Euro
7.74
Dolar
6.85
BIST 100
116,463.90
Altın
1,773.29

Virtustream, Bağımsız Araştırma Firması Tarafından Barındırılan Özel Bulut Hizmetleri Pazarını Kapsayan Raporda Lider Oldu

Virtustream, Bağımsız Araştırma Firması Tarafından Barındırılan Özel Bulut Hizmetleri Pazarını Kapsayan Raporda Lider Oldu 

Pazar değerlendirmesi en iyi 11 sağlayıcıyı içerir; satıcıların puanları mevcut teklifler, strateji ve pazardaki mevcudiyeti içeren kriterlere dayanır 

MCLEAN, Va.--(BUSINESS WIRE)-- Virtustream kurumsal sınıf bir bulut şirketi ve Dell Technologies işletmesi bugün The Forrester Wave™: Kuzey Amerika'da Özel Bulut Hizmetlerine ev sahipliği yapan 2. Çeyrek 2020'de lider olarak seçildiğini paylaşmıştır. Raporda, Forrester Research'ün satıcıların barındırılan özel bulut çözümlerine yönelik kurumsal müşterilerin gereksinimlerini ne kadar iyi yerine getirdiğine ilişkin bulguları ayrıntılarıyla açıklanmaktadır. 

Raporda hizmetlerde ve müşteri deneyimi kriterlerinde mümkün olan en yüksek puanı alan iki tedarikçiden biri olan Virtustream, kullanılabilirlik SLA'ları, güvenlik yetenekleri, yenilik yol haritası ve planlanan geliştirmeler kriterlerinde mümkün olan en yüksek puanı almıştır. 

Raporda, Virtustream'in “hala gelirlerinin çoğunu temsil eden SAP ile kurumsal kaynak planlamasını (ERP) desteklemeyi başardığını ve şimdi Epic'i benimsemesi ile sağlık hizmetlerini ikiye katladığını” belirtiyor… Buna ek olarak, raporda “Virtustream'in görev açısından kritik iş yükleri için tercih edilen bulut ortağı olma tutkusundan asla vazgeçmediği” belirtilerek, “Virtustream en zorlu görevlerini kritik hale getirmek isteyen müşteriler için herkese açık bulut platformları yerine özel platformlarda paketlenmiş uygulamaları bulundurmak amacıyla iyi bir seçimdir- özellikle Epic ve SAP-” yorumu yapılmıştır. 

Virtustream Kurumsal ve Sağlık hizmeti Bulut platformları, geniş portföyüyle xStreamCare Services SAP, Microsoft, Oracle ve Epic dahil olmak üzere kritik öneme sahip kurumsal uygulamalar için güvenlik, performans, uyumluluk ve garantili hizmet düzeyleri için tasarlanmıştır. 

Virtustream Cloud Platform Engineering and Delivery Başkan Yardımcısı Mike Zolla, “Gitgide daha fazla kuruluş, kritik görev uygulamalarını BT dönüşüm yolculuklarının bir parçası olarak barındırılan özel bulut platformlarına taşıyor” diyor. “Forrester'ın belirttiği gibi, başından beri amacımız, kritik iş yükleri için oluşturulmuş bir platform tasarlamaktı. İnovasyon motorumuz her zaman müşterilerimize inanılmaz bir deneyim sunma ve modern, güvenli, çevik ve yüksek performanslı BT çözümleri için en zorlu iş ihtiyaçlarını karşılama konusunda derinlemesine kök salmıştır.” 

Virtustream hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. İlgili taraflar raporun tamamını buradan indirebilir 

Virtustream Hakkında 

Bir Dell Technologies şirketi olan Virtustream LLC, kritik görev uygulamalarını bulutta taşımak ve çalıştırmak için dünya çapındaki kuruluşların güvendiği kurumsal sınıf bir bulut şirketidir. İşletmeler, hizmet sağlayıcılar, sağlık kuruluşları ve devlet kurumları için Virtustream'in xStreamCare profesyonel ve yönetilen hizmetleri ve xStream® Yönetim Platformu ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) güvenlik, uyumluluk, performans, verimlilik ve tüketime dayalı buluttaki karmaşık üretim uygulamalarının faturalandırma gereksinimlerini karşılamaktadır- özel, genel veya ikisinin karışımı olabilir. 

Virtustream, Virtustream LLC'nin ticari markasıdır. Diğer ticari markalar ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. 

Burada belirtilen SAP ve diğer SAP ürün ve hizmetleri ile ilgili logoları, Almanya ve diğer ülkelerde SAP SE'nin (veya bir SAP bağlı şirketin) ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Basın soruları için: 

Ziyaret edin Virtustream haber odası 

Veya iletişim kurun:
Frank E. Smith
Küresel İletişim Başkanı, Virtustream
Frank.E.Smith@Virtustream.com 

Kaynak: Virtustream