Euro
6.59
Dolar
5.80
BIST 100
95,421.05
Altın
1,422.86

C.H. Robinson Polonya En İyi İşveren Ödülü ile Onurlandırıldı

C.H. Robinson Polonya En İyi İşveren Ödülü ile Onurlandırıldı

3PL Firmasi, En İyi İşveren 2019 Olarak Tanındı

AMSTERDAM--(BUSINESS WIRE)-- C.H. Robinson, bugün, Top Employers Institutetarafından resmi olarak Polonya'da En İyi İşveren 2019 olarak tanındığını duyurmaktan onur duyar.

En İyi İşverenler olarak onaylanan kuruluşlar, çalışanlarına en iyi çalışma ortamlarını sunmaya adanmıştır. Bu küresel program beş kıta genelinde 118 ülkede 1.500'ü aşkın En İyi İşverenleri onayladı ve tanıdı.

C.H. Robinson'un Avrupa başkanı olan Jeroen Eijsink, “C.H. Robinson'da olağanüstü bir çalışma ortamı sunarak yetenek işe alımını büyütmek ve onları tutmak için tercih edilen bir işveren olmak bizim için anahtar niteliğindedir”, diyor ve şöyle devam ediyor. “Kapsamlı işe alma ve iş eğitimi, Öğrenme ve Geliştirme dersleri ve Liderlik Geliştirme fırsatlarımız gibi çeşitli programlar kanalı ile, bir çalışanın bizimle kariyerine başladığı ilk günden itibaren en iyi çalışan memnuniyeti düzeyine ulaşmak için çaba gösteririz”.

En İyi İşverenler, çalışan stratejilerini yaratmak, uygulamak ve geliştirmek için çok çalışan en yüksek kalibredeki kuruluşlardır. Şirketler, 2019 En İyi İşveren ödülü için, şirketleri 10 başlık altında değerlendiren kapsamlı bir küresel en iyi uygulamalar anketi çerçevesinde değerlendirildi: Yetenek Stratejisi, İşgücü Planlama, Yetenek Edinimi, İşe Alım ve İlk Eğitim, Öğrenme ve Geliştirme, Performans Yönetimi, Liderlik Gelişimi, Kariyer ve Yükselme Yönetimi, Ücretler, Sosyal Yardımlar ve Kültür.

En İyi İşveren CEO'su David Plink, “2019'un onaylanmış kuruluşlarının sıra dışı çalışan koşulları gösterdiğine ve çalışanlarını ilk sıraya koyarak bu uygulamaları geliştirmeyi teşvik etttiklerine inanıyoruz. Bu şirketler, İnsan Kaynaklarına olağanüstü bağlılıkları ile iş dünyasını zenginleştirmeye yardımcı oluyor ve bu nedenle tercih edilen işveren olarak tanınırlar”, diyor.

Polonya'da, C.H. Robinson uluslararası ve yurtiçi karayolu nakliyesine erişim, dökme gıda ve gıda tankeri hizmetleri yanında, özelleştirilmiş nakliye, hava nakliyesi ve denizyolu taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Yetenekli ve adanmış ekibimiz, müşterilerimize ulaşım ve lojistik alanlarında tutarlı bir deneyim sunmaya odaklanır. C.H. Robinson, Avrupa genelinde, stajlar, stratejik satış ve muhasebe yönetimi gibi birden fazla iş ünitesinde geniş bir portföyde kariyer fırsatlarısunmaktadır. Ek olarak, şirket BT ve yazılım geliştirme departmanlarında çeşitli fırsatlar sunar.

C.H. Robinson Hakkında

C.H. Robinson olarak, dünya ekonomisini hareketlendirmek için küresel ticaretin hızlandırılmasına inanıyoruz. Çalışanlarımız, süreçlerimiz ve teknolojimizin güçlü yönlerinden yararlanarak, müşterilerimizin daha çok değil, daha akıllıca çalışmasını sağlıyoruz. Dünyanın en büyük üçüncü parti lojistik sağlayıcılarından (3PL) biri olarak, küresel ağımız aracılığıyla lojistik hizmetleri, yeni ürün satın alma ve Yönetilen Hizmetlerden oluşan geniş bir portföy sağlıyoruz. C.H. Robinson, Avrupa'da, bölge geneline yayılan dinamik ofis ağıyla önde gelen demiryolu taşımacılığı ve nakliye komisyoncularından biridir. Avrupa'daki ekip üyelerimiz çokdilli, ilişki kurmada becerikli ve müşterilerine hizmet etmeye odaklanmış durumdadır. Şirket, Vakfımız ve çalışanlarımız, her yıl dünya genelinde çeşitli kuruluşlara katkıda bulunuyor. Merkezi ABD'nin Minnesota eyaletinin Eden Prairie şehrinde bulunan C.H. Robinson (CHRW), NASDAQ'da işlem görüyor. Daha fazla bilgi için, http://www.chrobinson.com/en/ukadresini ziyaret edin ya da şirket videomuzuizleyin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Marianne Myburgh – Kıdemli Müdür, Küresel Pazarlama
Telefon:+31 205 170 206
E-posta:Marianne.myburgh@chrobinson.com

Kaynak: C.H. Robinson