Euro
6.47
Dolar
5.80
BIST 100
98,415.34
Altın
1,489.76
Okullarda karne heyecanı

Okullarda karne heyecanı

Türkiye'de en çok Suriyeliye ev sahipliği yapan kentlerin başında gelen Şanlıurfa, Kilis ve Gaziantep'te misafir öğrenciler karnelerini alarak tatile çıktı. Gaziantep'teki Nizip Geçici Barınma Merkezi'nde eğitim gören yaklaşık 450 öğrenci karne sevinci yaşadı. Başarılı öğrencilere kamp yönetimi tarafından karneleri ile çeşitli hediyeler de verildi. ( İrfan Aydoğdu - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: İzziddin Nazlı

Adana, Osmaniye, Hatay ve Mersin'de 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı. Hatay'da da Türk ve Suriyeli öğrenciler, karne sevinci yaşadı. ( İzziddin Nazlı - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Kemal Önder Demirkollu

Okul öncesi, İlköğretim ve Ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi. Karaman Hamza Anaç İlkokulunda öğrenciler karne aldı. ( Kemal Önder Demirkollu - Anadolu Ajansı )

Şehit Necmettin öğretmenin öğrencileri mezun oldu Fotoğraf: Cuma Sarı

Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye giderken Tunceli'de terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra katledilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ın öğrencileri, karnelerini alarak ilkokuldan mezun oldu. Yılmaz'ın isminin verildiği Siverek ilçesinin Çiftçibaşı Mahallesi'ndeki ilkokulda, Kaymakam Mustafa Çiftçiler ve protokol üyelerinin elinden karnelerini alan öğrencilerin hüzünlü oldukları görüldü. ( Cuma Sarı - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Durmuş Genç

Muğla'da öğrenciler, 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle karne heyecanı yaşadı. Muğla'da Şehbal Baydur İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi. ( Durmuş Genç - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Soner Şen

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı. ( Soner Şen - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Duygu Avunduk

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Trabzon'da da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( Duygu Avunduk - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Ramazan Kaya

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Kayseri'de 305 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı. ( Ramazan Kaya - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Ömer Ertuğrul

Yozgat'ta 75 bin 280 öğrenci karne alarak yaz tatiline girmenin sevincini yaşadı. Karnesini alan birinci sınıf öğrencileri karnelerini bir birine göstererek mutluluklarını paylaştı. ( Ömer Ertuğrul - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Menderes Özat

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Osmaniye’de de öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( Menderes Özat - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Ufuk Ertop

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Kırklareli'nde de öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( Ufuk Ertop - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Adsız Günebakan

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Gaziantep'te öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( Adsız Günebakan - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Mehmet Çetin

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Karaman'da da 47 bin 998 öğrenci karne heyecanı yaşadı. ( Mehmet Çetin - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Serhat Çağdaş

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. İstanbul'da da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( Serhat Çağdaş - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Hüseyin Demirci

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Kars'ta da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( Hüseyin Demirci - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Muhittin Sandıkçı

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Rize'de de 58 bin 20 öğrenci karne heyecanı yaşadı. ( Muhittin Sandıkçı - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: İsmail Hakkı Demir

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Kahramanmaraş'ta da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( İsmail Hakkı Demir - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: İbrahim Yaldız

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Muş'ta öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( İbrahim Yaldız - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Ekber Türkoğlu

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Tokat'ta öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Bazı öğrencilerin ağladıkları görüldü. ( Ekber Türkoğlu - Anadolu Ajansı )

Okullarda karne heyecanı Fotoğraf: Halil Fidan

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yaz tatiline girdi. Şanlıurfa'da da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. ( Halil Fidan - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Türkiye’den, dünyadan, havadan, karadan, hayatın tam merkezinden en güçlü kareler Instagram hesabımızda. Takip edin.

En Yeniler