Dolar
9.35
Euro
10.89
Altın
1,772.25
ETH/USDT
3,730.20
BTC/USDT
60,918.00
BIST 100
1,417.70

MyHotels® Suudi Arabistan'da Hac ve Umre Bakanlığı'ndan Onaylı Umre Çevrimiçi Seyahat Acentesi (Umre OTA) Olarak Akreditasyon Belgesi Aldı.

8 Ekim 2021 15:57 UTC

MyHotels® Suudi Arabistan'da Hac ve Umre Bakanlığı'ndan Onaylı Umre Çevrimiçi Seyahat Acentesi (Umre OTA) Olarak Akreditasyon  Belgesi Aldı.

MEKKE, Suudi Arabistan--(BUSINESS WIRE)-- MyHotels® (https://www.myhotels.sa/) resmi Umre OTA olarak hizmet vermek üzere Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı'ndan son nihai onayı aldığını duyurdu.

Suudi Arabistan'da Ocak 2016'da kurulan ve genel merkezi Mekke'de bulunan MyHotels®, B2B ve B2C müşterilerine dünya çapında hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çok aşamalı seyahat paketleri sunan, önde gelen bir tam hizmet Suudi Çevrimiçi Seyahat Acentesidir (OTA). MyHotels®’in geniş hizmet yelpazesine, dünya çapında 80.000'i aşkın destinasyonda 1.000.000'u aşkın otel, otel dairesi, villa ve pansiyonda konaklama rezervasyonları hizmetleri, uygun ulaşım düzenlemeleri (otobüs, otomobil transferleri vs.), turlar ve eğlence etkinlikleri dahildir.

ISO 9001:2015 certifikalı bir şirket olarak, MyHotels® müşterilerine, gizli ücretler bulunmayan, vergileri ve ek ücretleri içeren doğrudan şeffaf fiyatlandırma sunarak, müşterilerinin seçkin fiyatlarla uluslararası rezervasyonlar yapmalarına olanak tanır. Umre OTA olarak onay alarak MyHotels® şimdi  prestijli hizmetler yelpazesine Umre hizmetlerini ekleyerek, güvenilir küresel seyahat markası olarak ününü güçlendirdi. YouTubehttps://youtu.be/9JiJhwkI0L4

"Bu resmi unvanı aldığımız için mutlu ve gururluyuz", diyor MyHotels® CEO'su Emad Alabbas. "Mümkün olan en hızlı Umre platformunu ve Umre sektöründe en iyi müşteri deneyimini sunmak üzere MyHotels® markasının altyapısını geliştirmek için sürekli olarak yatırım yaptık. Bu itibarla, Umre otel ve ulaşım rezervasyonları sektörleri ile iş birliğimizi genişlettik ve onların komisyon hedefleri ve teşvik politikaları stresinden kaçınarak asıl işlerine odaklanmalarına olanak veren bir tebdir olarak platformumuz üzerinden aldığımız tüm indirimleri doğrudan ortaklarımıza sunuyoruz."

MyHotels® Umre:

  • MyHotels® Umre - B2C - https://umrah.myhotels.sa/: Gezginlere anında Suudi Arabistan'a giriş izni veren elektronik Umre e-Vizesi düzenliyor. Paket, Mekke ve/veya Medine şehirlerinde otel rezervasyonları, ulaşım ve Suudi Umre Operatörlerinden sağlık sigortası dahil, yer hizmetlerini kapsıyor.
  • MyHotels® Umrah - B2B - https://umrah.myhotels.sa/agentlogin.aspx: Suudi Umre Operatörleri ve harici acentelerine Umre rezervasyon hizmetleri sunarak Mekke ve Medine otelleri/konaklama rezervasyonları yapmalarına, Umre Sistemleri Hizmetler Merkezine (MUKHA) erişim sağlayarak grupları için Umre Vizeleri düzenlemelerine olanak tanıyan BRN Kimliği ile ulaşım/aktarma hizmetleri sunuyor.

MyHotels Android Uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.myhotels.sa MyHotels iOS Uygulamasıhttps://apps.apple.com/sa/app/myhotels-sa/id1457961680 Twitterhttps://twitter.com/MyHotelsSA Instagramhttps://www.instagram.com/MyHotelsSA/ LinkedInhttps://www.linkedin.com/company/myhotelssa/ YouTubehttps://youtu.be/9JiJhwkI0L4 Facebookhttps://facebook.com/MyHotelsSA

*Kaynak: AETOSWire

Kaynak sürümünü businesswire.com sitesinde inceleyin: https://www.businesswire.com/news/home/20211008005410/en/

İletişim Bilgileri

Emad Alabbas, CEO +966920035522 Mekke, Suudi Arabistan Umrah@MyHotels.SA

 

Kaynak: MyHotels