Workiva 2020'nin İş Ortağı Ödülünü Kazananları Açıkladı

Workiva 2020'nin İş Ortağı Ödülünü Kazananları Açıkladı 

Virtual Global Partner Summit'te Teknoloji ve Danışmanlık Firmaları Tanındı 

AMES, Iowa - (BUSINESS WIRE)-- Workiva Inc.  Karmaşık işleri basitleştiren şirket (NYSE: WK), bugün 2020 Workiva Yılın İş Ortağı Ödüllerinin kazananlarını açıkladı. Ödüller, Workiva müşterilerinin süreç dönüşümünü optimize etmelerine ve Workiva platformunu kullanımlarını genişletmelerine yardımcı olmak için önemli sektöre ve çözüme özgü deneyimlerinden yararlanan Workiva ortaklarını takdir ediyor. Ödül alanlar, şirketin 13-14 Ekim tarihlerinde düzenlenen ilk virtual Global Partner Summit'te tanındı. 

"Bizim çeşitliliğe sahip partner ecosystem'imiz veri, süreç ve raporlama karmaşıklığının evrensel zorluklarını çözmek için Workiva platformuna güvenen müşterilerimizin başarısı için çok önemlidir" diyen  Workiva'daki ortaklar ve ittifaklar başkan yardımcısı Mike Rost şöyle devam etti: "Tutarlı yenilik ve işbirliği sergileyen ve müşterilerimizin işleri üzerinde kalıcı bir etki yaratan bu yılın kazananlarını takdir etmek bir onurdur." 

2020 Workiva Yılın İş Ortağı Ödülü Kazananları  

  • Yılın Global İş Ortağı - Deloitte  
  • Yılın Kuzey Amerika Ortağı - KPMG  
  • Yılın EMEA İş Ortağı - Deloitte - İngiltere, Fransa, İspanya  
  • Yılın Asya Pasifik İş Ortağı - Deloitte - Asya Pasifik  
  • Yılın Kuzey Amerika Orta Pazar Danışmanı İş Ortağı - Clearview Group  
  • Yılın Teknoloji İş Ortağı - FloQast  

Yılın Workiva İş Ortağı Ödülü Kazananları Hakkında Daha Fazla Bilgi  

Deloitte Workiva ile dünyanın dört bir yanında çalışmakta, aktif olarak yeni dijital fırsatları tespit etmekte, çözümleri mevcut müşterilere genişletmekte ve uygulama ve yönetilen hizmet yeteneklerini derin endüstri uzmanlığı ile birleştirerek müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Deloitte, Workiva platformunu hizmet paketine yerleştirdi, kuruluşların karşılaştıkları en zorlu zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oldu ve değişen düzenlemelerin ve endüstri kurallarının ilerisinde kaldı. 

KPMG Sarbanes-Oxley uyumluluğu, iç denetim ve kurumsal risk yönetimi dahil olmak üzere entegre risk yönetiminin birçok yönüyle Workiva müşterilerini sürekli olarak desteklemiştir. Workiva'nın platformunu KPMG'nin risk danışmanlığı ve uzmanlığıyla birleştirmek, Kuzey Amerika'daki müşteriler için uyumluluk işlevleri ve iyileştirilmiş risk yönetimi arasındaki iş birliğini optimize etti ve artırdı. 

Clearview Group Çok sayıda çözüm için Workiva platformunda örnek müşteri hizmetleri sunar. Müşterileri için güvenilir danışmanlardır ve karmaşık iş zorluklarını çözen amaca yönelik olarak oluşturulmuş çözümler sunmak için Workiva ile yan yana çalışırlar. 

FloQast Hatalı mali tablolara yol açabilecek maliyetli verimsizlikleri ortadan kaldırarak, kayıttan rapora sürecini otomatikleştiren Workiva platformu içinde kendi entegrasyonunu kurdu. Sonuç olarak, ortak müşteriler, uygulamalar arasında gelişmiş şeffaflıktan ve raporladıkları verilere daha yüksek düzeyde güvendi ve güvenden yararlandı. 

Workiva Partner Ecosystem hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: workiva.com. 

Workiva Hakkında  

Workiva Inc. (NYSE: WK), dünya çapında binlerce kuruluş için karmaşık işleri basitleştirir. Müşteriler, verileri, belgeleri ve ekipleri birbirine bağlamak için Workiva'nın açık, akıllı ve sezgisel platformuna güveniyor. Sonuçlar: geliştirilmiş verimlilik, daha fazla şeffaflık ve daha az risk. Daha fazla bilgi edinin: workiva.com. 

Workiva demosu talep edin: www.workiva.com/request-demo
 Workiva blogunu okuyun: www.workiva.com/blog
 Workiva'yı LinkedIn üzerinden takip edin: www.linkedin.com/company/workiva
 Facebook'ta Workiva'yı beğenin: www.facebook.com/workiva/
 Workiva'yı Twitter'da takip edin: www.twitter.com/Workiva
 Workiva'yı Instagram'da takip edin: www.instagram.com/workivalife

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Kevin McCarthy
Workiva Inc.
(515) 663-4471
press@workiva.com 

Kaynak: Workiva