Dolar
17.96
Euro
18.25
Altın
1,778.78
ETH/USDT
1,900.10
BTC/USDT
24,118.00
BIST 100
2,857.18

GUESS Ve Homeboy Industries Upcycled Collection'ı Tanıtıyor - Yeni Bir Yeniden Giyinme Tarzı

GUESS Ve Homeboy Industries Upcycled Collection'ı Tanıtıyor - Yeni Bir Yeniden Giyinme Tarzı

LOS ANGELES--(BUSINESS WIRE)-- GUESS, Homeboy Industries ile iş birliği halinde eski giysilere yeniden hayat vermek için benzersiz bir süreç geliştirdi. GUESS, geri dönüştürülmüş giysileri eğlenceli, modaya uygun yaratımlara dönüştürerek harika bir şekilde sürdürülebilir olmak için yeni bir yol oluşturuyor. Sürdürülebilirlik GUESS'in yaptığı her şeyin merkezinde ve Şirketin kâr amacı gütmeyen kuruluş, Homeboy Industries ile ortaklığı bu taahhüdünü temsil ediyor. 

GUESS yeni Upcycled Collection'da doğrudan Homeboy Industries'in bir sosyal işletme bölümü olan Homeboy Recycling ile birlikte çalışacak. GUESS ile iş birliği halinde, Homeboy Recycling yalnızca elektronik geri dönüşümünden tekstil ve giyim dünyasına genişledi. GUESS ve Homeboy Recycling sadece olağanüstü yeni bir ürün ve giyim serisi oluşturmakla kalmadı aynı zamanda çevresel sürdürülebilirliği desteklemek, yaratıcılığı kolaylaştırmak, yeni işler oluşturmak ve topluluğumuzu ayağa kaldırmak için de yeni bir yol yarattı: içtenlikle ileri dönüşüm. 

GUESS Upcycled Collection'ı büyük bir gururla duyuruyor. Benzersiz bir koleksiyon, çünkü iki parça birbirine benzemiyor. Geri dönüştürülmüş giyim eşyaları benzersiz parçalar üretiyor ve bu da onları son derece çekici kılıyor. Alışveriş çantaları, yamalı jeans, büstiyer ve hatta kırlentler; herkese hitap eden ileri dönüştürülmüş moda. Upcycled Collection gerçekten döngüsel moda alışverişi yapmak için sürdürülebilir, modaya uygun, amaca yönelik bir yoldur. 

Homeboy Industries CEO'su Chris Zwicke, “Homeboy Industries, Upcycled Collection için GUESS ile ortaklık yaptığı için minnettardır. Bu ötekileştirilmiş nüfusa yaşamlarını değiştirme ve topluluğun katkı sağlayan üyeleri olma fırsatı vererek, umut, eğitim ve destek sunma misyonumuzu desteklediği için GUESS'e teşekkür ederiz. Homeboy Industries, dövme çıkarılması, zihinsel sağlık hizmetleri, eğitim, yasal ve barınma sorunları ile mücadele, vaka yönetimi, iş gücü gelişimi ve meslek eğitimi gibi kapsamlı travma bilincine sahip, bütünsel destek hizmetleri sunuyor,” diyerek şunları ekliyor. “Bu ortaklık ile, en hizlı büyüyen sosyal girişimimiz Homeboy Recycling'deki çalışanlarımız daha fazla meslek becerisi ve eğitim alacaklar ve bu onları çok heyecanlandırıyor.” 

Genç Çağdaş Tasarım Müdürü Amy Enuke ise, “Homeboy ile iş birliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz Upcycled Collection'ı, her parçanın atık ürünleri arzu edilen, satılabilir ürünlere dönüştürmek için ihtiyaç duyulan becerileri öğrenebilecek olan bir topluluk üyesine amaç kazandıracağı umudu ile hazırladık. Tasarımlar, dikkatle düzenlenen ve sınıflandırılan eldeki kaynaklarla belirleniyor. Ürün dizisi moda olandan moda olmayan parçalara kadar uzanıyor, böylelikle herkese hitap eden bir şey bulmak mümkün. Ve gerçek mutluluk her parçanın eski yaşamını ve yolculuğunu merak etmek,” diye ekliyor. 

GUESS'in döngüsel modaya olan bağlılığı ve Homeboy Recycling'in sürdürülebilir temelleri ile, bu iş birliği yeni bir tür sürdürülebilir moda için zıplama tahtası niteliğinde - yalnızca çevreyi destekleyen değil aynı zamanda doğrudan topluluklarımızı destekleyen bir moda. GUESS'in gezegenimize olan bağlılığı hakkında daha fazla bilgi için, guess.com/sustainability adresini ziyaret edin. 

GUESS?, Inc. Hakkında 

1981'de kurulan GUESS bir jeans şirketi olarak başladı ve o zamandan beri başarılı bir şekilde küresel bir yaşam tarzı markasına dönüştü. Guess?, Inc. çağdaş giyim ürünleri, jeans, el çantaları, saatler, gözlükler, ayakkabılar ve diğer tüketici ürünlerinden oluşan yaşam tarzı koleksiyonunu tasarlar, pazarlar, dağıtır ve lisansını alır. Guess? ürünleri dünya çapında markalı Guess? mağazaları yanında büyük mağazalar ve özel ürün mağazaları ile dağıtılır. 30 Nisan 2022 itibarıyla, Şirket Amerika kıtası, Avrupa ve Asya'da 1073 perakende mağazasını doğrudan işletiyor. Şirketin ortakları ve dağıtımcıları dünya çapında 565 ilave perakende mağazası işletiyor. 30 Nisan 2022 itibarıyla, Şirket ve ortakları ve dağıtımcıları dünya çapında yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Şirket hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.guess.com adresini ziyaret edin.

Homeboy Recycling Hakkında 

Homeboy Recycling, BT varlıklarının uygun imhası ve yönetimi için ulusal düzeyde hizmetler sunan sertifikalı ve ödüllü bir sosyal işletmedir. Dünyadaki birkaç R2 (Sorumlu Geri Dönüşüm) ve B Corp sertifikalı şirketten biri olan Homeboy, elektroniğin yeniden kullanımı, e-atık geri dönüşümü ve hassas verilerin imhası için mümkün olan en yüksek standartlara bağlıdır. Her yıl, Homeboy binlerce bilgisayarı yenileyerek milyonlarca kilo elektroniğin atık sahalarına gitmelerini engeller ve aynı zamanda istihdam için sistemik engellerle karşı karşı karşıya olan insanlar için iş yaratır. BT varlık imhası ve e-atık hizmetlerimiz ötesinde, kendimizi geniş anlamda döngüsel ekonomide bir ortak olarak görürüz. Kararlı üreticiler ve markalar ile ürünlerinin ilk yaşamlarından sonrası için sosyal ve çevresel olarak yararlı çözümler geliştirmek için çalışırız. Bu amaç doğrultusunda, hizmetlerimizi misyonumuza uygun giyim/tekstil ve diğer ürün/maddelere yönelik olarak genişletiyoruz. 

Dünyanın seçkin çete ıslah ve yeniden kazanma programı Homeboy Industries'in bir parçası olarak, Homeboy Recycling, hapis sonrasında yaşamlarını dönüştürmek isteyen insanları gururla istihdam eder. Daha fazla bilgi için https://homeboyrecycling.com/ adresini ziyaret edin. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Kaitlyn Quail
GUESS?, Inc.
212.852.0568
kquail@guess.com 

Kaynak: GUESS?, Inc.


* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.