Euro
10.11
Dolar
8.31
BIST 100
1,460.90
Altın
1,835.57

Mary Kay Retinol Toleransı konulu Yeni Araştırmayla Cilt Bakım İnovasyonuna yönelik On Yılları Aşkın Taahhüdünü Sürdürüyor

Mary Kay Retinol Toleransı konulu Yeni Araştırmayla Cilt Bakım İnovasyonuna yönelik On Yılları Aşkın Taahhüdünü Sürdürüyor

Global Kozmetik Şirketi  2021 Reunión Anual de Dermatólogos Latinoamericanos Konferansında En Son Cilt Bilimi Araştırmasını Sunuyor

DALLAS--(BUSINESS WIRE)-- Yaklaşık altmış yıl boyunca cilt bilim araştırmasında dünyanın önde gelen yenilikçilerinden biri olan Mary Kay Inc. Güney Amerika 2021 Reunión Anual de Dermatólogos Latinoamericanos (RADLA) bilimsel konferansında en yeni cilt bakım teknolojilerinin ilerletilmesine olan uzun süredir devam eden bağlılığını sürdürmektedir. 15-18 Nisan’da düzenlenen sanal etkinlik, teknolojik ilerlemeler ve yeni bilimsel başarımlar konusunda bilgi paylaşımı için dünya genelindeki dermatoloji uzmanlarına bir fırsat sağlamıştır.

Canlı ve isteğe bağlı oturumlar yoluyla etkinlik global dermatoloji topluluğundan araştırmacıları, akademisyenleri ve bilim adamlarını bir araya getirmiştir. Bilimsel posterler ve oturumlar, cilt bilimi araştırmasındaki ve analizindeki yenilikleri ortaya koymuştur. Mary Kay, retinolün önemli cilt yararlarını sağlamaya devam ederken daha yüksek düzeyde konsantre saf retinole toleransı önemli ölçüde artıran kademeli bir retinizasyon süreci hakkındaki araştırmayı paylaşmaktan dolayı gurur duymuştur. Bu kademeli retinizasyon süreci, 12 haftalık bir güvenlilik ve klinik çalışmaları dizisini kullanarak geliştirilmiştir.

Retinol cilt bakımı söz konusu olduğunda altın standardında içeriktir. Retinol içeren güzellik ürünleri, global olarak pazarlanır ancak daha yüksek konsantrasyonlu retinol ürünleri, cilt retinol kullanımına alışırken potansiyel cilt tahrişi, batma hissi ve soyulma ile yaygın biçimde ilişkilendirilebilir. Hem Amerika Birleşik Devletleri hem de Çindeki güvenlilik ve klinik çalışmalar yoluyla, kademeli bir retinizasyon sürecinin tolere edilebilirliği önemli ölçüde iyileştirebileceğini ve hala retinol ile ilişkili bilinen cilt yararlarını sağlayabileceğini öğrendik diyor, Mary Kay Inc. Bilim Direktörü Dr. Lucy Gildea ve ekliyor RADLA’daki bulgularımızı bu prestijli etkinlikte dünyanın önde gelen cilt bakım uzmanlarına sunmaktan dolayı onur duyuyoruz.

RADLA, Güney Amerika’da dermatolojinin artan önemi ve medikal sosyal sorumluluğu nedeniyle 1972 yılında oluşturulmuştur. Yıllık konferans sırasında, dünya genelinde önde gelen cilt bakım uzmanları dermatolojinin çeşitli alanlarında geniş bir konu yelpazesindeki bilimsel bulguları paylaşmak için bir araya gelmektedir.

RADLA’ya katılımımız, cilt sağlığındaki ilerlemelerin önünde kalma kararlılığımızı sürdürürken iş birliği yapmak için muazzam bir fırsattır diyor, Dr. Lucy Gildea ve ekliyor. Dünya genelinde Mary Kay Bağımsız Danışmanlarımıza ve markaseverlerimize en yüksek kaliteli ürünleri sağlamaya devam ederken, Mary Kayin bilim tabanlı ürün geliştirmedeki liderliğini daha da artırmak için bilimsel ve akademik topluluklarla yapılan bir dizi ortaklık dizisinden biridir.

Mary Kay Hakkında

Mary Kay Ash, güzellik şirketini 60 yılı aşkın bir süre önce üç hedef koyarak kurdu: kadınlar için ödüllendirici fırsatlar geliştirmek, dayanılmaz ürünler sunmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek. Bu hayal, neredeyse 40 ülkede milyonlarca bağımsız satış personeli üyesiyle birlikte milyarlarca dolarlık bir şirket haline dönüştü. Mary Kay, güzelliğin ardındaki bilime yatırım yapmaya ve en yeni cilt bakım, renk kozmetikleri ve besin takviyeleri ve parfümler üretmeye adanmıştır. Mary Kay, dünya genelindeki kuruluşlar ile iş birliği yaparak, kanser araştırmalarını desteklemeye, aile içi şiddet mağdurlarını korumaya, topluluklarımızı güzelleştirmeye ve çocukları hayallerinin peşinden koşmaları için teşvik etmeye odaklanarak, kadınları ve ailelerini güçlendirmeye adanmıştır. Mary Kay Ashin orijinal vizyonu ışık saçmaya devam ediyorher seferinde bir ruj.

İletişim Bilgileri

Mary Kay Inc. Corporate Communications marykay.com/newsroom 972.687.5332 veya media@mkcorp.com

 

Kaynak: Mary Kay Inc.

Multimedya

 Fotoğraf

Mary Kay, retinolün önemli cilt yararlarını sağlamaya devam ederken daha yüksek düzeyde konsantre saf retinole toleransı önemli ölçüde artıran kademeli bir retinizasyon süreci hakkındaki araştırmayı paylaşmaktan dolayı gurur duymuştur.(Grafik: Mary Kay Inc.)

Powered by Business Wire