Dolar
9.37
Euro
10.90
Altın
1,774.06
ETH/USDT
3,730.20
BTC/USDT
60,918.00
BIST 100
1,417.70

Zynga FarmVille 3 için Ön Kaydı Açıyor

Zynga  FarmVille 3 için Ön Kaydı Açıyor

  • Tanıtım filmi dünya çevresindeki FarmVille oyuncularının hayal gücünü cezbetmek için tasarlanmış zengin ve geniş içeriği ortaya koyuyor
  • Toplamak, çiftleştirmek ve beslemek için 150'yi aşkın hayvan cinsi ve kendi çiftliğinizi kurmak ve kişiselleştirmek için çeşitli çiftlik işçileri
  • FarmVille 3 iOS ve Android mobil cihazları ve M1 Mac'lere indirmek için mevcut olacak

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Küresel interaktif eğlence lideri ve popüler FarmVille franchise'ının yaratıcısı Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), bugün, yakında yayınlanacak olan FarmVille 3 için ön kayıtları açtığını duyurdu. Tarım simülasyonu sosyal oyun lansmanı yapıldığında dünya çapında iOS ve Android cihazlar ile birlikte M1 donanımlı Apple diz üstü bilgisayarlar ve masa üstü cihazları için mevcut olacak. Zynga, ayrıca, tümü FarmVille 3'de oyuncuları bekleyen, oyun hayranlarının favori çiftlik işçisi Marie, yepyeni karakterler ve sevimli hayvanları tanıtan oyun tanıtım filmini de yayınladı.

Zynga'nın Yayın Başkanı Bernard Kim, “On iki yıl önce, FarmVille oyun sahnesine çıktı ve dünya çapında FarmVille serisi için 700 milyonu aşan kurulumla sadık bir takipçi kitlesi oluşturdu.” diyor ve ekliyor. “Bugün FarmVille 3 için ön kayıtları açmaktan heyecan duyuyoruz. Oyun, geçen on yılda FarmVille'i severek oynayan çok sayıda oyuncunun hayal gücünü ve yeni nesil oyuncuların heyecanını cezbetmek için özel olarak tasarlandı.”

FarmVille 3 tavuk ve ineklerden, kaplanlar ve tüylü lamalar gibi egzotik yeni evcil hayvanlara uzanan 150'yi aşkın hayvan cinsine sahip olacak. Oyuncular sevimli civcivleri, kuzuları, domuz yavrularını ve daha çok sayıda şirin yavru hayvanı sahiplenebilir, besleyebilir ve büyütebilirler. Oyunculara bakım çabaları için yolculukları boyunca onlara yardımcı olacak benzersiz çiftlik gereçleri ödül olarak verilecek.

Oyun severlerin favori karakteri Marie franchise'a geri dönüyor ve hem FarmVille topluluğunu hem de ilk kez çiftlik kurmak isteyen yeni oyuncuları karşılıyor. Marie'ye 30'ü aşkın farklı çiftlik işçisi eşlik ediyor. Her bir karakter, oyunculara çiftlik kurma yolculuklarında yardımcı olmak için yemek pişirme, balık avlama, odunculuk ve zanaatkârlık gibi hünerlere sahip.

Hava durumu da ezber bozuyor! Yağmurlu veya güneşli olsun, oyuncular oyun içi hava durumunu kontrol edebilecek ve mahsullerini veya avladıkları balıkları artırmak için yararlarına kullanabilecekler.

Oyuncular FarmVille 3 hakkında en son haberleri almak ve oyun resmi olarak başlatıldığında ilk uyarı alanlardan biri olmak için ön kayıt yaptırabilirler. Dünya çapında tam lansmanın yapılmasını izleyen ilk iki haftada oyunu indiren oyuncular, oyun içi kır evlerini kişiselleştirmeleri için tasarlanan dekoratif öğeler ve 'Erkenci Kuş profil resmi’ gibi interaktif hoş geldiniz özellikleri içeren özel bir başlangıç kiti alacak.

Editörün Notu: FarmVille 3 destekleyici varlıklarını görüntülemek için, lütfen buraya tıklayın

Oyuncular www.FarmVille3.com adresini ziyaret ederek, daha fazla bilgi almak üzere ön kayıt yaptırabilirler.

FarmVille 3’ün tanıtım filmini görmek için, lütfen ziyaret edin: https://www.youtube.com/watch?v=KELeZObZy6M

FarmVille 3 görsellerini görmek için, lütfen ziyaret edin: https://www.dropbox.com/sh/xsbcjyc1cbrhxxn/AADLPDssg-4qcxwEcrloZNmba?dl=0

Daha fazla bilgi için: www.FarmVille3.com Facebook Instagram Twitter

Zynga Inc. Hakkında

Zynga, oyunlar yoluyla dünyayla bağlantı kurma görevini edinmiş interaktif eğlence alanında global bir liderdir. Zynga 175’i aşkın ülke ve bölgede muazzam global kapsamıyla, CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Hair Challenge, Harry Potter: Puzzles & Spells, High Heels!, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ve Zynga Poker™ dâhil olmak üzere mobilde dört milyardan daha fazla indirilmiş çeşitli popüler oyun franchise’larından oluşan çok çeşitli bir portföye sahiptir. Önde gelen mobil reklam ve gelir yaratma platformu olan Chartboost ile Zynga, programlı reklam ve geliri belirli ölçüde en uygun hale getirme yeteneğiyle sektörde önde gelen ileri nesil bir platformdur. 2007’de kurulan Zynga'nın genel merkezi, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’daki konumlarıyla birlikte Kaliforniya’da yer almaktadır. Daha fazla bilgi için www.zynga.com adresini ziyaret edin veya Twitter, Instagram, Facebook veya Zynga blog üzerinden Zynga'yı takip edin.

FarmVille Hakkında

2009’da Facebook’ta lansmanı yapılan, FarmVille Facebook, internet ve mobil platformlar genelinde 700 milyonu aşkın kurulum elde etmiş bir sosyal oyun franchise’dır. Oyunculara sanal olarak ürün yetiştirme ve gerçek zamanlı olarak birlikte dijital çiftlikler kurma yeteneğini sağlayan FarmVille, hayranlarını FarmVille 2FarmVille 2: Country Escape ve FarmVille 2: Tropic Escape ile eğlendirmeye devam etmiştir. Zynga Helsinki tarafından geliştirilen bir oyun olan FarmVille 3, klasik çiftlik kurma türünü yeniden tasarlamayı ve mobil oyunculuğun modern mekaniklerini ortaya koymayı hedeflemektedir.

İLERİYE DÖNÜK BEYANLAR

Bu mesaj, gelecekteki oyun etkinlikleri ve özellikleri ile ilgili ileriye dönük beyanlar içermektedir. İleriye dönük beyanlar sıklıkla “olacak”, “beklenen”, “planlanan”, “tasarlanan” gibi kelimeler içerir ve gelecek zaman ifadeli beyanlar genellikle ileriye dönüktür. Bu tür ileriye dönük beyanlarda belirtilen konularda elde edilecek başarı, ciddi risk, belirsizlik ve varsayımlar içermektedir. Bu bültenin yayınlandığı tarihte mevcut olan bilgilere dayanan bu tür ileriye yönelik beyanlara gereğinden fazla itibar edilmemelidir. Söz konusu beyanları güncelleştirmek için bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu riskler, belirsizlikler ve varsayımlar hakkında daha fazla bilgi http://investor.zynga.com adresindeki Yatırımcı İlişkileri web sitemizden veya SEC’nin www.sec.gov adresindeki web sitesinden elde edilebilecek resmi Menkul Kıymetler Komisyonu’na (“SEC”) verdiğimiz dosyalarımızın kopyalarında daha detaylı olarak açıklanmaktadır veya açıklanacaktır.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52501797/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Zynga Media İletişim Bilgileri: Sarah Ross saross@zynga.com

Linda Chung lchung@zynga.com

Kaynak: Zynga