Euro
6.88
Dolar
6.23
BIST 100
105,284.30
Altın
1,577.35

SASA Polyester Sanayi A.Ş. INVISTA PTA Teknolojisini Seçiyor

SASA Polyester Sanayi A.Ş. INVISTA PTA Teknolojisini Seçiyor

WILTON, Birleşik Krallık --(BUSINESS WIRE)-- INVISTAnın teknoloji ve lisanslama grubu, INVISTA Performance Technologies (IPT), ve SASA Polyester Sanayi A.Ş. (SASA) 3 Şubat 2020'de IPT'nin Türkiye'de yıllık 1,5 milyon tonluk üretim kapasitesine sahip SASAnın PTA projesi için INVISTAnın P8 Proses Teknolojisi lisansına yönelik PTA lisansörü olarak seçimini onaylayan bir "Niyet Mektubunu (LOI)" imzalamıştır. LOI'nin imzalanması, SASA ve INVISTA arasındaki uzun süreli iş birliği bakımından büyük önem taşımaktadır.

INVISTAnın endüstride önde gelen P8 PTA Proses Teknolojisi IPT'den bir lisans paketi olarak sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen www.ipt.invista.comadresinden IPT web sitesini ziyaret ediniz.

INVISTA Hakkında:

Halınızdaki fiberlerden otomobillerinizdeki plastiğe kadar, INVISTAnın sürekli geliştirmeye yönelik taahhüdü, çalışanlarının dünyadaki en dayanıklı, çok yönlü polimer ve fiberlerin bir kısmını geliştirmelerine yol açmıştır. 2004 yılından beri Koch Industries'in bir iştiraki olan INVISTA, naylon 6,6 ve STAINMASTER®, CORDURA® ve ANTRON® dahil olmak üzere tanınmış markalar için özel içerikleri piyasaya sunmaktadır. INVISTA, özel kimyasal ara maddeleri ve proses teknolojilerini de sağlar. Daha büyük resme INVISTA.com adresinden bakın.

SASA Hakkında:

SASA, polyester elyaflar, filament iplikler, polyester tabanlı ve özel polimerler ve ara maddeler için dünyada önde gelen bir üreticidir. Sektördeki liderlik sorumluluğunu güçlü teknik miras ve yüksek üretim kapasitesi ile birleştirip, harmanlayan SASA tasarımdan üretime ve dağıtıma uzanan tüm prosesi başarıyla yönetmektedir. SASA polyester sektöründeki faaliyetlerine 1966 yılında başlamıştır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Shelley Zhang
INVISTA
+8621 6389 9202
Shelley.Zhang@INVISTA.com

Kaynak: INVISTA