Euro
10.11
Dolar
8.31
BIST 100
1,460.90
Altın
1,834.58

Kraliyet Hekimler Kolejleri Federasyonu, CPD için UpToDate Klinik Karar Desteğini Onayladı

Kraliyet Hekimler Kolejleri Federasyonu, CPD için UpToDate Klinik Karar Desteğini Onayladı

 

Hekimler artık Wolters Kluwer bakım noktası aracını kullanarak harici CPD kredileri kazanabilirler

WALTHAM, Mass.- (BUSINESS WIRE) - UpToDate,  Wolters Kluwer, Health 'ten klinik karar destek aracı sürekli bir mesleki gelişim (CPD) faaliyeti olarak Birleşik Krallık Kraliyet Hekimler Kolejleri Federasyonu  tarafından onaylandı. Organizasyon, Royal College of Physicians of London, Royal College of Physicians of Edinburgh ve Royal College of Physicians and Surgeons of Glasgow arasındaki bir işbirliğidir. Kolejlerin dünya çapında 50.000'den fazla üyesi vardır. UpToDate'in onayı, Federasyon tarafından sunulan ve CPD olarak güncel tıbbi içerik (e-kitaplıklar) ile çevrimiçi kaynakların kullanımını tanıyan yeni yönergelerin ardından gelmektedir.

Hastalara bakarken CPD kazanmak Üyeler artık bakım noktasında klinik soruları araştırmak için UpToDate'i kullanırken sürekli mesleki gelişim için uygun krediler kazanabilecek ve takip edebilecekler. CPD kredileri, UpToDate'ten belirli bir klinik soruyla ilgili bilgilere danışılarak kazanılır ve böylece klinik bilgi genişletilir.

UpToDate, doktorlara ve cerrahlara kanıta dayalı klinik konulara ve önerilere hızlı ve kolay erişim sağlayacaktır. CPD kredileri, UpToDate aracılığıyla her zaman, her yerde, masaüstü veya mobil cihazlarda kazanılabilir. 2020'de UpToDate kullanımı araştırmasına göre, Birleşik Krallık ve İrlanda'daki 4 klinisyenden 1'i (%26) UpToDate'e danıştıktan sonra eylemlerini daha uygun bir tedavi veya tanıya çevirdi.

Birleşik Krallık Kraliyet Doktor Kolejleri Federasyonu CPD için Tıbbi Direktör Yardımcısı Adrian Jennings, “Federasyon CPD programındaki doktorlar artık bir hasta ile ilgilenirken ve UpToDate'te bu hasta ile ilgili klinik soruları araştırırken kolaylıkla dış (kategori 1) CPD kredisi kazanabileceklerdir. ''

"UpToDate, üyelerimizin ve arkadaşlarımızın bilgi ve becerilerini güncel tutmalarına yardımcı olacak." Diyor Dr. Jennings.

Denise Basow, MD, Sağlıkta Wolters Kluwer Klinik Etkililik Başkanı ve CEO'su, şöyle söyledi: “Birleşik Krallık Kraliyet Doktor Kolejleri Federasyonu, hekimleri mevcut en iyi kanıtlara dayanarak bakım noktası kararları alabilmeleri için en güncel bilgilerle donatma amacımızı paylaşıyor. Federasyon üyelerini hastalara bakarken CPD gereksinimlerini karşılamada desteklemekten mutluluk duyuyoruz. "

Klinik kararlar ve CPD için uzman bir çözüm 

Wolters Kluwer'dan UpToDate, bakım noktasında daha iyi klinik kararları desteklemek için 12.000'den fazla klinik konu ve 9.500'den fazla derecelendirilmiş öneri içerir. Sürekli olarak kanıta dayalı klinik bilgi ve önerileri yayınlamak için dünyanın dört bir yanındaki 50 ülkeden 7.300'den fazla uzman yazar, editör ve hakemle çalışan personel üzerinde 50 doktor editör tarafından titiz bir editörlük süreci uygulanmaktadır.

UpToDate ile CPD kredisi kazanma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sitemizde bu hikayeyi okuyun.

Wolters Kluwer Hakkında

Wolters Kluwer (WKL), klinisyenler, hemşireler, muhasebeciler, avukatlar ve vergi, finans, denetim, risk, uyumluluk ve düzenleyici sektörler için profesyonel bilgi, yazılım çözümleri ve hizmetlerde dünya lideridir. Derin alan bilgisini ileri teknoloji ve hizmetlerle birleştiren uzman çözümler sunarak müşterilerimizin her gün kritik kararlar almasına yardımcı oluyoruz.

Wolters Kluwer, 2020 yılında 4,6 milyar Euro yıllık gelir bildirmiştir. Grup, 180'den fazla ülkedeki müşterilere hizmet vermekte, 40'tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve dünya çapında yaklaşık 19.200 kişiyi istihdam etmektedir. Şirketin genel merkezi Alphen aan den Rijn, Hollanda'dadır.

Wolters Kluwer, klinisyenleri, hastaları, araştırmacıları ve öğrencileri sağlık hizmetlerinde etkili karar alma ve sonuçlara dahil eden güvenilir klinik teknoloji ve kanıta dayalı çözümler sunar. Veri çözümlerinin yanı sıra klinik etkinliği, öğrenmeyi ve araştırmayı, klinik gözetimi ve uyumluluğu destekliyoruz. Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin https://www.wolterskluwer.com/en/health ve bizi takip edin LinkedIn ve Twitter @WKHealth.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.wolterskluwer.com, bizi takip edin Twitter, Facebook, LinkedIn, ve Youtube.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Medya: André Rebelo Halkla İlişkiler Müdürü Wolters Kluwer +1 781.392.2411 andre.rebelo@wolterskluwer.com

 

Kaynak: Wolters Kluwer Health