Euro
6.47
Dolar
5.82
BIST 100
94,896.23
Altın
1,492.14

Harry Potter: Hogwarts Mystery Yeni Seçimleri, Zorlukları ve Şubat Macerası, Gökyüzü Balosu ile Kişiye Özel Tasarımı Getiriyor

8 Şubat 2019 11:00 UTC

Harry Potter: Hogwarts Mystery Yeni Seçimleri, Zorlukları ve Şubat Macerası, Gökyüzü Balosu ile Kişiye Özel Tasarımı Getiriyor

Yeni özel macera, son derece beklenen Hogwarts sosyal etkinliğine katılma şansını sunar

LOS ANGELES--(BUSINESS WIRE)-- Jam City:

Bu basın açıklaması multimedya özelliğe sahiptir. Tüm yayımı burada görebilirsiniz:  http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51937120&lang=en

Harry Potter: Hogwarts Mystery Gökyüzü Balosu (Grafik: Business Wire)

  
Kim:Merkezi Los Angeles'ta bulunan bir mobil oyun stüdyosu olan Jam City ile J.K. Rowling'in orijinal hikayesinden esinlenilen ve oyuncuyu maceranın merkezine yerleştiren Büyücülük Dünyasına özgü yeni bir mobil ve video oyun deneyimi sunmaya adanmış bir marka olan Warner Bros. Interactive Entertainment'a ait Portkey Games'in iş birliği.
 
Ne:Mobil oyunda bu Şubat ayında, Harry Potter: Hogwarts Mystery, Hogwarts sezonun sosyal etkinliği ile çalkalanıyor – Gökyüzü Balosu! Bu özel macerada, dördüncü yıl oyuncuları ve üstü bu resmi dans için sınıf sonrası planlamaya ve hazırlıklara katılabilirler. Seçimlerden ve sosyal durumlardan oluşan bir yelpazede gezinen oyuncular kendi akranlarıyla etkinliği ses getiren ve göz kamaştırıcı bir başarıya dönüştürmek için çaba gösterecekler.
 
Maceralarında oyuncular Hogwarts'taki diğer sınıf arkadaşlarına kendi Gökyüzü Balosu arzularıyla yardım edecekler. Örneğin, popüler Hufflepuff Penny, Dekorasyon Komitesine başkanlık yapmayı umuyor, ancak hilekâr Merula ve Ismelda ikilisi sabotaj yapmayı kafalarına koymuşlar. Aynı zamanda, Rowan gibi içe dönük öğrenciler dansta en iyi şekilde görünmek için makyaj ipuçlarına ve cesaret verici konuşmalara ihtiyaç duyuyorlar.
 
Büyük etkinlikten önce, oyuncular Tulip, Barnaby, Rowan, Ben, Merula, Penny ve diğer sınıf arkadaşlarına katılmak için Büyük Salonu ziyaret edebilir ve baloya davet etmek üzere bir arkadaş seçebilirler. Yan macerayla neredeyse tüm oyuncular önde gelen modacı Ravenclaw, Andre tarafından seçilen görünümlerden oluşan bir seçimden kendi balo kıyafetlerini seçebilecekler.
 
Alıntılar:“Hogwarts'ta Yaşam, dersler, müfredat dışı faaliyetler ve araştırmaların yanı sıra sosyal etkinlikler ve kutlamalar ile dopdolu” diyor Jam City Kıdemli Ürün Direktörü Michael Brozman ve ekliyor. “Bu Şubat ayında, oyuncular heyecanı, Hogwarts okul dansının heyecanını, seçeneklerini, uyum ve arkadaşlığını keşfetme fırsatını sunan Gökyüzü Balosunun zaman sınırlı yan macerasını tanıtmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.”
 
Arka Plan:Harry Potter: Hogwarts Mystery oyuncuların kendi karakterlerini oluşturabileceği ve bir Hogwarts öğrencisi olarak yaşamı tecrübe edebileceği ilk mobil oyundur. RPG unsurlarıyla hikaye anlatımlı tarzda geçen macerada, oyuncular kişiselleştirilmiş bir öğrenci avatarı oluşturacak, derslere katılacak, sihir yeteneklerini öğrenecek, arkadaşlıklar kuracak veya diğer öğrencilere rakip olacaklar. Oyunda, oyuncular Hogwarts'ta karakterin hikaye seyrini etkileyen önemli kararlar verirler. Oyun, oyuncu kararlarının ve eylemlerinin Harry Potter hayranlarının bir cadı veya büyücü olarak kendi miraslarını oluşturduğu ve maceralarını etkilediği yeni bir karşılaşma sistemi özelliğini taşıyor.
 

 

Harry Potter: Hogwarts Mystery hakkında daha fazla bilgi ve diğer hayranlarla bağlantı kurmak için, www.facebook.com/HPHogwartsMystery/www.twitter.com/HogwartsMystery adreslerini ziyaret edin ve daha fazla bilgi için www.HarryPotterHogwartsMystery.com/adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Kaynak sürümünü businesswire.com sitesinde inceleyin:  http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51937120&lang=en

İletişim Bilgileri

Medya: Jam City Sarah Ross, 310-924-1404 sarahr@jamcity.com veya Dana Whitney, 415-359-7006 dwhitney@jamcity.com

 

 

 

Kaynak: Jam City

Multimedya

 

http://www.businesswire.com/images/icons/icon_photo.gifFotoğraf

Harry Potter: Hogwarts Mystery Gökyüzü Balosu (Grafik: Business Wire)

Powered by Business Wire