Mary Kay Europe, 2018 Brandon Hall Group Teknoloji Alanında Mükemmellik Ödüllerinde Bronz Ödülü Kazandı

10 Ocak 2019 13.00 UTC

Mary Kay Europe, 2018 Brandon Hall Group Teknoloji Alanında Mükemmellik Ödüllerinde Bronz Ödülü Kazandı

Bu İmrenilen Ödül, Yeni ve Yenilikçi Link & Learn™ Satış Eğitim Sistemini Onurlandırmaktadır

DALLAS--(BUSINESS WIRE)-- Performans gelişimi sektöründe son derece tanınmış ve köklü araştırma kuruluşlarından biri olan Brandon Hall Group, Mary Kay'i Firma Dışı Eğitim için Öğrenme Yönetimi Teknolojisindeki En İyi Gelişim kategorisinde imrenilen Brandon Hall Group Bronz ödülü ile takdir etmiştir.

Bu basın açıklaması multimedya özelliğe sahiptir. Tüm açıklamayı burada görebilirsiniz: https://www.businesswire.com/news/home/20190110005091/en/

Ödül, güzellik şirketinin yeni ve yenilikçi Link & Learn™ küresel satış eğitim sistemini onurlandırmaktadır. Tecrübeli, bağımsız kıdemli sektör uzmanlarından ve Brandon Hall Group analistleri ve yöneticilerinden oluşan bir jüri, adayları değerlendirmiştir. Ödül sahiplerine ödülleri Ocak ayında West Palm Beach Florida'da Brandon Hall tarafından düzenlenen İnsan Sermayesi Yönetiminde Mükemmellik Konferansında takdim edilecektir.

Dokuz Avrupa pazarındaki Mary Kay Bağımsız Güzellik Danışmanları, bağımsız satış gücü için eğitim desteğini genişletmek ve bunların işteki başarısını artırmak üzere tasarlanmış olan güçlü öğrenim müfredatını ilk defa tecrübe edenler arasında olacak. Bu yenilikçi e-öğrenim platformu, Mary Kay Bağımsız Güzellik Danışmanlarını içerik, erişilebilirlik ve konum temelinde bir öğrenim topluluğuna bağlamaktadır.

Mary Kay Küresel Satış Eğitimi Başkan Yardımcısı ve Mary Kay Inc. Avrupa Bölgesinde Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olan Beth Lopez görüşlerini şöyle belirtti: “Mary Kay inovasyon kültürünü teşvik etmektedir ve Link & Learn™ teknolojimizin lansmanı aşamasında ortaya koyduğumuz sıkı çalışma ile 2018 Brandon Hall Group Bronz ödülünü almaktan dolayı gurur duyuyoruz. Yeni satış eğitimi sistemine gösterilen tepkiler ve ilgi son derece olumlu oldu ve dünya genelinde kadınların hayatlarını zenginleştirme misyonumuzun sürdürülmesine yardımcı olacak bu yenilikçi, ödül sahibi platformu yaygınlaştırmak için Mary Kay pazarlarımızla çalışmaya devam edeceğiz.”

Brandon Hall Group Teknoloji Alanındaki Mükemmellik Ödülleri, ölçülebilir sonuçlar elde etmiş olan programlar, stratejiler, yöntemler, süreçler, sistemler ve araçları başarılı bir şekilde uygulamaya koymuş olan kuruluşları takdir etmektedir. Ödüllere adaylık; çığır açıcı inovasyon, eşsiz farklılaştırıcılar ve değer önerilerinin dahil olduğu kriterler temel alınarak belirlenmektedir.

“Yenilikçi kuruluşları onurlandırmaktan dolayı gururluyuz. İnsan sermayesi yönetimi evrilmeye devam ediyor ve ödül kazananların yaratıcılığı nefes kesici” sözleriyle düşüncelerini ifade eden Brandon Hall Group Operasyon Direktörü ve Ödül Programı Başkanı Rachel Cooke, ekledi: “Her boyuttan kuruluşlar, yaratıcılık ve teknolojinin yeni ve daha iyi iş deneyimleri yaratabileceğini gösterdi.”

Brandon Hall Group ödüllerini kazananların tam listesini görmek için buraya tıklayın.

Mary Kay Hakkında

Mary Kay'de başarı; karşı konulmaz ürünler, ödüllendirici fırsat ve olumlu topluluk etkisine olan adanmışlığımıza dayanmaktadır. 55 yıl boyunca, Mary Kay, yaklaşık 40 ülkede girişimci hedeflerine ulaşmada kadınlara ilham olmuştur. Çok milyar dolarlık bir şirket olarak, en modern cilt bakımı, cesur renklere sahip kozmetik ürünleri ve parfümlerde en yeniyi sunmaktayız. Mary Kay'i sevmek için daha fazla nedeni keşfetmek üzere marykay.com'u ziyaret edin.

Brandon Hall Group, Inc. Hakkında

Küresel anlamda 10.000'i aşkın müşterisi ve 20 yıldan bu yana sunduğu dünya ölçekli araştırma ve danışmanlık hizmetleri ile Brandon Hall Group, performans gelişimi sektöründe en tanınmış ve köklü araştırma kuruluşudur. Performansı yönlendiren ve büyüme ve iş sonuçları için yöneticiler ve uygulayıcılara yönelik stratejik içgörüler sunan araştırmalar yürütüyoruz. Brandon Hall Group, Öğrenim ve Gelişim, Yetenek Yönetimi, Liderlik Gelişimi, Yetenek Edinimi ve İnsan Kaynakları alanında fikir liderliği, araştırma ve uzmanlık açılarından geniş ve zengin bir kaynağa sahiptir. Sunduğumuz hizmetlerin temelini İçerik, İş birliği ve Topluluk Üzerinden Mükemmeliyeti Güçlendiren bir Üyelik Programı oluşturmaktadır. Üyelerimiz, ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş araştırmaya dayalı danışmanlık hizmetleri ile birlikte insanlar, süreçler ve sistemler hakkında doğru kararlar almalarına yardımcı olan araştırmaya erişim imkanına sahiptir. Daha fazla bilgi için www.brandonhall.com adresini ziyaret edin.

Kaynak sürümünü businesswire.com sitesinde inceleyin: https://www.businesswire.com/news/home/20190110005091/en/

İletişim Bilgileri

Mary Kay Inc. Kurumsal İletişim
marykay.com/newsroom
972.687.5332 veya
media@mkcorp.com

Kaynak: Mary Kay

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.