Euro
10.27
Dolar
8.47
BIST 100
1,454.25
Altın
1,866.31

Kwizda Agro, Fabasoft Approve ile Paketleme Sürecini Hızlandırdı

Kwizda Agro, Fabasoft Approve ile Paketleme Sürecini Hızlandırdı

Verimli iş akışları ve daha fazla planlama güvenilirliği için merkezi bir veri ortamı

LINZ, Avusturya--(BUSINESS WIRE)-- Bitki koruma ürünlerinin lider sağlayıcısı Kwizda Agro, Fabasoft Approve ile paketleme sürecini dijitalleştiriyor. Önceden tanımlanmış iş akışları, yasal olarak zorunlu bilgi metinleri için içerik inceleme ve baskı onay süreçlerini hızlandırır aynı zamanda planlama güvenilirliğini artırır.

Fabasoft Approve, ilgili tüm taraflar için ortak bir veri ortamı sağlar. Orada standart hale getirilen paketleme süreci, şeffaf inceleme ve onay süreçleri sağlar. Artık, iç ve dış paydaşlar, ürün etiketlerini herhangi bir zamanda izlenebilir bir şekilde değiştirebilirler. Sonuç olarak, ambalaj malzemeleri için düzenleyici içeriğin doğrulanması toplam verimlilikle gerçekleştirilir.

Örnek olay incelemesini indirin “Kwizda Agro – Standartlaştırılmış paketleme süreçleri verimlilik ve planlama güvenilirliği sağlar

"Esnek özelleştirme seçenekleri ve ölçeklenebilirlik kolaylığı beni kazandı. Merkezi veri ortamı sayesinde eserler her zaman günceldir. Tüm iş ortaklarımız yeni iletişim süreçlerine zamanında entegre edilerek etiket yönetiminde büyük miktarda kaynak tasarrufu sağlıyoruz. Performans etkileyici, bu nedenle şu anda organik tescilli ürünler için Yeni Teknolojiler iş birimimizde standartlaştırılmış paketleme sürecini başlatıyoruz” diye açıklıyor Kwizda Agro GmbH, Kalite Yönetimi ve Uyumluluk Müdürü Chris Muri.

“Kwizda Agro'nun iş süreçlerini geleceğe dönük iş akışlarına dönüştürmesine destek verebildiğimiz için çok mutluyuz. Yeni dijital paketleme süreci, ürün paketleme üretimi için planlama güvenilirliğini optimize etmiştir. Fabasoft Approve'un katı uyumluluk gereksinimlerine sahip kullanım durumlarındaki uzmanlığı tam da burada ortaya çıktı,” diye ekliyor Fabasoft Bulut Hizmetleri İş Birimi Yöneticisi Andreas Dangl.

Fabasoft Approve Hakkında

Fabasoft Approve, endüstriyel bir ortamda teknik veri ve belgeleri yönetmek için bulut tabanlı, kullanıma hazır bir üründür. Standart çözüm, tüm proje ortaklarını güvenli, ölçeklenebilir ve son derece özelleştirilebilir bir platformda bütünleştirir. Belge oluşturma ve düzenleme, gözden geçirme, yayınlama ve onay süreçleri, önemli ölçüde daha az manuel çaba ile verimli ve izlenebilir bir şekilde gerçekleştirilir.

Kwizda Agro Hakkında

Kwizda Agro, Avusturya'nın önde gelen kimyasal ve biyolojik bitki koruma ürünleri ve gübre üreticisi ve tedarikçisidir. Şirket, yüksek tarımsal yeterlilik ve ayak izi pazarları hakkında ayrıntılı bilgi sergileyen karmaşık bitki koruma formülasyonlarının geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Kwizda Agro, ilaç, ilaç ticareti, ilaç hizmetleri, kozmetik ve sızdırmazlık/çatı kaplama alanlarında faaliyet gösteren aile işletmesi Kwizda Group'un bir parçasıdır.

Fabasoft Hakkında

Fabasoft, dijital belge yönetimi ve elektronik belge, süreç ve kayıt yönetimi için Avrupa'nın önde gelen yazılım ürünleri şirketleri ve bulut hizmet sağlayıcıları arasındadır. Otuz yılı aşkın bir süredir, sanayi sektöründen çok sayıda önde gelen özel kuruluş ve kamu sektörü kuruluşları, Fabasoft'un uzun süredir devam eden kalitesine ve deneyimine güvenmektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Basın İletişim Fabasoft Ulrike Kogler Tel.: +43/732/606162-0 E-posta: ulrike.kogler@fabasoft.com

 

Kaynak: Fabasoft