Project Management Institute, Hizmet Ayı Boyunca Küresel Savunuculuğu Daha da Fazla Destekliyor

Project Management Institute, Hizmet Ayı Boyunca Küresel Savunuculuğu Daha da Fazla Destekliyor

 

PHILADELPHİA--(BUSINESS WIRE)-- Proje yönetimi mesleğinde dünyanın önde gelen birliği olan Project Management Institute (PMI), 5 Aralık 2020'ye kadar sürecek olan 2020 Küresel Hizmet Ayını başlatmaktan heyecan duyuyor. PMI'nin yeni başlatılan Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık programı ile uyumlu olan Küresel Hizmet Ayı, çalışanları, üyeleri ve gönüllüleri olumlu bir etki yaratmak için kendileri için önemli ve anlamlı olan toplum hizmeti faaliyetlerine katılmaya teşvik ediyor.

Küresel Katılım, Sahra Altı Afrika Başkan Yardımcısı ve Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Başkanı Otema Yirenkyi, " Project Management Institute'ün kalbinde gönüllülerimiz var - onlara gizli sosumuz diyoruz," demiş ve şöyle devam etmiştir: "Bize ulaştılar ve 'ne yapabiliriz?' diye sordular. Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık programımız aracılığıyla PMI içinde alanlar yarattık ve bunu bu Küresel Hizmet Ayı ile genişletiyoruz. Bu, küresel savunuculuğa olan bağlılığımızı artırıyor ve toplulukları etkileyen önemli sorunları ve nedenleri desteklememizi sağlıyor. "

PMI'ın topluluk üyelerinin dahil olmasını önerme yollarından biri, Uluslararası Af Örgütü'nün Write for Rights® kampanyasıdır. Bu küresel mektup yazma kampanyası, temel insan hakları tehdit edilen bireyleri destekliyor. Hükümetlere, liderlere ve karar vericilere bu yılki kampanya'da olaydan etkilenenler adına değişimi savunmak için mektuplar gönderilecek. PMI, Write for Rights kampanyasını desteklemek için 10.000 mektup yazmayı hedefliyor.

Katılmak için başka yollar arayan topluluk üyeleri, her türlü diğer hizmet eylemini değerlendirebilirler. Kan bağışı yapın, gönüllü olun veya bir gıda bankasına bağış yapın, hatta hangi gönüllü fırsatlarının olduğunu Birleşmiş Milletler (BM) çevrimiçi listesinde görün. PMI.org/PMImpact adresini ziyaret edin ve nasıl dahil olacağınız ve etkinizi paylaşacağınız konusunda ilham alın.

PMI geri vermeye hiç de yabancı değildir. Geçen yıl Küresel Hizmet Kutlaması Sırasında, PMI 50. yılını üyelerimiz, kimlik bilgileri sahipleri, gönüllüler ve proje yönetimini mesleği olarak düşünen herkes gibi profesyonellere odaklanarak kutlamıştır. Biz sadece başarılı sonuçlar elde etmekle kalmayıp, fark yaratmadaki büyük başarılarını da kutladık. BM ile ortaklık kurduk ve topluluğumuzu BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine katkıda bulunan projelere 50.000 saat verebilmek için harekete geçirdik. Topluluğumuz tüm beklentileri aştı ve 150.000 saatten fazla katkıda bulundu. PMI bu çabayı her yıl sürdürmeyi dört gözle bekliyor.

PMI 2020 Küresel Hizmet Ayı taahhüdünüzü gerçekleştirmek için şu adresi ziyaret edin: PMI.org/PMImpact.

Project Management Institute (PMI) Hakkında

Project Management Institute (PMI), mesleğini proje, program veya portföy yönetimi olarak düşünenler için dünyanın önde gelen birliğidir. Küresel savunuculuk, iş birliği, eğitim ve araştırma ile proje ekonomisi için dünyanın dört bir yanında üç milyondan fazla profesyoneli Proje Ekonomisine hazırlamak için çalışıyoruz: işlerin ve bireylerin projeler, ürünler, programlar ve değer akışları etrafında örgütlendiği gelecek ekonomi. 50. yıldönümümüzü kutlarken, kariyerlerini ilerletmek, kurumsal başarıyı geliştirmek ve dünyaca tanınmış standartlar, sertifikalar, topluluklar, kaynaklar, araçlar, akademik araştırmalar, yayınlar, gelişim kursları ve ağ fırsatlar ile profesyonellerle proje yönetimi mesleğini daha da olgunlaştırmak için dünyanın hemen her ülkesinde çalışıyoruz. PMI ailesinin bir parçası olarak, ProjectManagement.com® daha fazla kaynak, daha iyi araçlar, daha büyük ağlar ve daha geniş perspektifler sunan çevrimiçi küresel topluluklar oluşturur. Bizi şurada ziyaret edin: www.PMI.orgwww.projectmanagement.comwww.facebook.com/PMInstitute ve Twitter'da @PMInstitute.

Write for Rights, Uluslararası Af Örgütü'nün tescilli ticari markasıdır.

Projectmanagement.com, Project Management Institute'un tescilli ticari markasıdır.

İletişim

Medya iletişim:
Drew Pradeep
Tel: 610-416-6023
Drew.Pradeep@pmi.org 

Kaynak: Project Management Institute