Euro
7.25
Dolar
6.58
BIST 100
88,059.46
Altın
1,618.89

Kuveyt'in En Büyük Hukuk Firması, Andersen Global ile İş Birliği Anlaşması İmzalıyor

Kuveyt'in En Büyük Hukuk Firması, Andersen Global ile İş Birliği Anlaşması İmzalıyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global bugün Kuveyt'in en büyük hukuk firması olan Al Khebra ile bir iş birliği anlaşmasını duyurdu. Al Khebra'nın dahil edilmesi, Andersen Global'in üye ve iş birliği yaptığı firmalar aracılığıyla hukuki varlığının bulunduğu ülke sayısını 50'ye çıkarıyor. Andersen Global, Orta Doğu bölgesinde 10 ülkede ve 20'yi aşkın konumda yaklaşık 400 uzmana sahip.

Kuwait City'de yerleşik Al Khebra Kurucusu ve Yönetici Ortağı Osama A Al-Abdul Jaleel tarafından yönetilmektedir. Al Khebra'nın yaklaşık olarak 50 hukuk ve vergi uzmanı ile beş ortağı Orta Doğu'da sayısız hukuk hizmeti sunmaktadır. Firmanın hukuk uygulama alanları arasında kurumsal ve ticari, Şirket Birleşmesi ve Satın Almalar, özel sermaye, ortaklık, vergi, bankacılık ve finansman, gayrimenkul, girişim sermayesi, yatırımlar, yeniden yapılandırma ve istihdam bulunmaktadır.

“Geleceğe, firmamızın büyümesi ve bölgede liderlik yapması için sonsuz olanaklara ilişkin geniş bir ufuk olarak bakıyoruz. Andersen Global ekibi ile iş birliği yaparken, müşterilerimiz en kesintisiz, uzman ve yenilikçi hukuk ve ticari çözümleri sağlamaya devam edeceğimizden emin olabilirler”, diyor Osama ve ekliyor.

“Orta Doğu önemli büyüme fırsatlarına sahip ve hem bizim hem de genişlememiz için inanılmaz derecede heyecan verici” diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “Al Khebra'nın kalitesinde ve ölçeğinde bir firmayı bünyemize katmak, Andersen Global'in – dünya genelinde her bölgede – ‘sınıfının en iyisi’ olarak konumunu sürdürmeye yardımcı olur.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD'li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4.500'ü aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 149'dan fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global