Euro
6.88
Dolar
6.23
BIST 100
105,284.30
Altın
1,577.35

Zynga Dördüncü Çeyrek ve 2019 Tüm Yıl Mali Sonuçlarını Açıklıyor

Zynga Dördüncü Çeyrek ve 2019 Tüm Yıl Mali Sonuçlarını Açıklıyor

 

Zynga Tarihinde En Yüksek Üç Aylık Gelir ve Rezervasyon Bildiriliyor

Yıldan Yıla %56'ya Varan Artışla Yaratılan 2011'den Bu Yana 263 Milyon $'lık En iyi İşletme Nakit Akışı

2019'da Güçlü Uygulama 2020'de Devam Eden Büyüme için İvmelenme Sağlıyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) bugün 31 Aralık 2019 itibarıyla sona eren dördüncü çeyreğe ve tüm yıla ilişkin mali sonuçlarını 4. Çeyrek Üç Aylık 2019 Kazanç Mektubunu Yatırımcı İlişkileri web sitesine vererek yayımladı. Lütfen ekli Üç Aylık Kazanç Mektubuna bakın veya mektuba erişmek için http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results adresini ziyaret edin.

“Güçlü 4Ç performansı, Zynga için mükemmel bir yıl sonunu sağladı. Canlı hizmetler, çok yıllık büyüme stratejimizin temelidir ve bugüne kadarki en yüksek yıllık gelir ve rezervasyonlarımızın birincil destekleyici etkeni olmuştur,” diyor Zynga İcra Kurulu Direktörü Frank Gibeau ve ekliyor. “2019'daki ivmelenmemiz, 2020'de devam eden büyüme için iyi bir pozisyon almamızı sağlamıştır. Canlı hizmetler portföyümüzü beş ila altı sınırsız süreli franchise'e artırmayı bekliyoruz ve bu yılın ikinci yarısında yeni ürün başlıklarının lansmanını yapma potansiyeline sahibiz. Büyümeyi daha da hızlandırmak amacıyla, dünya genelinde yetenekli ekipleri ve franchise'ları kazanmak için pek çok fırsat görüyoruz.”

Zynga yönetimi ayrıca bugün Pasifik Saati ile öğleden sonra 1:30’da (öğleden sonra 4:30 Doğu Saati) şirketin sonuçlarını görüşmek için bir konferans araması da düzenleyecek. Arama sırasında sorular sorulabilir ve Zynga mümkün olduğunca çok sayıda soruya yanıt verecek.

Konferans aramasına http://investor.zynga.com adresinden – aramadan sonra web sitesi vasıtası ile bunu tekrar gösterimi mevcut olacak – veya aşağıdaki konferans arama numarası vasıtası ile erişilebilir:

  • Ücretsiz Arama Numarası: (800) 537-0745
  • Uluslararası Arama Numarası: (253) 237-1142
  • Konferans Kimliği: 7576703

 

Zynga Inc. Hakkında.

Zynga, oyunlar yoluyla dünyayla bağlantı kurma görevini edinmiş interaktif eğlence alanında global bir liderdir. Bugüne kadar bir milyarı aşkın insan CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ ve Zynga Poker™ gibi birçok Zynga oyunu oynamıştır. Zynga’nın oyunları 150’yi aşkın ülkede sunulmakta ve dünya genelinde sosyal platformlar ile mobil cihazlar üzerinden oynanabilmektedir. 2007’de kurulan şirketin genel merkezi San Francisco’da olup ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Hindistan, Türkiye ve Finlandiya’da ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.zynga.com adresini ziyaret edin veya Twitter ve Instagram, Facebook üzerinden Zynga blog'u takip edin.

İleriye Dönük Beyanlar

Bu basın açıklaması başka şeylerin yanı sıra şirketin büyümesi ve yeni ürün başlıklarının lansmanı ile ilgili ileriye dönük beyanlar içermektedir. İleriye dönük beyanlar sıklıkla “genel görünüm”, “tahmini”, “olasılık”, “planlanan”, “istenen”, “olacak”, “beklenen”, “inanılan”, “hedef”, “beklemek” gibi kelimeler içerir ve gelecek zaman ifadeli beyanlar genellikle ileriye dönüktür. Bu tür ileriye dönük beyanlarda belirtilen konularda elde edilecek başarı, ciddi risk, belirsizlik ve varsayımlar içermektedir. Bu bültenin yayınlandığı tarihte mevcut olan bilgilere dayanan bu tür ileriye yönelik beyanlara gereğinden fazla itibar edilmemelidir. Söz konusu beyanları güncelleştirmek için bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu riskler, belirsizlikler ve varsayımlar hakkında daha fazla bilgi http://investor.zynga.com adresindeki Yatırımcı İlişkileri web sitemizden veya SEC’nin www.sec.gov adresindeki web sitesinden elde edilebilecek resmi Menkul Kıymetler Komisyonu’na (“SEC”) verdiğimiz dosyalarımızın kopyalarında daha detaylı olarak açıklanmıştır veya açıklanacaktır.

Editörün Notu

Zynga oyunları için B-rulo çekimini ve önemli çizimlerini indirmek için, lütfen ziyaret ediniz: http://bit.ly/ZyngaQ42019

Fotoğraflar/Multimedya Galerisi Mevcut: https://www.businesswire.com/news/home/52167957/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Yatırımcı İlişkileri: 
Rebecca Lau 
Investors@zynga.com

Basın: 
Sarah Ross 
Sarah@zynga.com

Kaynak: Zynga Inc.