Euro
6.52
Dolar
5.88
BIST 100
94,137.22
Altın
1,489.73
Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Fatma Özdemir ve down sendromlu oğlu Ethem Özdemir, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Fedakar anneler ve down sendromlu çocukları, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Türkan Tunçtaş ve down sendromlu kızı Ayşegül Tunçtaş, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Servet Erdoğan ve down sendromlu kızı Ceren Erdoğan, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Beyza Ulu ve down sendromlu oğlu Kerem Ulu, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Aslı Buga ve down sendromlu oğlu Demir Buga, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Fatma Bozkurt ve down sendromlu oğlu Serdar Bozkurt, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Cemile Kurtulmuş ve down sendromlu oğlu Onur Kurtulmuş, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Fatma Kamurbay ve down sendromlu oğlu Buğra Kamurbay, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Firdevs Sönmez ve down sendromlu kızı Öykü Nur Sönmez, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Nur Peker ve down sendromlu oğlu Mehmet Çağlar Peker, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Dilek Özcan ve down sendromlu kızı Selin Özcan AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

Ömrünü down sendromlu evladına adayan anneler Fotoğraf: İbrahim Erikan

Kimi hamileyken, kimi kucağına aldıktan sonra down sendromlu çocuk sahibi olduğunu öğrenen anneler, ilk etapta evlatlarına yakıştıramadıkları rahatsızlığı kabullenerek her anında yanlarında oldukları çocukları için her türlü fedakarlığı yapıyor. Evlatlarının tek bir şey öğrenebilmesi, bir kez olsun "anne" diyebilmesi için saçını süpürge eden kadınlar, hayallerinden, kariyerlerinden vazgeçtikleri "down sendromlu" çocukları için mücadele ediyorlar. Anne Zeynep Karaoğlu ve down sendromlu oğlu Koray Karaoğlu, AA muhabirine açıklamada bulundu. ( İbrahim Erikan - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler