Euro
6.88
Dolar
6.23
BIST 100
105,284.30
Altın
1,577.35

Starr Insurance Companies Madrid'de Ofis Açarak Avrupa Varlığını Genişletirken Brokerlere ve Risk Yöneticilerine Ev Sahipliği Yaptı

 

 Starr Insurance Companies Madrid'de Ofis Açarak Avrupa Varlığını Genişletirken Brokerlere ve Risk Yöneticilerine Ev Sahipliği Yaptı

MADRİD--(BUSINESS WIRE)-- Starr Insurance Companies geçtiğimiz günlerde Starr'ın İber Yarımadası'nda ticari hatların varlığını açarak şirketin Avrupa ağını genişletmek için yüz broker ve risk yöneticisinden oluşan bir gruba ev sahipliği yaptı. 

Madrid, Starr'ın Birleşik Krallık, Benelüks ülkeleri, Orta ve Doğu Avrupa'yı kapsayan Avrupa'daki varlığına olan en son katkıdır. Yakın zamanda Iberia Sigorta Bölge Müdürü olarak görevlendirilen Juan Carro Arbelo, bu önemli pazarda iş geliştirmenin başına geçecek. Avrupa bölgesi, mülk, zayiat, kaza, havacılık ve denizcilik gibi geniş bir Starr sigorta portföyü yelpazesi sunmaktadır. 

Teatro Real'de düzenlenen resepsiyonda Starr'ın davetli misafirlerine hitap eden Starr Insurance Companies Başkanı ve CEO'su Maurice R. Greenberg, “İşimiz on yıldan fazla bir süredir dünya çapında hızla büyüdü, ancak Avrupa hizmet etmemiz için özellikle önemli bir pazar oldu. İber Yarımadası bu büyümeyi hızlandırmak için önemli bir fırsat sunuyor.” 

Birleşik Krallık ve Avrupa Starr başkanı Jim Herbert, diğer üst düzey Starr Avrupa yöneticilerinden oluşan bir grupla birlikte etkinliğe ev sahipliği yaptı. 

[ Etkinlikten fotoğraflar için Buraya Tıklayın ] 

Starr Insurance Companies Hakkında 

Starr Insurance Companies (veya Starr), Starr International Company, Inc'in işletme sigortası ve seyahat acentelik şirketleri ve iştirakleri ile C.V. Starr & Co., Inc ve bağlı ortaklıklarının yatırım işinde dünyadaki pazarlama adıdır. Starr, altı kıtada varlığı bulunan önde gelen bir sigorta ve yatırım kuruluşudur; Starr, işletme sigorta şirketleri vasıtasıyla, mülk, kaza, kaza ve sağlık sigortası ürünlerinin yanısıra, havacılık, deniz, enerji ve ağır yük kaza sigortası da dahil olmak üzere bir dizi özel teminat da sağlamaktadır. Starr'ın ABD, Bermuda, Çin, Hong Kong, Singapur, Birleşik Krallık ve Malta’daki yerleşik sigorta şirketlerinin bağlı ortaklıklarının her biri A.M ''A'' (En İyi) derecesine sahiptir. Starr'ın Lloyd's şirketi, "A+" (Güçlü) Standard & Poor's derecelendirmesine sahiptir. 

www.starrcompanies.com adresinden bizi ziyaret edin veya LinkedIn ve Twitter üzerinden bizi takip edin. 

İletişim

Charlie Armstrong
Başkan Yardımcısı, Pazarlama
 
charlie.armstrong@starrcompanies.com
, 646.758.8308