Euro
7.31
Dolar
6.73
BIST 100
94,340.83
Altın
1,660.44

Mary Kay Spain, Şirketin Global ‘Pink Changing Lives’ Girişimini Destekleyen bir Çocuk Okulu İnşasını Destekliyor

Mary Kay Spain, Şirketin Global ‘Pink Changing Lives’ Girişimini Destekleyen bir Çocuk Okulu İnşasını Destekliyor

Yeni Okul, Vicente Ferrer Vakfı ile İş Birliği halinde Hindistan'da Açılıyor

MADRİD--(BUSINESS WIRE)-- Mary Kay’in Pink Changing LivesSM global girişimi yoluyla, Mary Kay Spain, Hindistan'da yeni bir çocuk okulunun inşasını desteklemek için sınırları aşmıştır. Vicente Ferrer Vakfı ile iş birliği halinde, okul öğrencilerin ve ailelerinin yaşamlarını dönüştürecek bir eğitim ve kültür merkezi olarak çalışacak.

Hindistan Anantapur'da okulun açılışını yapmak için, Mary Kay Spain yöneticileri, Mary Kay Bağımsız Güzellik Danışmanları ve Vicente Ferrer Vakfı temsilcileri özel bir sunum için bir araya geldiler. Mary Kay Spain ayrıca – Mary Kay'in imza rengi – olan yeni, pembe bisikletleri evlerinden okula gidecek olan çocuklar için bağışladı.

“Mary Kay Spain olarak, güney Hindistan'da eğitime iyileştirilmiş erişime katkıda bulunmak için sınırlarımızın ötesine çıkmak istedik ve bir şirket olarak, insanların yaşamlarında ne kadar olumlu bir etki yaratabileceğimizi görmek muazzam düzeyde tatmin edici” diyor, Mary Kay Spain Genel Müdürü Gema Aznar ve ekliyor. “Mary Kay Pink Changing LivesSM girişimi daha iyi bir dünya yaratmak için global bir taahhüt ve bu proje, yaşamları dönüştürmenin gücüne, ilk elden tanıklık etmemize olanak sağlamıştır. Vicente Ferrer Vakfı ile iş birliği yapmaktan ve Anantapur'da çocuk okulunun açılışında bir araya gelmekten dolayı onur duyuyoruz.”

Vicente Ferrer Vakfı'nın (VFF) misyonu, insanların kendi toplumlarını inşa etmelerine güç katarken, Hindistan'da aşırı yoksulluk ve eziyeti ortadan kaldırmaktır. Eğitimi, toplum sağlığını ve çevreyi geliştiren sürdürülebilir programlar yoluyla, VFF, Hindistan'da kırsal toplumlara daimi olarak güç katan kalıcı bir etki yaratma konusunda tutkuludur.

“Azim, inanç, sıkı çalışma ve Mary Kay gibi şirketlerin desteği ile, Anantapur'un yoksul ailelerinin oğulları ve kızları için dünyayı değiştirecek en güçlü araç olan eğitime erişmelerini mümkün kıldık” diyor, Vicente Ferrer Vakfı Başkanı Anna Ferrer ve ekliyor. “Önümüzde hâlen pek çok zorluğumuz var, ancak Mary Kay Spain'i yaratan insanlar gibi insanların desteği ve dayanışması ile, hiçbir şey imkansız değil”.

Mary Kay'in Pink Changing LivesSM girişimi hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

Mary Kay Hakkında

Erkeklerin hakim olduğu alanlardan birinde engelleri aşan Mary Kay Ash, güzellik şirketini 55 yılı aşkın bir süre önce üç hedef koyarak kurdu: kadınlar için ödüllendirici fırsatlar sunmak, dayanılmaz ürünler üretmek ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek. Bu hayal, neredeyse 40 ülkede milyonlarca bağımsız satış personeli üyesiyle birlikte milyarlarca dolarlık bir şirket haline dönüştü. Mary Kay, güzelliğin ardındaki bilimi araştırmaya ve en yeni cilt bakım, renk kozmetikleri, parfümler ve besin takviyeleri üretmeye adanmıştır. Mary Kay FoundationSM aracılığıyla, şirket 78 milyon $’ı aşkın bir miktarı kanser araştırmasına ve aile içi şiddet barınaklarına sağlamıştır. Mary Kay Ash’in orijinal vizyonu ışık saçmaya devam ediyor–her seferinde bir ruj ile.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52086398/en

İletişim Bilgileri

Mary Kay Inc. Kurumsal İletişim
marykay.com/newsroom
972.687.5332 veya
media@mkcorp.com

 

Kaynak: Mary Kay Inc.

 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.