SL Green, One Vanderbilt Avenue'nin Tarihi Açılışını Kutluyor

SL Green, One Vanderbilt Avenue'nin Tarihi Açılışını Kutluyor

1,401 feetlik kule Manhattan silüetini yeniden tanımlıyor, modern çalışma alanını dönüştürüyor ve New York City'nin geleceğini yeniden onaylıyor

SL Green yeni halka açık plaza, transit salon ve Grand Central Terminal'deki kapasiteyi artıran iyileştirmeler de dahil olmak üzere, kamu alanındaki 220 milyon dolarlık özel yatırımını açıklandı

NEW YORK--(BUSINESS WIRE)-- Manhattan'ın en büyük ofis alanı sahibi SL Green Realty Corp. (NYSE: SLG), ortakları Hines ve National Pension Service of Korea ile birlikte bugün East Midtown'un kalbinde silüeti belirleyen bir kule olan One Vanderbilt Avenue'nun açılışını yaptı. SL Green liderlik ekibine, New York City'nin en yeni ikonunun resmi açılışını kutlamak için hükümet ve transit yetkilileri, işçi liderleri, bina kiracıları ve geliştirme ekibi kurdele kesme töreninde katıldı. Bina, resmi Geçici Yapı Kullanma Belgesini 11 Eylül'de aldı.

1.401 feet uzunluğundaki One Vanderbilt, dünyanın önde gelen finans, bankacılık, hukuk ve emlak firmalarının birçoğunun yeni genel merkezidir ve yaklaşık %70'i kiralanmıştır. 1,7 milyon feetkarelik gökdelen, benzersiz bir olanaklar paketi, yenilikçi ofis tasarımı, teknoloji teklifleri, sınıfının en iyisi sürdürülebilirlik uygulamaları ve Grand Central Terminal'in hemen eşiğinde birinci sınıf bir konum sunuyor.

"Bugün, eşsiz Manhattan silüetine yeni bir anıt ekleyerek, Doğu Midtown'un yeniden canlanmasına katkıda bulunan ve dünyanın en büyük şehri için parlak bir geleceği ilan ederek One Vanderbilt Avenue'yi resmi olarak açmaktan gurur duyuyoruz,” diyen Marc Holliday, SL Green'in Başkanı ve CEO'su şöyle devam etmiştir “One Vanderbilt, Manhattan'daki halihazırda en iyi adres olarak önde gelen küresel şirketlerin genel merkezi ve New York City'deki en inanılmaz alan ve manzaralara ev sahipliği yapıyor. One Vanderbilt aynı zamanda bir kamu-özel sektör ortaklığının New York City'yi güçlendirmek için neler başarabileceğinin kanıtıdır ve bugün New Yorklulara Grand Central Terminali içinde ve çevresinde özel olarak finanse edilen olağanüstü bir dizi kamu iyileştirmesi sunmaktan heyecan duyuyoruz. "

Kamu-Özel Ortaklığı

One Vanderbilt, özel sektör ve hükümetin, Doğu Midtown'un tarihi yeniden bölgelendirmesinin bir parçası olarak New York Şehri ve Metropolitan Ulaşım Otoritesi ile ortaklaşa oluşturulan önemli kamu altyapısı faydalarını sağlamak için birlikte nasıl çalışabileceğine dair yeni bir modeli temsil ediyor.

Bugün SL Green, metro platformlarındaki tıkanıklığı ve aşırı kalabalığı kolaylaştırmaya, terminal içinde ve çevresinde dolaşımı iyileştirmeye ve bölgesel demiryollarına yeni, doğrudan yollar oluşturmaya yardımcı olacak 220 milyon dolarlık bir halka açık alan ve toplu taşıma altyapısı iyileştirme paketini açıkladı.

Altyapı iyileştirmeleri, kulenin içinde, Metro-Kuzey Demiryoluna gelişmiş bağlantılar, Times Meydanı'na servis ve yaklaşmakta olan Doğu Yakası Erişim projesinin bir parçası olarak gelecekteki Long Island Tren Yolu istasyonuna gelişmiş bağlantılar sağlayan 4.000 feetkarelik yeni bir toplu taşıma salonunu içeriyor. Transit salonunun bitişiğinde, Doğu 42. ve 43. Caddeler arasındaki Vanderbilt Caddesi üzerinde 14.000 feetkarelik yeni bir yaya meydanı yer almaktadır.

SL Green ayrıca iki yeni sokak düzeyinde metro girişi inşa etti ve Grand Central'ı 42. Cadde ve Lexington Bulvarı'nın güneydoğu köşesindeki yeni bir girişe bağlayan Mobil Geçidi'ni yeniden açtı. Grand Central metro istasyonundaki sirkülasyon da önemli ölçüde iyileştirildi, asma kat sirkülasyon alanında%37'lik bir artış, asma kat ve 4, 5, 6 ve 7 metro hatlarının platform seviyeleri arasındaki yeni merdivenler, yeni bir ADA asansörü, yeni yürüyen merdivenler ve asansörler, ek turnikeler ve kapılar ve Times Meydanı'na giden servis yanına merdivenler yapıldı. Bu değişiklikler, platformlardaki tıkanıklığı azaltacak ve istasyon boyunca saatte en az bir ek trenle gelmesiyle sonuçlanacaktır.

SL Green'in Grand Central Terminal'deki transit iyileştirmeleri, MTA Construction & Development'ın 42 St Bağlantı Projesini tamamlıyor. 42 St Bağlantı Projesi tamamlandığında, 42. Cadde'nin altındaki geçiş koridorunu daha sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayarak aktarımı kolaylaştıracak, müşteriler için genel işe gidip gelme süresini kısaltacak ve 42. St servis hattını erişilebilir hale getirerek engelli müşteriler için sistem erişimini genişletecektir. Her gün 1,1 milyondan fazla insan 42 St koridorundan geçiyor - bu, Boston'un tüm metro ve otobüs sisteminin bir gün içindeki yolcu sayısından daha yüksek bir rakamdır.

"Daha adil, daha iyi bir şehri yeniden inşa ederken, One Vanderbilt gibi düşünceli geliştirme projelerine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olacak," diyen Başkan de Blasio şöyle devam etti:"Bunlar gibi kamu-özel sektör ortaklıkları, New York City'nin daha güçlü bir şekilde geri gelmesine yardımcı olacak ve bu süreçte Midtown East gibi büyük iş merkezlerini yeniden canlandıracak. Bugün iş dünyasındaki ortaklarımızın yanında olmaktan gurur duyuyorum ve onlarla birlikte gelecekte diğer cesur ve iddialı projelerde çalışmayı dört gözle bekliyorum. "

“Şimdi, New York'lu dostlarımıza bu şehirde hala harika şeyler başarabileceğimizi her zamankinden daha fazla göstermemiz gerekiyor. One Vanderbilt'in tamamlanması ve açılması bunlardan biridir. En önemlisi, Grand Central mahallesinde çalışanlar, yaşayanlar ve işe gidip gelenler için, güvence altına alabildiğimiz kamu yararları aracılığıyla yaşam kaliteleri üzerinde anında bir etki görecekler ”dedi Manhattan İlçe Başkanı Gale A. Brewer ve şöyle devam etti: “Metro platformlarındaki toplu taşıma yükseltmelerinden, bölgesel hatlara doğrudan bağlantılardan ve Grand Central dışındaki yeni bir halka açık plazaya kadar tüm bunlar önümüzdeki yıllarda bu topluluğa fayda sağlayacak önemli iyileştirmelerdir. Harika bir ortak olduğu ve East Midtown'u dünyanın önde gelen iş bölgelerinden biri haline getirmeye devam ettiği için SL Green'e teşekkür etmek istiyorum. "

"East Midtown yeniden bölgelendirmesi, yeni büyümeyi toplu taşıma ve açık alana bağlarken, Midtown'u çağdaşlaştırmak için muazzam bir fırsat sundu" diyen Konsey Üyesi Keith Powers şöyle devam etti: "Bugün, One Vanderbilt bu hedefi gerçekleştiren ilk büyük projedir. Sonuç olarak hepimiz, gelecekte yeni metro yükseltmeleri ve Grand Central çevresindeki kamusal alanı kullanan New Yorkluları görebileceğiz. "

“Grand Central, New York'taki ve tüm dünyadaki en işlek metro istasyonlarından biridir. Bu son teknoloji yükseltmelerle sağlanan ek giriş ve çıkış kapasitesi, istasyonda gezinmeyi kolaylaştıracak ve müşteri deneyimini iyileştirecektir” diyen Janno Lieber, MTA Construction and Development Başkanı şöyle devam etti: ‘’Proje aynı zamanda yeni MTA C&D organizasyonunun projeleri daha hızlı, daha iyi ve daha ucuza teslim etmek için özel yatırımdan nasıl yararlandığını da gösteriyor. One Vanderbilt, East Midtown'ın yeniden dirilişinin kanıtıdır ve 2022'de Doğu Yakası Erişiminin tamamlanması, bölgenin en üst düzey olan statüsünü sağlamlaştıracaktır. "

Önde Gelen Küresel Bankacılık, Finans ve Hukuk Firmaları için Genel Merkez

En üst düzey finans, bankacılık, hukuk ve emlak firmalarından oluşan sağlam bir kiracı listesine sahip olan One Vanderbilt'in, neredeyse %70 kiralanmıştır. Kiracılar arasında geniş bir yelpazede sermaye piyasası ürünleri ve hizmetleri sunan önde gelen bankacılık ve yatırım şirketi TD Securities ve ABD'deki en büyük on bankadan biri olan Amerika'nın en kullanışlı bankası olan TD Bank; özel sermaye şirketleri Carlyle Group, KPS Capital Partners, Oak Hill Advisors, InTandem Capital, SageWind Capital ve Sentinel Capital Partners; prestijli hukuk firmaları Greenberg Traurig ve McDermott Will & Emery; küresel Alman finans şirketi DZ Bank; halka açık gayrimenkul yatırım ortaklığı MFA Financial Inc.; ve SL Green Realty Corp bulunmaktadır.

"En büyük kiracı olarak TD'nin One Vanderbilt projesi, büyümemizin ve New York City'ye olan bağlılığımızın bir yansıması" diyor Amerika'nın En Kullanışlı Bankası TD Bank'ın Başkanı ve CEO'su Greg Braca ve şöyle devam ediyor: “Birden fazla varlığı tek bir ikonik binada birleştirme arzumuz, iş arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve toplum için ilerici, müşteriye dönük bir kampüs yaratıyor. One Vanderbilt, TD Securities ve Amerika'nın En Kullanışlı Bankası olan TD Bank dahil olmak üzere birçok iş birimine ev sahipliği yapacak ve bu bankalar, Big Apple'da yaşayan, çalışan ve ziyaret eden müşterilerimiz için zemin seviyesinde bir TD mağazasını gururla sergileyecek. "

İkonik Tasarım

Kohn Pedersen Fox (KPF) Associates, One Vanderbilt'in gökyüzüne doğru dönen birbirine kenetlenen ve sivrilen dört düzlemden oluşan ikonik tasarımından sorumludur. Kulenin tabanında, bloğun güney tarafındaki bir dizi açılı kesik, Terminal'in muhteşem kornişinin Vanderbilt köşesini ortaya çıkaran Grand Central Terminal'e görsel bir geçit oluşturuyor - neredeyse bir asırdır engellenen bir manzara. Kulenin, Grand Central Terminal'de bulunan aynı farklı tavan döşemelerini içeren pişmiş toprak cephesi, yükselen yapıya doğal, ışıltılı bir doku sağlar. Amerikan Mimarlar Enstitüsü (AIA), One Vanderbilt ve KPF'yi Kentsel Tasarımda prestijli 2018 AIANY Merit Ödülü ile ödüllendirdi.

“One Vanderbilt kulesi, New York yüksek bina mimarisinin altın çağını hatırlatıyor. Dikdörtgen planlı bir sivri uçlu kule olarak, göze çarpan tepesi, silüetteki Empire State ve Chrysler binalarına katılıyor ”diyen James von Klemperer, KPF Başkanı ve Tasarım Müdürü şöyle devam etti: ‘’Aynı zamanda tasarım, yüksek yapıya sosyal ve çevresel amaçlarla yeni bir uygunluk sağlıyor. Yeni bina hem mekansal hem de programatik olarak Grand Central Terminal'e bağlanıyor. Sürdürülebilir bir şekilde inşa etme ve kamusal alanı zenginleştirme konusunda günümüzün kritik gündemlerini destekleyen ticari bir gökdelen tasarlayabildiğimiz için çok mutluyuz. Genel olarak, projenin Doğu Midtown için bir destek olduğu kanıtlanmış ve Manhattan'ın tarihi CBD'sinin aşamalı olarak yenilenmesine yol açmıştır. "

Sağlık ve Sürdürülebilirlikte İnovasyon

Çevresel, sosyal ve yönetişim girişimlerinde küresel bir lider olarak SL Green, One Vanderbilt'teki sürdürülebilirlik özelliklerine 17 milyon dolar yatırım yaparak kulenin New York City'deki benzer ölçeklendirilmiş binalarda en düşük karbon ayak izlerinden birini korumasını sağladı. Kule, %90 geri dönüştürülmüş içerikten yapılmış çelik inşaat demiri kullanılarak inşa edildi, 1,2 MW kojenerasyon ve 90.000 galon yağmur suyu toplama sistemleri dahil olmak üzere en son teknolojilere sahip ve yüksek performanslı camları sayesinde ısıtma ve soğutma için yalıtım düzenlenmektedir. One Vanderbilt, en yüksek derece LEED ve WELL sertifikaları dahil olmak üzere birçok çevresel ayrıcalık alma yolunda ilerliyor.

One Vanderbilt, kiracılar için yüksek derecede güvenlik, temizlik ve zindelik sağlayan "SL Green Forward" girişimini bünyesinde barındıracaktır. One Vanderbilt, kiracılar için erişim kontrolü, ziyaretçi yönetimi ve asansör çağrısı içeren tek bir bağımsız uygulamaya sahip olacak ve kiracıların ve misafirlerin turnikelerden asansörlere sorunsuz, dokunmasız bir deneyimden geçmelerine olanak tanıyacak. Bina, MERV-16 filtreleme ve artırılmış dış hava gibi mühendislik kontrolleri sunacaktır. SL Green, uzun kuyrukları önlemek için dakikada 100 kişiyi görüntüleyebilen bir termal görüntüleme teknolojisi olan Silent Sentinel'i devreye almıştır.

New Yorklular tarafından New Yorklular için yapıldı

One Vanderbilt, yaklaşık dört yıl içinde 3.000'den fazla işçiyi içeren İnşaat Yöneticisi AECOM Tishman'ın liderliğinde tam sendikaya sahip ekibi tarafından planlanandan önce ve bütçe dahilinde inşa edildi. En yüksek faaliyet seviyelerinde, projeyi tamamlamak için her gün 1.400'den fazla işçi sahadaydı. Buna ek olarak, proje elliye yakın alt yüklenici ile çalışmıştır. İkonik kule, yirmi altı bin tondan fazla ABD yapımı ve fabrikasyon çelik ve yetmiş dört bin metreküp beton içermektedir.

One Vanderbilt'te sendikalı işçi taahhüdü, binanın işletilmesi boyunca devam edecek. Tam dolulukta, One Vanderbilt operasyonları, aralarında 32BJ SEIU, Local 94 ve NUSOG tarafından temsil edilen yaklaşık 150 sendika çalışanından oluşacak.

"SL Green ve 32BJ arasındaki 1 Vanderbilt'teki ortaklık nedeniyle, işçi sınıfı New Yorklular çok ihtiyaç duyulan bir zamanda yeni yüksek kaliteli işlerden yararlanacaklar" diyen Kyle Bragg, 32BJ SEIU Başkanı şöyle devam etti: "Bir pandeminin ortasında gerçekleştirilen bu proje, yeni kalkınmanın hizmet çalışanları, aileleri ve toplulukları inşa etmek için nasıl fırsat sağlayabileceğini örnekliyor."

“One Vanderbilt, Gerald Hines'i ve onun sınıfının en iyisi ortaklarıyla ikonik projeleri birleştirme mirasını tanımlayan değerlerin simgesidir. Çarpıcı tasarımı, New York City'nin gelişen gökdelen geleneğini onurlandırmaktadır" diyen Tommy Craig, Hines Kıdemli Genel Müdürü şöyle devam etti: "Son on yıldaki birçok zorluğa rağmen bu kusursuz uygulama, tüm proje ekibinin kalitesini ve sıkı çalışmasını ve SL Green-Hines ortaklığının gücünü yansıtıyor."

"SL Green'e vizyonu ve liderliği için ve bizi bu harika projeye dahil ettiği için teşekkür etmek istiyoruz" diyen Jay Badame, AECOM Tishman Başkanı şöyle devam etti: “Bu bina, Midtown East'in yeniden dirilişinin bir simgesinden daha fazlası, New York'un dayanıklılığının bir sembolü ve onu hayata geçiren ve bu şehirde inşa eden binlerce ticaret erbabının bir övgüsü. Daha önce New York ikonları oluşturduk, bunu yine burada yaptık ve tekrar yapacağımızı biliyoruz. "

Daniel Boulud'un Restoranı ve Gözlem Güvertesi Dahil Eşsiz Olanaklar

2021'in ilk çeyreğinde dünyaca ünlü şef Daniel Boulud, One Vanderbilt'te 'Le Pavillon' adlı restoranı açacaktır. Le Pavillon, ikinci katın güneydoğu köşesinde yükselen 60 feetlik tavan yükseklikleri ile 11.000 feetkareyi kaplayacak ve Chrysler Binası'nın çarpıcı bir manzarasına sahip Grand Central'a bakacaktır

“One Vanderbilt'te Le Pavillon'u hayata geçirme fırsatına sahip olduğum için her zamankinden daha heyecanlıyım. Midtown'ın kalbinde herkesin keyif alabileceği bir yemek vahası yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Menümüz, güçlü yerel ve mevsimsel etkiye sahip deniz ürünleri ve sebzelere odaklanacaktır. Le Pavillon, New York şehrinin tüm cazibesini kutlarken mimari ve doğayı birleştiriyor ” dedi Şef Daniel Boulud.

Tüm bina kiracıları, geniş formatlı toplantı alanlarına sahip 30.000 metrekarelik yalnızca kiracılara özel konaklama katı, kulüp tarzı salon, özel yemek teklifleri ve olağanüstü bir açık hava terası dahil olmak üzere, Grand Central'a bakan New York City ofis binalarında rakipsiz bir aktivite paketine erişim sağlayacak. Ofis katları, 14,5 feet ile 24 feet arasında değişen tabandan tavana döşeme yükseklikleri, kolonsuz zemin plakaları, tabandan tavana pencerelerden çarpıcı 360 derecelik görünümler ile sınıfının en iyisi altyapıya sahiptir. One Vanderbilt ayrıca New York City'deki ikinci en yüksek dış güvertesine sahip bir gözlemevine sahip olacaktır.

Yapım Aşamasında Yirmi Yıl

One Vanderbilt'in yolculuğu, 2001 yılında SL Green'in daha önce sitede bulunan dört binadan ilki olan 317 Madison Avenue'yi satın almasıyla başladı. İki mülk daha - 331 Madison Avenue ve 48 East 43rd Street - 2007'de satın alındı ve nihai mülk - 51 East 42nd Street - 2011'de satın alındı. One Vanderbilt için ilk planlar, 2013 yılında, Şehir’in Doğu Midtown'u yeniden bölgeye alma planlarının bir parçası olarak duyuruldu ve 2014'te Vanderbilt Corridor Rezoning'in bir parçası olarak Grand Central Terminali ve çevresinde 220 milyon dolarlık kamu alanı iyileştirmelerini içeren güncellenmiş bir plan ortaya çıktı. One Vanderbilt, Mayıs 2015'te Belediye Meclisi tarafından oybirliğiyle onaylandı ve binaların yıkımı o yıl başladı. Ekim 2016'da One Vanderbilt için resmi bir temel atıldı. 2017 yılında Hines ve National Pension Service of Korea ile bir ortak girişim kuruldu.

“Bu proje, yolun her adımında sayısız düzenleyici, politik, yasal ve mühendislik engeliyle karşılaştığımız en karmaşık zorlukları içermekteydi. İlerlemenin zor olduğu pek çok an oldu ama bu şehre ve bu projeye olan inancımız yüzünden ısrar ettik ” dedi Andrew Mathias, SL Green Realty Corp Başkanı 

Food1st

Food1st, Nisan ayında SL Green tarafından Şef Daniel Boulud ile ortaklaşa başlatılan, New York'ta son 5 ayda artan gıda kıtlığını hafifletmek için çalışan, kar amacı gütmeyen bir vakıftır. Food1st'in misyonu, gıda hizmeti sağlayıcıları ile çalışanlarının en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda New York City yemek servisi endüstrisini yeniden canlandırmaya yardımcı olacak bir şekilde ortaklaşa çalışarak, yemeğe erişimi sınırlı olan New Yorkluları ve acil servis çalışanlarını beslemeye yardımcı olmaktır. Food1st, 3,0 milyon dolardan fazla para topladı ve bugüne kadar yaklaşık 350.000 ücretsiz yemek sundu.

One Vanderbilt ortakları, kurdelenin kesilmesini kutlamak amacıyla 14 Eylül'de ihtiyaç sahiplerine dağıtılan 15.000 ücretsiz yemeğin hazırlanması ve dağıtımı için Food1st Vakfı'na 100.000 $ katkıda bulundu. Bu öğünlerin 2.000'i Güney'deki topluluklara ve Bronx, Lincoln Hastanesinde ön saflarda çalışanlara 1000 adet yemek dahil olmak üzere dağıtılacaktır.

"Güney Bronx'taki topluluğum için kaliteli ve sağlıklı gıdaya erişim, COVID'in çok daha kötü hale getirdiği uzun süredir devam eden bir sorundur" diyen Konsey Üyesi Rafael Salamanca Jr. şöyle devam etti."One Vanderbilt ortaklarına ve Food1st'teki herkese tüm New York'lulara olan bağlılıkları ve birlikte daha güçlü olduğumuzu hatırlattıkları için minnettarız."

One Vanderbilt'teki b-roll görüntülerini, fotoğraflarını ve günlük etkinliklerinin videolarını görüntülemek için buraya tıklayın.

SL Green Hakkında

Bir S&P 500 şirketi ve Manhattan'ın en büyük ofis ev sahibi olan SL Green Realty Corp., esas olarak Manhattan ticari mülklerinin satın alınması, yönetilmesi ve değerini maksimize etmeye odaklanan tam bütünleşmiş bir gayrimenkul yatırım ortaklığı veya GYO'dur. 30 Haziran 2020 itibariyle SL Green, toplam 41,0 milyon feetkare büyüklüğünde 96 binada hisseye sahiptir. Bu, 28,7 milyon feetkare Manhattan binasındaki mülkiyet hisselerini ve borç ve tercih edilen öz sermaye yatırımlarını güvence altına alan 11,2 milyon feetkareyi içermektedir.

Hines Hakkında

Hines, 1957 yılında kurulmuş 25 ülkede ve 225 şehirde faaliyet gösteren özel bir küresel gayrimenkul yatırım şirketidir. Hines, 75,5 milyar $ 'ı da dahil olmak üzere yaklaşık 144,1 milyar $lık yönetilen varlığa sahiptir. Bunların arasında Hines, gayrimenkul dışı varlıklar dahil olmak üzere bir yatırım yöneticisi olarak hizmet vermektedir ve Hines'in üçüncü taraf mülk seviyesi hizmetleri sağladığı 68,6 milyar $ civarı bir sermaye bulunmaktadır. Firmanın şu anda dünyada devam etmekte olan 165 geliştirmesi vardır. Tarihsel olarak, Hines, toplam 472 milyon feet kare üzerinde 1.426 mülk geliştirdi, yeniden geliştirdi veya satın aldı. Firmanın mevcut emlak ve varlık yönetimi portföyü, 246 milyon feetkareyi temsil eden 576 mülk içermektedir. Risk spektrumu ve tüm gayrimenkul türleri üzerindeki yatırımlarda kapsamlı deneyime ve sürdürülebilirliğe öncü bir bağlılığa sahip olan Hines, dünyanın en büyük ve en saygın emlak organizasyonlarından biridir. Daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.hines.com 

İleriye Yönelik Beyan

Bu basın bülteni, 1995 tarihli Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası anlamında "ileriye dönük beyanlar" olarak kabul edilebilecek ve bunun güvenli liman hükümleri tarafından kapsanması amaçlanan bazı beyanlar içermektedir. Bu basın bülteninde yer alan, gelecekte gerçekleşmesini beklediğimiz, düşündüğümüz veya beklediğimiz faaliyetler, olaylar veya gelişmeleri ele alan, tarihsel gerçeklerin beyanları dışındaki tüm beyanlar, ileriye dönük beyanlardır. İleriye dönük beyanlar, gelecekteki performansın garantisi değildir ve bu tür ifadelere gereğinden fazla güvenmemeniz konusunda sizi uyarma ihtiyacı hissetmekteyiz. İleriye dönük beyanlar genellikle "olabilir", "olur", "gerekir", "beklemek", "tahmin etmek", "kestirmek", "inanmak", "niyet etmek", "proje", ''devam ediyor'' sözcüklerinin kullanımıyla tanımlanabilir veya bu kelimelerin olumsuzu veya diğer benzer kelimeler veya terimler olarak tanınabilir.

Bu basın bülteninde yer alan ileriye dönük beyanlar, gerçek sonuçlarımızın, performansımızın veya başarılarımızın gelecekteki sonuçlardan, performanslardan veya ifade edilen başarılardan önemli ölçüde farklı olmasına neden olabilecek, çoğu kontrolümüz dışında olan ve ileriye dönük beyanlarda ima edilen bir dizi risk ve belirsizliğe tabidir. Gerçek sonuçların ileriye dönük beyanlarda yer alanlardan farklı olmasına neden olabilecek faktörler ve riskler, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu dosyalarımızda açıklanmaktadır. Bu riskler ve belirsizlikler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, yeni koronavirüs (COVID-19) ile ilgili potansiyel riskler ve belirsizlikler bulunur.

SLG – GEN

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52285936/en

İletişim

Matt DiLiberto
Baş Finans Direktörü
212.594.2700

Kaynak: SL Green Realty Corp.