Euro
7.18
Dolar
6.49
BIST 100
87,711.88
Altın
1,619.27

OpenSesame, Koronavirüse Hazırlıklı Olma ve Uzaktan Çalışma Eğitimine Ücretsiz Erişim Sunuyor

Logo

OpenSesame, Koronavirüse Hazırlıklı Olma ve Uzaktan Çalışma Eğitimine Ücretsiz Erişim Sunuyor

Şirketler, koronavirüsün yayılmasını önlemek, iş gücünü uzaktan çalışma ve eğitime hazırlamak için e-öğrenime dönüyor

PORTLAND, Oregon--(BUSINESS WIRE)-- Global e-öğrenim yenilikçisi olan OpenSesame, bütün şirketler için 15 Mayıs 2020'ye kadar koronavirüse karşı hazırlıklı olmaya ve uzaktan iş eğitimine sınırsız ücretsiz erişim sunduğunu duyurdu. Bu teklif koronavirüs ve diğer hastalıkları önleme ve ayrıca personelin uzaktan çalışması ve yönetimine dair pek çok dilde e-öğrenim kurslarını içermektedir.

“OpenSesame olarak, çalışanlarını korumanın yanı sıra iş gücünün verimliliğini temin etmede müşterilerimize ve diğer tüm şirketlere tam olarak destek vermek için çabalıyoruz” diye görüşlerini belirtti, CEO Don Spear. “Her geçen gün katlanarak büyüyen COVID-19 etkisi, artan seyahat yasakları ve eğitmen tarafından gerçekleştirilen eğitimin bir seçenek olmaktan çıkmasından dolayı, e-öğrenim, kuruluşlar için iş güçlerini eğitme ve koruma anlamında en iyi seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.”

15 Mayıs 2020'ye dek, her türlü kuruluş, iş gücünü donatmak üzere koronavirüse karşı hazırlıklı olma ve uzaktan çalışma en iyi uygulamalarına dair bu ücretsiz kurslara erişebilecek.

Daha fazla bilgi ve kurslara ücretsiz erişim için, go.opensesame.com/free-offer adresini ziyaret edin.

OpenSesame Hakkında

OpenSesame dünyanın en verimli ve imrenilen iş güçlerini geliştirmeye yardımcı olur. Dünyanın en iyi yayıncılarına ait e-öğrenim kurslarından oluşan en kapsamlı katalog ile, size kurslar bulmaktan, bunları temel yetkinliklerinizle eşleştirmeye, LMS'nizle  uyumlu kılıp, L&D programlarınızın kullanımı ve geliştirilmesine dek, yol üzerindeki her adımda size yardımcı olmaya hazırız. Yalnızca OpenSesame'den çok sayıda satın alma seçeneği esnekliğine sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda e-öğrenim kurslarınızı basit bir şekilde kullanıp, yönetebileceksiniz. Daha fazla bilgi için, www.opensesame.com adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

 

İletişim Bilgileri

Diane Haines
OpenSesame
+1 (503) 808-1268
diane.haines@opensesame.com

 

Kaynak: OpenSesame