Euro
7.20
Dolar
6.50
BIST 100
87,716.49
Altın
1,620.48

Jack Ma Vakfı ve Alibaba Vakfı Dört Güneydoğu Asya Ülkesine Yapılan Bağışları Duyurdu

Jack Ma Vakfı ve Alibaba Vakfı Dört Güneydoğu Asya Ülkesine Yapılan Bağışları Duyurdu

 

HANGZHOU, Çin--(BUSINESS WIRE)-- Jack Ma Vakfı ve Alibaba Vakfı bugün dört Güneydoğu Asya ülkesine tıbbi malzeme bağışlarını duyurdu.

Vakıflar Malezya, Endonezya, Tayland ve Filipinler hükümetlerine ulaşabilmiş ve tıbbi malzeme bağışı teklif etmiştir. Vakıfların hedefi, diğer komşu ülkeler için yapılacak daha fazla destekle bu ülkelerde COVID-19 virüsüne karşı savaşmaya yardımcı olmaktır.

Dört ülkeye bağışı duyurduklarında “COVID-19 ile mücadele etmek için Asyalı komşularımız ile el ele veriyoruz,” diyor Jack Ma Vakfı ve ekliyor. “Biz ve Alibaba Vakfı Endonezya, Malezya, Filipinler ve Tayland’a 2 milyon maske, 150.000 test kiti, 20.000 koruyucu kıyafet ve 20.000 yüz maskesi göndereceğiz. Diğer Asya ülkelerine daha fazla yardım yolda! Haydi Asya!”

Vakıf bağışları, Çarşamba günü kendilerinin desteklediği bir dijital el kitabının yayımını izlemektedir. Bu kitap, COVID-19 tedavisinin ön cephesinde yer alan bir Çin hastanesindeki doktorlardan, diğer tıbbi yöneticilerden ve personelden elde edilen ve yayılmayı yavaşlatmada kritik önemi olan önemli dersleri ve deneyimi paylaşmaktadır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Rico Ngai (Güneydoğu Asya)
Alibaba Group
+852 9725 9600
rico.ngai@alibaba-inc.com

Adam Najberg (Uluslararası)
Alibaba Group
+852 5474 3262
adam.najberg@alibaba-inc.com

 

Kaynak: Jack Ma Vakfı ve Alibaba Vakfı