Euro
9.80
Dolar
8.13
BIST 100
1,366.23
Altın
1,767.37

Schwarzmüller Group, Esnek Tedarik Zinciri Yönetimi için Fabasoft Approve'a Güveniyor

Schwarzmüller Group, Esnek Tedarik Zinciri Yönetimi için Fabasoft Approve'a Güveniyor

Anında ERP-sistem entegrasyonuna sahip bulut tabanlı bir tedarikçi portalı

LINZ, Avusturya --(BUSINESS WIRE) --Ticari araç üreticisi Schwarzmüller, tedarikçilerle iletişimini dijitalleştiriyor ve kağıtsız sipariş işlemeyi benimsiyor. Verileri yönetmek ve kontrol etmek için süreç odaklı bir portal, Schwarzmüller'i dünya çapındaki tedarikçilerine bağlar.

Fabasoft Approve siparişleri işlemek ve 150'den fazla tedarikçi ile sorunsuz, formattan bağımsız bir şekilde iletişim kurmak için merkezi bir platform görevi görür. Standart bir arayüz kullanılarak, bağlı ERP (kurumsal kaynak planlama) sisteminden gelen tüm ilgili bilgiler Fabasoft Approve'a entegre edilir. Sistemden gelen otomatik bildirimler, tedarikçilerin herhangi bir son teslim tarihini kaçırmasını veya belgeleri zamanında işleyememesini önlemeyi sağlar. Her bir projenin mevcut durumu her zaman gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir, bu da tedarik ve malzeme planlama departmanları için muazzam miktarda işi ortadan kaldırır.

“Akıllı araçlar üretmek temel yetkinliğimizdir. Yenilikçi gücümüzü, özellikle tedarikçilerimizle iş birliğini basitleştirme ve optimize etme yollarına odaklıyoruz. Tedarik zincirimizi daha esnek hale getirmek söz konusu olduğunda, tedarikçi iletişimini içeren uçtan uca süreçler kritik faktörlerdir. Bu projede Fabasoft, Fabasoft Approve ile dijitalleşmenin ne kadar verimli bir şekilde 'zamanında ve bütçeye uygun' uygulanabileceğini gösterdi ”diyor Schwarzmüller Group CEO'su Roland Hartwig.

"Schwarzmüller'in dijitalleştirme projelerinde uzmanlığımıza katkıda bulunabildiğimiz için çok mutluyum. Teknik verilerin ve belgelerin erken bir aşamada tutarlı bir şekilde erişilebilir hale getirilmesi, uçtan uca dijital tedarikçi entegrasyonunun verimli bir şekilde gerçekleştirilebileceği anlamına gelir. Katılan herkes için bir kazan-kazan durumu, ”diye ekliyor Fabasoft Bulut Hizmetleri İş Birimi Yöneticisi Andreas Dangl.

Örnek olayı indirin "Esnek tedarik zinciri yönetimi için bulut tabanlı bir tedarikçi portalı"

Fabasoft Approve Hakkında

Fabasoft Approve, endüstriyel bir ortamda teknik veri ve belgeleri yönetmek için bulut tabanlı, kullanıma hazır bir üründür. Standart çözüm, tüm proje ortaklarını güvenli, ölçeklenebilir ve son derece özelleştirilebilir bir platformda bütünleştirir. Belge oluşturma ve düzenleme, gözden geçirme, yayınlama ve onay süreçleri, önemli ölçüde daha az manuel çaba ile verimli ve izlenebilir bir şekilde gerçekleştirilir.

Schwarzmüller Hakkında

Schwarzmüller Group, ticari özel kullanımlı araçlar için Avrupa'nın en büyük tam hizmet sağlayıcılarından biridir. Şirket, ısmarlama katma değerli nakliye çözümleri için birinci sınıf araçlar geliştirir, üretir ve hizmet verir.

Fabasoft Hakkında

Fabasoft, dijital belge yönetimi ve elektronik belge, süreç ve kayıt yönetimi için Avrupa'nın önde gelen yazılım ürünleri şirketleri ve bulut hizmet sağlayıcıları arasındadır.

İletişim

Fabasoft Ulrike Kogler Tel .: + 43/732/606162-0 E-posta: ulrike.kogler@fabasoft.com

 

Kaynak: Fabasoft