Euro
10.27
Dolar
8.47
BIST 100
1,454.25
Altın
1,866.17

Prairie Industries Truvant Oluyor

Logo

Prairie Industries Truvant Oluyor

Prairie Birleşmeyi Tamamlarken Yeni Küresel Ambalajlama Hizmetleri Markası Duyuruldu

WASHINGTON--(BUSINESS WIRE)-- Prairie Industries, ortak şirketi Nu-Pak ile birlikte birleştirilmiş kuruluşu için bugün yeni ismi açıkladı: Truvant. Duyuru Prairie'nin Sonoco'nun Avrupa sözleşmeli ambalajlama işini yakın geçmişte satın alması ile aynı zamana denk geliyor.

Truvant, dünyanın önde gelen yiyecek, tüketici, aile ve endüstriyel markaları için geniş bir yelpazede ölçeklendirilebilir sözleşmeli ambalajlama, sözleşmeli üretim ve tedarik zinciri çözümleri sunar. Yakın geçmişte satın alınan Avrupa ambalajlama işi, Polanya'da bulunan altı birinci sınıf sözleşmeli ambalajlama tesisini ekleyerek Truvant'ın dünya genelinde operasyonel ayak izini 15 tesise çıkarıyor ve çalışan sayısını beş ülkede 5.600'ün üzerine yükseltiyor.

Truvant'ın CEO'su Scott Lamb, “Truvant markası müşterilerimize 'gerçek bir avantaj' sunmaya olan güçlü bağlılığımızı yerine getiriyor ve bu bağlılık yeni ismimizin temelini oluşturuyor”, diyerek sözlerini şöyle sürdürüyor.  “Truvant, aynı zamanda, müşteriye değer kazandırma ve operasyonel mükemmeliyetten ödün vermeksizin yalnızca sözleşmeli üretim ve ambalajlamaya odaklanmış işimiz ile de aynı çizgide.”

Onyıllara dayanan deneyim ve Truvant'ın küresel ölçeği, müşterilere pazarda kolay bulunmayan yenilikçi çözümler sunuyor. Truvant, müşterinin üretim tesisi veya dağıtım merkezi içinde ya da müşterinin Truvant'ın stratejik konuma sahip kendi tesislerinin birinde müşterilerinin ürünlerini karıştırabileceği, formüle edebileceği ve/veya ambalajlayabileceği çözümler sağlıyor. Lamb, “Masaya koyduğumuz esneklik ve kanıtlanmış geçmiş performansımızın benzeri yok ve Avrupa tesislerinin eklenmesi bu olanakları artık başka bir kıtaya genişlettiğimiz anlamına geliyor”, diye ekliyor.

Truvant, Washington, D.C. merkezli özel bir öz sermaye yatırım firması olan Halifax Group'un bir portföy şirketidir.

Truvant Hakkında 1994'te kurulan Truvant dünyanın bir çok en büyük yiyecek, tüketici, aile ve endüstri markalarına sözleşmeli üretim ve sözleşmeli ambalajlama sunan önde gelen küresel bir şirkettir. Truvant halihazırda faaliyette olan 15 tesisinde 5.600'ü aşkın çalışan istihdam etmektedir.

Halifax Group Hakkında 1999'da kurulan Halifax Group, genel olarak 50 milyon dolar ile 300 milyon dolar toplam işletme değerine sahip alt orta ölçekli işletmelerin sermayesini yeniden yapılandırmak ve büyütmek için yöneticiler ve girişimcilerle iş birliği yapan özel bir öz sermaye şirketidir. Halifax öz sermaye yeniden yapılandırması, şirket yeniden yapılandırması ve yönetim satın alması alanlarında uzmanlaşır ve dışarıdan kaynaklandırılan işletme hizmetleri, sağlık ve wellness imtiyaz anlaşmaları dahil değişik sektörlerde yatırım yapar. Şirketin merkezi Washington, D.C.'dedir ve Raleigh, N.C.'de bir ofisi bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.thehalifaxgroup.com adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Cedric Welterlin + 33-619-153868 cedric.welterlin@truvant.com

Kaynak: Truvant