Hero MotoCorp Türkiye'deki Faaliyetlerini Güçlendiriyor

Hero MotoCorp Türkiye'deki Faaliyetlerini Güçlendiriyor

Ülkede Üç Euro-5 Uyumlu Ürünü Tanıtıyor

İSTANBUL--(BUSINESS WIRE)-- Dünyanın en büyük motosiklet ve moped üreticisi Hero MotoCorp, küresel olarak popüler üç ürünün Euro-5 uyumlu çeşitlerini tanıtarak Türkiye'deki taahhütlerini ve faaliyetlerini daha da güçlendirdi.

Hero MotoCorp Başkanı ve CEO'su Dr. Pawan Munjal, Türkiye için stratejiyi paylaşmak ve üç yeni ürünü - Xpulse 200 4V motosiklet ve Dash 110 ve Dash 125 moped - tanıtmak için Şirketin ülkedeki yerel ortaklarıyla bir iş seansına ev sahipliği yaptı.

Xpulse 200 halihazırda Türkiye'de çok beğenilen bir motorsiklet ve Hero MotoCorp'un mopedleri kaliteleri ve beş yıllık garanti süreleriyle yüksek takdir görüyor. Yeni Euro-5 ürün serisi şirketin modern tasarım, en son teknoloji ve seçkin özellikleri pazardaki değerli müşterilerine sunmaya devam eden bağlılığını kanıtlıyor.

Hero MotoCorp, “Mobilitenin Geleceği Olma” vizyonuyla aynı doğrultuda küresel çapta 40'ı aşkın ülkede müşterilerine geleceğe hazır ürünler ve hizmetler sunmaya odaklanmayı sürdürüyor. Ülkedeki en çeşitlilik gösteren ve ünlü iş gruplarından biri olan Soysal Grup 2014'ten beri Hero MotoCorp'un Türkiye'deki münhasır distribütörlüğünü yapıyor.

Etkinlikte konuşan Hero MotoCorp Küresel Ticaret Başkanı Sanjay Bhan, “Küresel bir kişisel mobilite lideri olarak Hero MotoCorp erişilebilir mobilite çözümleri sunarak insanları güçlendirmeye bağlılığını sürdürüyor. Bu üç popüler ürünün Türkiye'de lansmanını yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Müşterilerin Hero MotoCorp'un sunduğu değer teklifini ve en son teknolojiyi beğeneceklerine güvenimiz tam. Türkiye bizim için anahtar niteliğinde bir piyasa ve pazar payımızı büyütmek için küresel olarak popüler ürünlerimizin en son serilerini buraya getirmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Hero MotoCorp'un Türkiye'deki ürün dizisi küresel olarak popüler Xpulse 200 4V motosikleti ve Dash 110 ve Dash 125 mopedleri içeriyor. Hero MotoCorp Türkiye'de 2014'ten beri faaliyet gösteriyor ve müşterilerine satışlar, hizmet ve yedek parça sunan 100'ü aşkın temas noktasını içeren ağı ile hizmet veriyor. Şirketin ürünleri Hindistan ve Almanya'daki ArGe tesislerinde tasarlanıyor ve geliştiriliyor.

Hero MotoCorp kurumsal satın alıcıların tercih ettiği ortak haline geldi ve Dash 110'un en sevilen seçim olması ile ülkede önde gelen teslimat sunucularının münhasır tedarikçisi durumunda.

Hero MotoCorp hakkında daha fazla bilgi için https://www.heromotocorp.com/en-in/ adresini ziyaret edin

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52756796/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Basın İletişim:corporate.communication@heromotocorp.com

Kaynak: Hero MotoCorp

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.