Dolar
17.96
Euro
18.24
Altın
1,778.97
ETH/USDT
1,897.80
BTC/USDT
24,106.00
BIST 100
2,857.18

ExaGrid, Network Computing Awards 2022 'de 3 Endüstri Ödülü Kazandı

ExaGrid, Network Computing Awards 2022 'de 3 Endüstri Ödülü Kazandı

2022 Ödülleri, Yıllık Ödül Töreninde ExaGrid'in Üst Üste 4. Kazanışını İşaretliyor

MARLBOROUGH, Mass.--(BUSINESS WIRE)-- Endüstrinin tek Katmanlı Yedek Depolama çözümü ExaGrid® bugün, 21 Temmuz 2022 'de Londra'da düzenlenen Network Computing Awards töreninde, şirketin Yılın Test Edilmiş Ürünü , Yılın Şirketi  ve Yılın Depolama Ürünü dahil olmak üzere üç endüstri ödülüyle onurlandırıldığını duyurdu.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52791219/en

Yılın Test Edilmiş Ürünü ödülü, ExaGrid'in en büyük cihazı EX84 'ün bağımsız bir ürün incelemesine ve ExaGrid'in depolamada daha fazla tasarruf için Commvault yedeklerini daha fazla çoğaltma yeteneği nedeniyle Commvault'un arkasında ExaGrid Katmanlı Yedekleme Depolaması kullanmanın geliştirilmiş depolama ekonomisine dayanarak Network Computing Magazine'deki editoryal ekip tarafından seçildi.

Yılın Şirketi ve Yılın Depolama Ürünü ödülleri, ExaGrid'in yenilikçi kanal programlarına ve olağanüstü müşteri desteğine ek olarak, ExaGrid'in diğer tüm çözümlerden %50 daha büyük olan tek bir sistemde 2,7PB'ye kadar tam yedekleme yapabilen 32 EX84 cihazından oluşan sektördeki en büyük ölçeklendirme sistemini sunması nedeniyle, ExaGrid Katmanlı Yedekleme Deposunu sektöründe lider olarak belirleyen kamuoyu ile belirlenir.

ExaGrid Başkanı ve CEO'su Bill Andrews, “Bu üç ödülü kazanmaktan onur duyuyoruz” dedi ve şöyle devam etti: “Şirketimiz, performansı, ölçeklenebilirliği ve yedekleme ekonomisini iyileştirerek ve sektördeki en iyi müşteri desteğini sunarak mümkün olan yalnızca en iyi yedekleme depolamasını sunmaya odaklanmıştır. Bize oy veren herkese ve Network Computing'in editoryal ekibine çok teşekkür ederiz ."

ExaGrid, 2022 yılında aşağıdakiler de dahil olmak üzere 4 ödül kazanan Katmanlı Yedekleme Depolama cihazlarıyla tanınmaya devam ediyor:

  • Storage Awards "The Storries XIX" - Yılın Kurumsal Yedekleme Donanım Satıcısı

  • Network Computing Awards - Yılın Test Edilmiş Ürünü

  • Network Computing Awards - Yılın Şirketi

  • Network Computing Awards - Yılın Depolama Ürünü

 

ExaGrid Hakkında
ExaGrid, benzersiz bir disk önbelleği Açılış Bölgesi, uzun vadeli saklama havuzu ve ölçek genişletme mimarisi ile Katmanlı Yedekleme Depolaması sağlar. ExaGrid'in Landing Zone u, en hızlı yedeklemeleri, geri yüklemeleri ve anında VM kurtarmalarını sağlar. Saklama deposu, uzun vadeli saklama için en düşük maliyeti sunar. ExaGrid'in ölçeklenebilir mimarisi, tüm cihazları içerir ve veriler büyüdükçe sabit uzunlukta bir yedekleme penceresi sağlayarak pahalı forklift yükseltmelerini ve ürün eskimesini ortadan kaldırır. ExaGrid, fidye yazılımı saldırılarından kurtarmak için ağa dönük olmayan bir katman, gecikmeli silmeler ve değişmez nesneler içeren tek iki katmanlı yedekleme depolama yaklaşımını sunar.

ExaGrid, aşağıdaki ülkelerde fiziksel satış ve satış öncesi sistem mühendislerine sahiptir: Arjantin, Avustralya, Benelux, Brezilya, Kanada, Şili, BDT, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Hong Kong, Iberia, İsrail, Japonya, Meksika, İskandinavya, Polonya, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer bölgeler.

Bizi ziyaret edin exagrid.com veya bizimle bağlantı kurun LinkedIn. Müşterilerimizin kendi ExaGrid deneyimleri hakkında neler söylediğini görün ve neden artık yedekleme için önemli ölçüde daha az zaman harcadıklarını öğrenin. müşteri başarı hikayeleri.

ExaGrid, ExaGrid Systems, Inc.'in tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Medya:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

 

Kaynak: ExaGrid


* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.