Dolar
13.57
Euro
15.37
Altın
1,778.47
ETH/USDT
4,730.00
BTC/USDT
57,264.00
BIST 100
1,809.65

Eight Sleep, Şimdi Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda ve İspanya’da sunulan Pod Pro Cover ile Avrupa’daki Genişlemesini Sürdürüyor

Eight Sleep, Şimdi Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda ve İspanya’da sunulan Pod Pro Cover ile Avrupa’daki Genişlemesini Sürdürüyor

 

Dünyanın ilk uyku form şirketi, Avrupa genelinde en çok satan Pod Pro Cover’ı sunarak başka bir dönüm noktasına ulaşıyor

MIAMI--(BUSINESS WIRE)-- Dünyanın ilk uyku form şirketi, Eight Sleep bugün Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda ve İspanya’da bulunan müşterilerin, markanın en çok satan Pod Pro Cover ürününü, özel olarak eightsleep.com adresinden satın alabileceklerini duyurdu. Mevcut boyutlar EU Double, EU Large Double ve EU Super King’tir. Pod Pro Cover yükseklik olarak 40 cm’ye (16 inç) kadar olan tüm şiltelere uyan PerfectFitTM tasarımını kullanır, bu sayede kullanıcılar mevcut şiltelerini kullanmaya devam ederken, Eight Sleep’in özel uyku iyileştirici teknolojisinin keyfini çıkarabilirler. Bugünün duyurusunun hemen ardından geçen ay başlayan Eight Sleep’in Birleşik Krallık genişlemesi geliyor ve şirketin 86 milyon $’lık Seri C turunu takiben uluslararası pazarlara dağıtımı genişletme planını gerçekleştiriyor.

Pod Pro Cover, insanların daha iyi uyumalarına ve nihai olarak yatakta kişiselleştirilmiş bir mikroiklim oluşturmak için yenilikçi teknolojiden yararlanarak, daha iyi, daha uzun ve daha mutlu yaşamlar sürmelerine yardımcı oluyor. Sağlık sınıfı sensörleri kullanan ve bireysel Yapay Zeka modellerini oluşturan Pod Pro Cover her bir kullanıcının uyku düzenlerine, sıcaklık tercihlerine, çevre değerlerine ve geri bildirim öyküsüne yanıt vererek uyku sıcaklığına uyum sağlar. Bu veri odaklı yaklaşım, kullanıcıyı uyku optimizasyonuna doğru yönlendirir ve vaka çalışmaları Eight Sleep ürünlerinin kullanıcıların %40 daha hızlı uyumalarına, %20 daha fazla derin uykuya uyanmalarına, %30 daha az gece yarısı uyanmalarına ve %30’a kadar daha az yuvarlanma ve dönme yaşamalarına yardımcı olur.

Şu anda mevcut ve eski Olimpiyat Sporcuları Matthew Dellavedova (2020 Bronz Madalya Sahibi, Basketbol), Daryl Homer (2020 ve 2016 Gümüş Madalya Sahibi, Eskrim), Jane Campbell (2020 Bronz Madalya Sahibi, Futbol), Apolo Ohno (İki kez Altın Madalya Sahibi, Sürat Pateni), Justin Medeiros (2021 Crossfit Games ve 2021 Rogue Invitational Kazananı) ve Daniel Sturridge (İngiliz Futbolcusu) dâhil olmak üzere, 100’den fazla profesyonel atlet, yenilenmelerini desteklemek için Eight Sleep Pod teknolojisine güvenmektedir.

Pod Pro Cover, bugün itibarıyla 1.695 ABD$’ından başlayan fiyatlarla belirli Avrupa ülkelerinde satın alım ve teslimat için sunulmaktadır. Satın almada, fiyatlar ABD Doları olarak yansıtılır, ancak ABD’de yerleşik müşteriler o andaki döviz kuru oranına dayalı olarak yerel para biriminden ücretlendirilecektir. Sevkiyat, harç veya iadeler için hiçbir ek maliyet yoktur. Eight Sleep’in 30 günlük ücretsiz iade politikasının yanı sıra doğrudan şirketten satın alınan Pod Pro Cover için 2 yıllık sınırlı garantisi bulunur.

“Yakın tarihli Birleşik Krallık’a genişlememiz, işimizi global olarak ölçeklendirmemizin sadece başlangıcıdır ve genel sağlığı iyileştiren gelişmiş teknolojiye dayalı ürünlerimize Avrupa’da şimdi erişebilen altı ilave ülkeyi duyurmaktan dolayı heyecanlıyız” diyor, Eight Sleep Ortak Kurucusu ve CEO’su Matteo Franceschetti ve ekliyor. “Tüm insanlara erişilebilir hale gelme hedefiyle, devam eden büyüme şu andaki odak noktasıdır. Her yerde insanların optimum sağlığı elde etmelerine yardımcı oluyoruz ve bu bulunabilirliği gerektiriyor. Bu, Avrupa genelinde daha fazla kullanıcının Eight Sleep’in bağlı hayranları olarak mevcut müşterilere katılmasında heyecan verici bir adımdır.”

Eight Sleep: Uyku Formu Hareketini Yaratır

Eight Sleep, uyku formu hareketinde öncülük yaparak eskimiş uyku kategorisinde devrim yaratmıştır. Eight Sleep, kısa bir süre önce, Resmi Uyku Formu Ortağı olmak üzere önde gelen global fitness markası Barry’s ile özel bir işbirliğini duyurmuştur. Aktif Barry’s topluluğu şimdi sağlık ve zindelik düzeylerini sadece fitness yoluyla değil, ayrıca Eight Sleep’in gelişmiş uyku teknolojisi ile de artırabilirler. Bu ortaklık her iki topluluğun sağlıklarını geliştirmek için en yeni teknolojilere ve fitness rejimlerine daha fazla erişilmelerini ve bunları öğrenmelerini sağlıyor. ArGe’deki diğer bir odaklanmayla, Eight Sleep kısa bir süre önce uyku optimizasyonu için en üstün özelliklerden oluşan yeni bir paketi içeren dünyanın ilk işletim sistemi SleepOS'in lansmanını yaptı: Smart Temp Autopilot ve Sleep and Health Insights. SleepOS, Eight Sleep’in beyni olarak hareket eder ve her bir kullanıcının benzersiz uyku formu hedeflerine göre Pod’u kişiselleştirmek ve ayarlamak için veriyi kullanır. Bu özellikler, Eight Sleep ürünlerinin deneyimini sürekli olarak iyileştirerek, yazılım güncellemelerini düzenli biçimde alırlar.

Eight Sleep Hakkında

Eight Sleep, optimum uyku yoluyla insan potansiyelini desteklemeye yönelik bir misyona sahip dünyanın ilk uyku formu şirketidir. 2014 yılında kurulan Eight Sleep, bireylerin her sabah pik enerji seviyelerinde yenilenmeleri için termoregülasyondan, veriden ve teknolojiden yararlanır. Eight Sleep, Fast Company’nin “2018 Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri”nden biri olarak tanınmıştır ve art arda 2 yıl TIME’in Yılın En İyi Buluşları listesinde takdir edilmiştir. Daha fazlasını öğrenmek için, eightsleep.com adresini ziyaret edin.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52532619/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Jack Taylor PR Nadine Hachicho nadine@jacktaylorpr.com

 

Kaynak: Eight Sleep

 

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.