Personalis Inc. EACR Sıvı Biyopsileri Sanal Etkinliğinde Sunum Yapacak

 

Personalis Inc. EACR Sıvı Biyopsileri Sanal Etkinliğinde Sunum Yapacak 

MENLO PARK, Calif.--(BUSINESS WIRE)-- Popülasyon sekanslama ve kanser için gelişmiş genomiklerde lider olan Personalis, Inc. (Nasdaq: PSNL), bugün şirketin 18-19 Kasım tarihlerinde bir poster sunumu ve uydu sempozyumu dâhil olmak üzere EACR Sıvı Biyopsileri Sanal Etkinliğine katılacağını duyurdu.

Şirket, ImmunoID NeXT™ ve NeXT Liquid Biopsy™ platformlarını sunacak.

ImmunoID NeXT tek bir numuneden hem bir tümör hem de immün mikro ortamına ait kapsamlı bir analize olanak sağlayacak ve bu sayede kıymetli bir tümör örneğinden elde edilebilecek biyolojik bilgiyi azami düzeye çıkaran ilk platformdur.

Türündeki ilk yüksek performanslı ekzom genişliğinde sıvı biyopsi testi olanNeXT Liquid Biopsy, kanser ekosistemini değerlendirmek ve sonraki nesil tedavilerin gelişimini ilerletmek için benzersiz bir yetenek sağlar. Katı tümör biyopsileri, kanser genomunun sorgulanmasında standart olarak kalmaya devam ederken, sıvı biyopsilerin doğuşu, tek bir doku biyopsisinde bulunan bir kanserin genotipik profilinde çok daha fazlası olabileceğini göstermiştir. Bu nedenle, NeXT Liquid Biopsy ve ImmunoID NeXT’in birleşimi, hem dokuyu hem de kanı değerlendirerek bir kanserin mutasyonel manzarasına dair en kapsamlı görünümü sağlar. NeXT Liquid Biopsy, tümörün üç boyutlu ve temporal heterojenesitesi, klonal gelişme ve tedavilere yanıt olarak tümör dinamikleri ve edinilmiş dirence ait mekanizmalar gibi temel uygulamaların araştırılmasına olanak sağlar. Bu sunumda, referans standartları ve hasta örneklerinin değerlendirmesi yoluyla NeXT Liquid Biopsy tarafından etkinleştirilen genomik profillemeyi ve test performansını gösteren veriyi vurgulayacağız.

Aşağıdakiler, Personalis sunumlarına ilişkin ayrıntılardır.

Bilimsel Poster Sunumu

Poster Numarası

 

Başlık ve Sunucu

 

Tarihler 

40

 

 

Gelişmiş bir bütün ekzom yaklaşımıyla sirküle cfDNA’daki genetik değişimlerin hassas biçimde tespiti ve izlenmesi
Sunucu: Simo V. Zhang, PhD

 

KAS 18-19 | Çevrimiçi

Aşağıda, toplantıda sunulacak sektör sponsorluğundaki bir sempozyumun ayrıntıları verilmektedir.

Uydu Sempozyum

Başlık

 

Başlık ve Sunucu

 

Tarihler 

Sponsorlu Sempozyumlar

 

Tümör Dinamiklerini İncelemek için Yüksek Performanslı, Ekzom Genişliğinde Sıvı Biyopsi Testi, NeXT Liquid Biopsy
Sunucular: Erin N. Newburn, PhD ve Dan Norton, MBA

 

KAS 18-19 | İsteğe Bağlı

Personalis Inc. Hakkında

Personalis Inc. popülasyon sekanslama ve kanser genomiklerinde veriye, ölçeğe, verimliliğe ve kaliteye odaklanan bir liderdir. Personalis global olarak sekanslama operasyonlarının en büyüklerinden birini işletmektedir ve şu anda ABD Gazi İşleri Bakanlığı Million Veteran Programına (VA MVP) tek sekanslama sağlayıcısıdır. Personalis Inc. her bir hastanın kanser ve immün yanıtı hakkında daha kapsamlı moleküler veri sağlayarak, onkolojide bir sonraki nesil tedavilerin gelişimini dönüştüren, giderek büyüyen bir kanser genomik şirketidir. Personalis® ImmunoID NeXT Platformu®, biyofarmasötik müşterilerine tek bir doku örneğinden yaklaşık olarak 20.000 gen ile birlikte bağışıklık sistemi hakkında bilgi sağlayarak kanserin karmaşık ve gelişen yapısının anlaşılmasına adapte olacak şekilde tasarlanmıştır. Personalis Klinik Laboratuvarı, GxP uyumlu olmanın yanı sıra CLIA’88-onaylı ve CAP tarafından akredite edilmiştir. Daha fazla bilgi için, lütfen www.personalis.com adresini ziyaret ediniz ve Personalis'i Twitter üzerinden takip ediniz (@PersonalisInc).

İleriye Dönük Beyanlar

Geçmişle ilgili olmayan bu basın açıklamasındaki tüm beyanlar, ImmunoID NeXT Platformunun özellikleri veya avantajları, VA MVP’ye illişkin Personalis’in hizmetleri, şirketin iş fırsatları, liderliği veya büyümesi veya diğer gelecekteki olaylar ile ilgili beyanlar dahil olmak üzere, ABD menkul kıymetler kanunu lafzında “ileriye dönük beyanlardır. Bu türdeki ileriye dönük beyanlar, bu türdeki beyanlarda ifade edilen veya ima edilen herhangi bir beklenen sonuçtan veya beklentiden önemli ölçüde farklı fiili sonuçlara neden olabilecek COVID-19 salgını ile ilgili olanlar dahil olmak üzere, riskler ve belirsizlikler içerir. Fiili sonuçları önemli ölçüde etkileyebilecek faktörler, şirketin 8-K, 10-K ve 10-Q formlarındaki en güncel raporları dahil olmak üzere, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu nezdindeki Personalis başvurularında görülebilir ve “Risk Faktörleri” başlığı altında listelenenleri içerir. Personalis, bu türdeki geleceğe dönük ifadeleri güncelleme yükümlülüğünü reddetmektedir.

İletişim Bilgileri

Yatırımcı İlişkileri İletişimi:
Caroline Corner
investors@personalis.com
415-202-5678

Medya İletişimi:
Jennifer Havlek
pr@personalis.com
www.personalis.com
650-752-1300

Kaynak: Personalis, Inc.