Zynga ve Alec Baldwin Words With Friends’in 10’uncu Yıl Dönümünü Kutlayan Yaratıcı İşbirliğini Tanıttı

Zynga ve Alec Baldwin Words With Friends’in 10’uncu Yıl Dönümünü Kutlayan Yaratıcı İşbirliğini Tanıttı

Alec Baldwin Sosyal Video Mülakatında Words With Friends, Gelecek ve Babalık hakkında Sohbet Etti

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Etkileşimli eğlence alanında küresel bir lider olan Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) bugün, Emmy Ödüllü bir aktör, prodüktör ve direktör olan Alec Baldwin ile yaptığı yaratıcı işbirliğinin ayrıntılarını açıkladı. Zynga’nın simgesel mobil oyunu Words With Friends’in uzun zamandır bir oyuncusu olan Baldwin kendi imzası olan ince zeka ve iğneleme duyarlılığını önümüzdeki aylarda yayınlanacak nükteli video sahnelerine katarak tanıtım amaçlı bir içerik kampanyası ile bu markanın devam etmekte olan 10’uncu yıl dönümü kutlamasına katılıyor. Baldwin yeni yayınlanan bir video mülakatında oyunla olan kişisel bağlantısını tartışıyor.

Words With Friends oynadığım ilk günlerimi hatırlamak inanılmaz bir şey” diye görüşlerini belirten Baldwin şöyle devam etti. “Çekimler arasında setlerde meslektaşlar, film yapımcıları ve ekip ile oynadığım günlerden, İspanya'daki kayın pederim ile günlük maçlar oynadığım günümüze kadar bu oyun son on yıl boyunca hayatımda daimi bir şey oldu.”

Zynga’nın Yayınlama Başkanı Bernard Kim, “Alec Baldwin bu kampanyada bizimle ortaklık kurmakla kalmadı, aynı zamanda yaratıcı planlamanın ilk zamanlarından çekimlere kadar gerçekten işbirliği yaptı”, dedi. “Bir aktör olarak becerilerini sete getirmekle kalmadı, kavramları geliştirmek, diyalogu daha iyi yapmak ve bu içerik dizisinin gerçek bir yaratıcı gücü olmak için ekibimizle çalıştı.”

Oyunun 10’uncu yıl dönümü kutlamasının bir parçası olarak oyuncular Words With Friends içindeki dostluğun ve topluluğun bir kanıtı olan, kendilerinin ‘yılın kelimesi’ olarak “journey” (“yolculuk”) kelimesini seçti. Baldwin video mülakatında, babalık ile artan ailesel ve kişisel yolculuğu ile bağlantılı şekilde kendi özgün ‘yılın kelimesi’ tercihini tartışıyor. Açık sözlü görüşme sırasında Baldwin kendisinin en azimli Words With Friends rakibi (kayın pederi), oyunda puan almanın ipuçları (belli bir harf beklemeyin) ve ileride oyunda en çok kimin oynamasını istediği (çocukları) hakkında konuşuyor.

Alec Baldwin ile bugünkü video mülakatının ardından efsanevi aktörü çeşitli rollerde – gündüz pembe dizisi doktorundan safari donanımlı bir macerapereste kadar – gösteren yeni içerik önümüzdeki aylarda yayınlanacak.

Bu kampanya hakkında güncel bilgi almak için Words With Friends’i Facebook, Twitter ve Instagram, #WordsWithAlec üzerinde izleyin.

Editörün Notu:

Zynga Hakkında

Zynga, oyunlar yoluyla dünyayla bağlantı kurma görevini edinmiş interaktif eğlence alanında global bir liderdir. Bugüne kadar bir milyarı aşkın insan CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ ve Zynga Poker™ gibi birçok Zynga oyunu oynamıştır. Zynga’nın oyunları 150’yi aşkın ülkede sunulmakta ve dünya genelinde sosyal platformlar ile mobil cihazlar üzerinden oynanabilmektedir. 2007’de kurulan şirketin genel merkezi San Francisco’da olup ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Hindistan, Türkiye ve Finlandiya’da ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.zynga.com adresini ziyaret edin veya Twitter ve Facebook üzerinden Zynga’yı takip edin.

İleriye Dönük Beyanlar

Bu basın açıklaması başka şeylerin yanı sıra Alec Baldwin’in Words With Friends sosyal içeriğinde ve pazarlama programlarında yer alması ile ilgili olan ileriye dönük beyanlar içermektedir. İleriye dönük beyanlar sıklıkla “genel görünüm”, “tahmini”, “olasılık”, “planlanan”, “istenen”, “olacak”, “beklenen”, “inanılan”, “hedef”, “beklemek” gibi kelimeler içerir ve gelecek zaman ifadeli beyanlar genellikle ileriye dönüktür. Bu tür ileriye dönük beyanlarda belirtilen konularda elde edilecek başarı, ciddi risk, belirsizlik ve varsayımlar içermektedir. Bu bültenin yayınlandığı tarihte mevcut olan bilgilere dayanan bu tür ileriye yönelik beyanlara gereğinden fazla itibar edilmemelidir. Söz konusu beyanları güncelleştirmek için bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu riskler, belirsizlikler ve varsayımlar hakkında daha fazla bilgi http://investor.zynga.com adresindeki Yatırımcı İlişkileri web sitemizden veya SEC’nin www.sec.gov adresindeki web sitesinden elde edilebilecek resmi Menkul Kıymetler Komisyonu’na (“SEC”) verdiğimiz dosyalarımızın kopyalarında daha detaylı olarak açıklanmıştır veya açıklanacaktır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52118227/en

İletişim Bilgileri

Medya Temas Kişileri:
Sarah Ross
sarah@zynga.com / 310-924-1404

Dana Whitney
dwhitney@zynga.com / 415-359-7006

Veya

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa
ONE PR Studio (ABD’deki Zynga için) / 
zynga@oneprstudio.com / (510) 893-3271

 

Kaynak: Zynga