Euro
6.59
Dolar
5.80
BIST 100
95,421.05
Altın
1,423.94

Five Colors Technologies, CoinBene'de e-Spor Parası Haline Gelecek Yeni bir Kripto Para Birimi FCC'i Listeye Koyuyor

Çevrimiçi Oyun Yazılımı Endüstrisinde Öncü Bir Şirket olan Five Colors Technologies, CoinBene'de e-Spor Parası Haline Gelecek Yeni bir Kripto Para Birimi Five Colors Coin'i (FCC) Listeye Koyuyor ve 31 Ocak Perşembe günü IEO Yürütüyor! 
Bu bahar, Five Colors Technologies tüm dünya için ödüllü para oyunu turnuvası düzenleyecek! 
TOKYO--(BUSINESS WIRE)-- Five Colors Technologies Limited (Genel Merkez: Hong Kong, CEO: Eugene.K) e-spor parası haline gelecek yeni para birimi “Five Colors Coin'in (FCC)” CoinBene'de listeleneceğini ve 31 Ocak Perşembe günü IEO yürütüleceğini duyurdu. 
Ve bu bahar, para ödüllü oyun turnuvası, tüm dünya genelinde düzenlenecek. 
Five Colors Group (https://casual-esports.net/) 2012'de çevrimiçi oyunları geliştirmeye başladı ve tüm akıllı telefon kullanıcılarının kolaylıkla katılabileceği casual oyunları için e-spor platformu geliştirecek. Geliştirilen oyunlar, çevrimiçi oyun için yazılım sertifikasyon kurumu olan GLI tarafından onaylanan akıllı telefonlar için dünyanın ilk beceri oyunlarıdır; bu nedenle, oyunlar kullanıcılar için adil ve güvenlidir. 
Yazılımımızın en büyük özelliği, resmi kurum tarafından yoğun biçimde test edilen çevrimiçi oyun için resmi sertifikasyona sahip olmamız. Oyunlar bu sertifikasyona sahip olmadığı takdirde, programda hile vb. olup olmadığını bile tespit edememe sorunu bulunur. Ancak, bizim geliştirdiğimiz oyun, uluslararası sertifikasyon kurumu tarafından yapılan testi geçen yüksek bir güvenlik ve adil kullanım düzeyine sahip. 
Bu casual e-spor platformunda kullanılabilen e-spor parası, yeni kripto para birimi “Five Colors Coin'dir (FCC)”. FCC ile oyun oynamanıza, FCC ile ödüller kazanmanıza ve bunu borsalarda diğer kripto para birimleri ile paylaşmanıza izin veren anlaşılması kolay çok yönlü bir jetondur. 
Ayrıca, FCC'nin mevcut işin uzantısı olarak çıkarılması ve ICO olmadan listelenmesi nedeniyle, satışlarla aynı anda satış yapan hiçbir yatırımcı bulunmuyor, bu nedenle satın alma talebinin promosyon anında olduğu gibi son derece yüksek olacağı beklenebilir. 
Bugün, 31 Ocak (Perşembe) günü, FCC global işlem hacminde beşinci sırada bulunan CoinBene'de listelenecek ve IEO yürütülecek. IEO'yu dünyanın önde gelen CoinBene platformunda yapmak, Five Colors Group'un iş içerikleri, başarıları ve pazar beklentilerinin öngörülmeleri ve borsa güvenini kazanması nedeniyle mümkün hale gelmiştir. IEO'da, yatırımcıları hileyle kandırmak zordur ve durum tespiti düzgün biçimde yapılır, bu nedenle güvenle kullanabilirsiniz. 
Şu anda, oyun turnuvasına katılmayı yalnızca profesyonel oyunculara değil, ayrıca genel kamuoyuna yaymak amacıyla e-sporlar tüm dünyada popüler hale gelirken, Five Colors Group 30 Ocak'ta Japonya Blok Zincir Konferansı'nda tüm dünya genelindeki akıllı telefon kullanıcıları için “ödüllü” casual oyun e-spor platformunu (beta sürümü) yayınladı ve para ödüllü bir oyun düzenledi. 
İlk üç sıradaki para ödülü kazananları için, kripto para ödülü olarak birinciye 1.000.000 yen, ikinciye 500.000 yen ve üçüncüye 300.000 yen (CoinBene liste fiyatı 200 yende dönüştürülüyor) olarak dağıttık. 
Para ödüllü oyunlar, gelecekte aralıklı olarak düzenlenecek. Kullanıcı kaydını şimdi tamamlarsanız (https://casual-esports.net/auth/reg/regist.do), ücretsiz 500 oyun puanı ile bir deneme sürümünü oynayabilirsiniz. 
Bu baharda resmi bir lansman planlıyoruz ve ayrıca, tüm dünya için para ödüllü daha geniş bir oyun turnuvası üzerinde çalışıyor olacağız. Lütfen ilave bilgi için takipte kalmaya devam edin. 
Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.
İletişim Bilgileri
Five Colors Technologies Limited
Eugene Kei.
+852-2366-4777 
Kaynak: Five Colors Technologies Limited