Dolar
17.96
Euro
18.25
Altın
1,779.84
ETH/USDT
1,896.80
BTC/USDT
24,032.00
BIST 100
2,857.18

Midea, 2022 Fortune Global 500 'de teknoloji odaklı dönüşüm ve yurtdışı pazar atılımlarıyla 245. sıraya yükseldi

Midea, 2022 Fortune Global 500 'de teknoloji odaklı dönüşüm ve yurtdışı pazar atılımlarıyla 245. sıraya yükseldi

 

FOSHAN, Çin --(BUSINESS WIRE)--2022 Fortune Global 500 listesi, Fortune Global 500 'de listelenen Midea Group ile üst üste yedinci yılını kutladı ve bu kez sıralamada 245 numaraya yükseldi.

Bu Nisan, Midea Group 2021 yıllık raporunu yayınladı - şirketin yıllık geliri 2021 'de %20,06 artarak tüm zamanların en yüksek değeri olan 343,4 milyar RMB'ye ulaştı.

Midea, “Teknoloji Liderliği” konusundaki stratejik odağına bağlı kalır ve teknoloji odaklı dönüşümünü hızlandırır.

C-suit işletmeler için akıllı ev, IoT ve AI teknolojisini kullanarak tüm ev akıllı ev aletleri ve hizmetlerinin en iyi deneyimini sağlamayı taahhüt eder.

B-suit işletmeler için Midea, sadece robotik ve otomasyon, bina teknolojileri, enerji yönetimi, akıllı seyahat ve Midea Healthcare gibi ToB iş alanlarını geliştirmeye değil, aynı zamanda Annto, Midea Cloud gibi dijital inovasyon iş alanlarının dönüşümünü ve yükseltilmesini daha da geliştirmeye odaklanmaktadır.

Bu yaklaşımda Midea, bir ev aletleri şirketinden inovasyon odaklı bir teknoloji grubuna evrilme nihai amacını daha iyi gerçekleştirmeye çalışacaktır.

Midea Industrial Technology, yeşil enerji ve yüksek hassasiyetli ürünlere yatırım yapmakta ve GMCC, Welling, HICONICS, SERVOTRONIX vb. markaları işletmektedir.

Midea Building Technologies, sahip olduğu dijital bina hizmet platformu ile akıllı, dijital ve düşük karbonlu tek noktadan çözümler sunmaktadır.

Robotik ve Otomasyon bölümü, endüstriyel robotik, otomatik lojistik sistemleri ve gelecekteki fabrikayla ilgili alanlar için iletim sistemlerinin yanı sıra sağlık hizmetleri, eğlence, yeni tüketim vb. için çözümler sunmaya odaklanmaktadır.

The Digital Innovation Business, işletmelerin dijital dönüşümüne yönelik çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Buna ek olarak, Midea yurtdışı pazarlarda atılımlar yapmak istemektedir; yakın zamanda, COSCO'ya ait CSP Abu Dabi, uluslararası kullanıcıların Midea ürünlerine erişmesini kolaylaştıracak bir denizaşırı depo transit merkezinin Orta Doğu'da ortak inşası konusunda Midea ile bir anlaşma imzaladı.

Midea Group, 30.000 'den fazla yurtdışı merkezli olmak üzere yaklaşık 160.000 çalışandan oluşan bir aileye sahip olmaktan gurur duymaktadır.

Midea Group Hakkında

Midea Group, 54 yıl önce kuruluşundan bu yana teknoloji aracılığıyla daha iyi bir yaşam yaratma felsefesini desteklemiştir. Son beş yılda, Midea Ar-Ge'ye yaklaşık 50 milyar RMB yatırım yaptı ve dünya çapında 35 Ar-Ge merkezi ve 35 büyük üretim üssü vardır. Midea ürün ve hizmetleri 200 'den fazla ülke ve bölgede 400 milyon tüketici tarafından kullanılmakta ve yararlanılmaktadır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52797225/en

İletişim

Lori Luo +8613512784739 luory17@midea.com

 

Kaynak: Midea Group

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.