Dolar
17.96
Euro
18.25
Altın
1,779.72
ETH/USDT
1,892.20
BTC/USDT
24,032.00
BIST 100
2,857.18

GUESS 2022 Sonbahar/Kış Tanıtım Kampanyası İçin Granada'ya Gidiyor

GUESS 2022 Sonbahar/Kış Tanıtım Kampanyası İçin Granada'ya Gidiyor

LOS ANGELES--(BUSINESS WIRE)-- Yeni GUESS Sonbahar-Kış 2022 tanıtım kampanyası kapsamında marka İspanya, Granada'nın tarihi sokaklarını keşfetme yolculuğuna çıkıyor.

SK22 kampanyası, GUESS?, Inc.’in Baş Kreatif Görevlisi Paul Marciano'nun rehberliğinde moda fotoğrafçısı Tatiana Gerusova'nın merceği ile ölümsüzleştiriliyor. Yeni kampanya yakıcı bir kadroyu içeriyor: Almanya doğumlu, Polonyalı model Kim Dammer, Sırp model Nina Kostić, İspanyol model Lidia Santos, Italyan model Mario Ermito ve Fransız model Xavier Grey.

GUESS Kadın

Kampanya, olmazsa olmaz aksesuarlar ve yükseltilmiş hayvan ve botanik baskıları ön plana çıkararak, kışkırtıcı bir dizi GUESS parçasını sergiliyor. Koleksiyon gri kış günlerine çağdaş renkler ve tarzları içeren taze ve genç bir esinti getiriyor.

Fas tarzı Elhamra Sarayı ve tarihi Arap yerleşim yeri Albaicin'in çekici arka planı eşliğinde, GUESS kadınını büyüleyici, kozmopolit kıyafetler içinde görüyoruz. Koleksiyon, tümü tarz ifade eden kış mantoları, sıcak örgüler, bele oturan kemerler ve şuh yüksek topuklu botlarla eşleşen iki parçadan oluşan baş döndürücü pantolon setleri, ayartıcı etek setleri, kum saatli süveter elbiseler ve yanar döner, pileli giysiler içeriyor.

SK22 GUESS Kadın koleksiyonu ve kampanyası çekici ve bağımsız kadın ruhunu kucaklayan modern ama eskimeyen sunumları sergiliyor. Alımlı pastel renkler, parlak maviler ve sonbahar kırmızılarından, bej, krem, kahve rengi, gri ve haki gibi zamanın eskitemediği renkleri içeren sıcak ve flu renk paletleri ile seri tüm sezona hitap eden bir renk aralığı içeriyor.

GUESS Erkek

Çocuksu rahatlıktan zahmetsiz şıklığa uzanan GUESS erkek koleksiyonu, her zaman havalı deri ve denimden, renkli tişörtlere ve sıradan erkek vazgeçilmezlerine kadar her şeyde farklılık yaratıyor. Koleksiyon, kamuflaj pantolonlar, şık kazaklar, kusursuz kesimli paltolar, pofuduk montlar ve yıpranmış görünümlü parkalarla tamamlanıyor.  Klasik maviler ve topraksı tonlardan sarı, şeftalı ve pastel dokunuşlarına uzanan sezonun eklektik ayakkabı, aksesuar ve renk tonlarıyla, koleksiyon şehirli şık erkekten arayış içerisindeki erkeklere kadar herkese hitap edecek.

Baş Kreatif Görevlisi Paul Marciano, “Koleksiyonu ve yeri gerçekten çok sevdim, tek kelimeyle muhteşem.  Granada'nın Barok, Fas ve Rönesans mimarisinden oluşan karışımı, Sonbahar-Kış sunumlarının sıcak renkleri ve çağdaş görünümü ve hissi ile gerçek bir tezat oluşturuyor. Yer, geleneğin, geçmiş ve bugünün kaynaştığı, benzersiz ve simgesel güzelliğiyle, GUESS'in sıradışı ve zamanı geçmeyen ruhunu somutlaştırıyor”, diyor.

2022 GUESS Sonbahar-Kış tanıtım kampanyasını önde gelen uluslararası moda ve yaşam tarzı dergilerinde, GUESS mağazalarında ve çevrimiçi arayın.

GUESS?, Inc. Hakkında

1981'de kurulan GUESS bir jeans şirketi olarak başladı ve o zamandan beri başarılı bir şekilde küresel bir yaşam tarzı markasına dönüştü. Guess?, Inc. çağdaş giyim ürünleri, jeans, el çantaları, saatler, gözlükler, ayakkabılar ve diğer tüketici ürünlerinden oluşan yaşam tarzı koleksiyonunu tasarlar, pazarlar, dağıtır ve lisansını alır. Guess? ürünleri dünya çapında markalı Guess? mağazaları yanında büyük mağazalar ve özel ürün mağazaları ile dağıtılır. 30 Nisan 2022 itibarıyla, Şirket Amerika kıtası, Avrupa ve Asya'da 1073 perakende mağazasını doğrudan işletiyor. Şirketin ortakları ve dağıtımcıları dünya çapında 565 ilave perakende mağazası işletiyor. 30 Nisan 2022 itibarıyla, Şirket ve ortakları ve dağıtımcıları dünya çapında yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Şirket hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.guess.com adresini ziyaret edin.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52793503/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Kaitlyn Quail GUESS?, Inc. 212.852.0568 kquail@guess.com

 

Kaynak: GUESS?, Inc.

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.