Euro
9.10
Dolar
7.80
BIST 100
1,121.83
Altın
1,863.29

Dezenfeksiyon Robotları İçin Küresel Bir Kuantum Sıçrayışı

Dezenfeksiyon Robotları İçin Küresel Bir Kuantum Sıçrayışı 

Dünyanın önde gelen dezenfeksiyon robotları üreticisi UVD Robots, UV-C ışığı kullanarak havadaki ve yüzeylerdeki virüsleri ve bakterileri ortadan kaldıran otonom mobil robotunun üçüncü neslini tanıttı. Yeni hiper akıllı robot, kullanıcılara ne kadar iyi dezenfekte edildiğini gösterebilir ve kullanımı o kadar kolaydır ki, herkes onu birkaç dakika içinde öğrenebilir. 

ODENSE, Danimarka --(BUSINESS WIRE)-- Covid-19 salgını, küresel ölçekte temizlik ve dezenfeksiyon gereksinimlerini kalıcı olarak artırmıştır. Dünya çapında 60'tan fazla ülkede, UVD Robots'un distribütörleri hastanelerden, havaalanlarından, otellerden, alışveriş merkezlerinden, gıda şirketlerinden, temizlik endüstrilerinden, yolcu gemilerinden, ilaç şirketlerinden, ofis komplekslerinden ve enfeksiyondan arınmış ortamları garantilemek için çözümler arayan diğer pek çok kişiden yüksek talep görüyor. 

UVD Robots CEO'su Per Juul Nielsen, "Dünyanın en gelişmiş UV robotunu tasarladık, aynı zamanda dünyanın en basit kullanımlısını da" diyor. "Robotu herkes dakikalar içinde kurabilir ve hemen çalıştırarak bakteri ve virüsleri havadan ve herhangi bir yüzeyden dezenfekte edebilir." 

UVD Robots'un üçüncü nesil robotu, küçük otel odalarının otonom dezenfeksiyonu gibi yeni pazar fırsatları açan çok küçük ve dar ortamlarda da gezinebilir ve çalışabilir. Yeni robot, öncekine göre önemli ölçüde daha küçük ayak izine sahip olmakla birlikte tamamen aynı dezenfeksiyon gücüne sahiptir. 

“Üçüncü nesil otonom mobil UV-C dezenfeksiyon robotumuz, dünyanın ilk neslidir ve birçok yönden kesinlikle bir oyun değiştiricidir ve çeşitli endüstrilerde dezenfeksiyon için UV-C robotlarının kullanımının geleceğini sonsuza dek değiştirecektir.’’ UVD Robots yönetim kurulu başkanı Claus Risager şöyle devam ediyor: "Robot, dört güvenlik katmanı kullanan rakipsiz bir güvenlik sistemine sahiptir ve robotun her türlü ortamda - yüksek trafikli alanlarda bile - hareket etmesini sağlar - İnsanlar çok yaklaşırsa kendi kendini kapatır. Kullanıcılara bir alanın ne kadar iyi dezenfekte edildiğini algılama, belgeleme ve gösterme konusunda benzersiz bir yeteneği vardır, bu da kullanıcıların işlemi kolayca ve hızlı bir şekilde ayarlamasına ve gerektiğinde kaliteyi optimize etmesine olanak tanır. Bu dünyadaki başka hiçbir UV-C dezenfeksiyon robotunda bulunmayan bir özelliktir. Tüm bu benzersiz özellikler patentlidir. " 

UVD Robots profesyonel hizmet robotlarının geliştirilmesinde dünyanın önde gelen gruplarından biri olan Blue Ocean Robotics 'ın yan kuruluşudur, ayrıca buna benzer başka yan kuruluşlara da sahiptir GoBe Robots ve PTR Robots gibi. 

Basın Kitine Bağlantı

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52282668/en

İletişim

Şirket İletişim
Merima Cikotic
Blue Ocean Robotics
mc@blue-ocean-robotics.com
+45 71-99-56-06 

Kaynak: Blue Ocean