Şeref Şövalyeye! DRAG S/X PnP-X Kiti Piyasaya Sürüldü

Şeref Şövalyeye! DRAG S/X PnP-X Kiti Piyasaya Sürüldü

 

SHENZHEN, Çin--(BUSINESS WIRE)-- Kasım'da, VOOPOO DRAG S/X PnP-X KIT'in denizaşırı lansmanını duyurdu. Ürün, DRAG S/X temelinde kapsamlı teknik yükseltme gerçekleştirir, ürün tasarımında temel "Şövalyelik" konseptini destekler ve şövalyelerin şan ve erdemine saygılarını sunar.

Orta Çağ'daki Germen dövüş sanatlarının ruhundan kaynaklanan şövalyelik ruhu, daha sonra 11. yüzyılda Avrupa savaş alanının askerlerinde ve imparatorların ve Mesih'in savaşçılarının muhafızlarında vücut buldu. Günümüzde şövalyelik kültürel olarak sürdürülmekte ve asilce beyefendi tavrı olarak ifade edilmektedir. Zamanın geçmesine rağmen, değişmeyen tek şey, şövalyenin sadakatle sahip olduğu inanç ve kanlarında akan sekiz şövalye erdemidir. Bu efsanevi orta çağ tarihini öğrendikten ve şövalyeliğin özünü inceledikten sonra, VOOPOO tasarım ve Ar-Ge personeli derinden etkilendi. "Onur", "Yiğitlik", "Adalet" ve "Maneviyat" olmak üzere dört temel önerme, tüketicilerin keşfetmesi için DRAG S/X PnP-X KIT ürününe dahil edildi. Her vaping bir VOOPOO ve şövalyenin çağrışım füzyonudur ve her bulut parçası, savaş alanına kahramanca koşan şövalyenin manevi bir portresidir.

DRAG S/X PnP-X KIT, her biri zengin bir tasarım dilini ifade eden beş yeni şövalye rengi seçer. Kalkan Altın - Adaleti Savunan Tapınak Şövalyesi. Şövalye Kırmızısı - Adalet Peşinde Maskeli Şövalye. Şövalye Kestanesi - Zaferi Savunmak için Ejderha Şövalye.Kartal Siyahı - Cesur ve Korkusuz için Kara Şövalye. Şovalye Grisi- Maneviyat için Paladin.

PnP-X Pod, şövalyenin maneviyatını gösterir. Üst kısımdaki metal malzemeler ve topuz dolgusu yükseltildi ve 510 ağızlık herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Sızıntı önleyici, daha kullanışlı ve daha esnektir. Şövalye maneviyatını yayan PnP-X Pod, size vaping konusunda keyifli bir deneyim yaşatacak.

Şovalye serisi ürünler, herhangi bir hava yolunun ayarlanmasını destekleyen bir "Sonsuz Hava Akışı Sistemi" sunar. Dahası, şövalye cesareti ve kahramanlığı simgeler. DRAG S/X PnP-X KIT, şövalyenin yiğitlik ruhunu bünyesinde barındırır. Güçlü bir GENE.TT çipi ve 5-60/80w arasında değişen ayarlanabilir güç ile donatılmıştır. Ürün 0,001 saniyede başlatılabilir. Donanım, her şövalyenin endişe duymadan savaşa girebileceği kadar güçlüdür.

Şövalyenin görevi, ülkesini ve bölgesini, ihtişamını ve inancını ve kalplerindeki sevgili prensesi korumaktır. DRAG S/X PnP-X KIT sırasıyla 2500 mAh dahili pil ve 18650 harici pil ile donatılmıştır. Type-C 5V/2A hızlı şarj arayüzü, her şövalyeye anında dirilmeleri için tam kan verir. DRAG S/X PnP-X KIT'i korumak, kültürel çağrışımları binlerce yıldır miras alınan ve yenilenen şövalye ruhunu korumaktır.

DRAG S/X PnP-X KIT, DARG S&DARG X'e dayalı olarak yükseltildi. En büyük vurgu, atomizerin kapsamlı yükseltmesidir. Birincisi, PnP X Pod, metal dekoratif halkayı şövalye tarzı dokuyla yükseltti. Bir diğeri için, daha uygun olan üst kısımdaki düğme doldurmasıdır. Sızıntı önleyici tasarım daha kompakttır ve 510 ağızlık ucu herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Kısacası, DRAG S/X PnP-X KIT'in yükseltmesi kapsamlıdır ve satın almaya değerdir. Aynı zamanda, şövalyelerin görünüşünü seven bir vaper, "şövalye ruhu" ile donatılmış bu amiral gemisi ürünü kaçıramaz. Şövalyelerin onurunu birlikte analım!

DRAG S/X PnP-X KIT ve DARG S/X PRO'nun konumlandırılması farklıdır. DARG S/X PRO, daha yüksek güç ve daha büyük bulut deneyimi yaşamak isteyen profesyonel vaperlar için en uygun üründür.

2017 yılında kurulan, VOOPOO kısa sürede hızla büyümüştür ve şu anda dünya çapında satış yapmaktadır. VOOPOO Ar-Ge, tasarım, üretim ve marka operasyonlarını entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Dört amiral gemisi ürün serisine sahiptir: DRAG, VINCI, ARGUS ve V Serisi. VOOPOO 'nun dünya çapında 3000'den fazla çalışanı vardır ve işi Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da 70’ten fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır.

UYARI: Bu ürün nikotin içeren e-sıvı ürünlerle kullanılabilir. Nikotin bağımlılık yapan bir kimyasaldır.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin https://www.voopoo.com/ ve takip edin IG, Facebook ve TikTok sayfaları.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52543947/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Medya İletişim: Tingkai Xu Ünvan: Kıdemli Halkla İlişkiler Müdürü: Telefon numarası: 15957944779

 

Kaynak: Shenzhen Woody Vapes Technology

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.