Euro
8.77
Dolar
7.19
BIST 100
1,504.84
Altın
1,789.51

Zynga Dördüncü Çeyrek ve 2020 Tüm Yıl Mali Sonuçlarını Açıklıyor

Zynga Dördüncü Çeyrek ve 2020 Tüm Yıl Mali Sonuçlarını Açıklıyor

Zynga Tarihinde En Yüksek Üç Aylık, Yıllık Gelir ve Rezervasyon Sayısı Bildiriliyor

Rekor Üç Aylık ve Yıllık İşletme Nakit Akışı Yaratıyor

Dünyada Önde Gelen Mobil Oyun Yayımcılarından biri olarak Benzersiz Konumdadır

2021 ve Sonrasında Büyüme Girişimlerini Uyguluyor

 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) bugün 31 Aralık 2020 itibarıyla sona eren dördüncü çeyreğe ve tüm yıla ilişkin mali sonuçlarını 4. Çeyrek Üç Aylık 2020 Kazanç Mektubunu Yatırımcı İlişkileri web sitesine vererek yayımladı. Lütfen ekli Üç Aylık Kazanç Mektubuna bakın veya mektuba erişmek için http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results adresini ziyaret edin.

“Eşi benzeri olmayan bir yılda, yetenekli ve dirençli ekiplerimiz Zynga tarihinde en yüksek üç aylık geliri ve rezervasyon sayılarını sağlayarak, 4. Çeyreği güçlü bir biçimde bitirdi. 2020 boyunca uygulamamız, yaşam hizmetleri platformumuza anlamlı bir ölçek getirdi ve dünyanın önde gelen mobil oyun yayımcıları olarak konumumuzu güçlendirdi”, diyor Zynga İcra Kurulu Başkanı Frank Gibeau ve ekliyor. “Forever Franchises liderliğinde yaşam hizmetleri portföyü 2021 yılına Harry Potter: Puzzles & Spells ve Rollic’ten yeni en çok indirilen hyper-casual oyunlarında muazzam bir artışla ile başladı. Zynga’nın çok yıllık yaşam hizmetlerimizi büyütme, yeni oyunların lansmanını yapma ve heyecan verici büyüme fırsatlarına yatırım yapma stratejisi de bizi 2021 ve sonrasında büyüme için mükemmel biçimde konumlandırdı.”

Zynga yönetimi ayrıca bugün Pasifik Saati ile öğleden sonra 2:00’de (öğleden sonra 5:00 Doğu Saati) şirketin sonuçlarını görüşmek için bir konferans araması da düzenleyecek. Arama sırasında sorular sorulabilir ve Zynga mümkün olduğunca çok sayıda soruya yanıt verecek.

Konferans aramasına http://investor.zynga.com adresinden – aramadan sonra web sitesi vasıtası ile bunun tekrar gösterimi mevcut olacak – veya aşağıdaki konferans arama numarası vasıtası ile erişilebilir:

  • Ücretsiz Arama Numarası: (800) 537-0745
  • Uluslararası Arama Numarası: (253) 237-1142
  • Konferans Kimliği: 8094404

 

Zynga Inc. Hakkında.

Zynga, oyunlar yoluyla dünyayla bağlantı kurma görevini edinmiş interaktif eğlence alanında global bir liderdir. Bugüne kadar bir milyarı aşkın insan CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ve Zynga Poker™ dâhil olmak üzere Zynga oyununu oynamıştır. Zynga’nın oyunları 150’yi aşkın ülkede sunulmakta ve dünya genelinde sosyal platformlar ile mobil cihazlar üzerinden oynanabilmektedir. 2007’de kurulan şirketin genel merkezi San Francisco’da olup ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Hindistan, Türkiye ve Finlandiya’da ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.zynga.com adresini ziyaret edin veya Twitter, Instagram, Facebook veya Zynga blog üzerinden Zynga'yı takip edin.

İleriye Dönük Beyanlar

Bu basın bülteninde, diğer hususların yanı sıra, geleceğe yönelik iş amaçlarına ve fırsatlarına dair ileriye dönük beyanlar bulunmaktadır. İleriye dönük beyanlar sıklıkla “genel görünüm”, “tahmini”, “planlanan”, “istenen”, “olacak”, “beklenen”, “inanılan”, “hedef”, “beklemek” gibi kelimeler içerir ve gelecek zaman ifadeli beyanlar genellikle ileriye dönüktür. Bu tür ileriye dönük beyanlarda belirtilen konularda elde edilecek başarı, ciddi risk, belirsizlik ve varsayımlar içermektedir. Bu bültenin yayınlandığı tarihte mevcut olan bilgilere dayanan bu tür ileriye yönelik beyanlara gereğinden fazla itibar edilmemelidir. Söz konusu beyanları güncelleştirmek için bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu riskler, belirsizlikler ve varsayımlar hakkında daha fazla bilgi http://investor.zynga.com adresindeki Yatırımcı İlişkileri web sitemizden veya SEC’nin www.sec.gov adresindeki web sitesinden elde edilebilecek resmi Menkul Kıymetler Komisyonu’na (“SEC”) verdiğimiz dosyalarımızın kopyalarında daha detaylı olarak açıklanmaktadır veya açıklanacaktır.

Editörün Notu

Zynga oyunları için B-rulo çekimini ve önemli çizimlerini indirmek için, lütfen ziyaret ediniz: http://bit.ly/ZyngaQ42020

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52375589/en

İletişim Bilgileri

Yatırımcı İlişkileri: Rebecca Lau Investors@zynga.com

Medya İlişkileri: Sarah Ross Sarah@zynga.com

 

Kaynak: Zynga