Euro
7.75
Dolar
6.85
BIST 100
116,594.70
Altın
1,771.03

Blue Ocean Robotics ve Onun UVD Robotları Robotics Business Review tarafından En İyi 50 En Etkili Robot Şirketlerinden Biri Olarak Tanındı

Blue Ocean Robotics ve Onun UVD Robotları Robotics Business Review tarafından En İyi 50 En Etkili Robot Şirketlerinden Biri Olarak Tanındı 

 Dezenfekte Edici Robotlar Coronavirüs ve Hastanede Edinilmiş Enfeksiyonlara Karşı Etkili Silah Olarak Kullanılırken Küresel Büyüme Tecrübe Ediliyor  

ODENSE, Danimarka --(BUSINESS WIRE)-- Blue Ocean Robotics Robotics Business Review'un dünyanın en etkili 50 robot şirketi listesinde  (RBR50)  UVD Robotları için yer aldığını duyurdu. Bu tanınma, UVD Robot ile çalışma, teknolojisinin sağlık yararları ve dezenfekte etme yetenekleri için artan talep nedeniyle kazanıldı. 

UVD Robotlar, bir odada 10-15 dakika içinde patojenleri ortadan kaldırdığı kanıtlanmış dünyanın en iyi UV-C tabanlı dezenfeksiyon çözümünü oluşturmak için derin mikrobiyolojik know-how'ı, otonom robot teknolojisini ve ultraviyole ışığı birleştirir. Robotlar dünya çapında 60'tan fazla ülkeye dağılmış durumdadır.

Blue Ocean Robotics CEO'su Claus Risager, “UVD Robotlar dünya otonom mobil UV-C dezenfeksiyon robotları pazarının%75'inden fazlasına sahiptir. Beklenen gelecekteki büyümeyle, 2-4 yıllık patentli çözümlere sahip rakiplerimize öncülük ediyoruz, geleceğin baskın oyuncusu biziz.” 

Odense Üniversite Hastanesi ile iş birliği yaparak kurulan Blue Ocean Robotics, Hastanede Edinilmiş Enfeksiyonlar (HAI) sorununu çözmek için 2014 yılında bir yan kuruluş olarak UVD Robotları yarattı. Her On beş kişiden biri hastanelerde enfekte olmaktadır. 

The Robot Report ve Robotik Business Review'da kıdemli editör olan Eugene Demaitre, “Çözüm, COVID-19 salgını öncesinde pazara sunuldu ve o zamandan beri UVD Robotları, otomatik dezenfeksiyon için üretimini büyüyen küresel talebe göre ölçeklendirebildi. Danimarka RBR50 şirketinin gelecekte hem hastanelerde hem de diğer yerlerde enfeksiyonları önlemede yardımcı olacağını umuyoruz.” demiştir.

Blue Ocean Robotics Hakkında
Blue Ocean Robotics
sağlık, konaklama, inşaat, tarım ve diğer küresel pazarlarda profesyonel hizmet robotları geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Robot portföyü markaları; UVD Robots
dezenfeksiyon için mobil bir robot; GoBe Robots iletişim için bir mobil uzakbulunma robotu; ve PTR Robots güvenli hasta ilgilenimi ve rehabilitasyonu için mobil bir robottur. Blue Ocean Robotics, robotları problem ve fikirden ölçeklendirmek için geliştirir. Her robot kendi yan girişim şirketinde yerleştirilir ve bu da Blue Ocean Robotics'i dünyanın ilk Robot Girişim Fabrikası yapar. 

Basın kitini  buradan indirin.  

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Merima Cikotic
Blue Ocean Robotics
mc@blue-ocean-robotics.com
+45 71-99-56-06 

Kaynak: Blue Ocean Robotics