BitMEX, Baş Operasyon Yetkilisi olarak Raphael Polansky'yi Karşılıyor

BitMEX, Baş Operasyon Yetkilisi olarak Raphael Polansky'yi Karşılıyor

MAHE, Seyşeller --(BUSINESS WIRE)-- Kripto yatırım platformu BitMEX, yeni Baş Operasyon Yetkilisi olarak (COO) olarak Raphael Polansky'yi ağırlamaktan memnuniyet duyar. COO olarak Raphael, şirketin operasyonlarını ve altyapısını yönetmekten, ticari büyümeyi ve pazar genişlemesini sağlamaktan ve BitMEX'i tam bir kripto yatırım ekosistemine dönüştürmekten sorumlu olacaktır. Raphael, doğrudan BitMEX'in CEO'su Alexander Höptner'a rapor verecektir.

Raphael, BitMEX'e katılmadan önce, yaklaşık iki yıl boyunca Blocknox'ta Genel Müdür olarak görev yaptı ve burada kripto saklama platformunu kurup işletti ve şirketin iş stratejisini, BT geliştirmesini ve operasyonlarını yönetti. Boerse Stuttgart ve Deutsche Boerse'de liderlik pozisyonlarında çalışmış olan Raphael, neredeyse bir buçuk yıllık üst düzey yönetim ve finans piyasaları deneyimini getiriyor.

Raphael şunları söyledi: “BitMEX'in sürekli büyümesini sağlama fırsatı verdiğiniz için minnettarım. 2022 ve sonrası için planlanan güçlü bir proje hattımız ve daha iyi bir küresel finansal ekosistem inşa etme ortak hedefi olan yetenekli ve yenilikçi insanlardan oluşan sağlam bir ekibimiz var. Kendimiz ve bir bütün olarak sektör için böyle bir dönüşüm döneminde kripto operasyonlarımıza ve genişlememize liderlik etmekten heyecan duyuyorum.”

Alex şunları söyledi: “Raphael'in COO olarak liderlik ekibimize katılmasından heyecan duyuyorum. Zengin kripto para, finansal piyasalar ve yönetim deneyimi, büyümemizin sonraki aşamalarında daha fazla operasyonel verimlilik, koordinasyon ve sinerji sağlamada etkili olduğunu kanıtlıyor.”

BitMEX aktif olarak işe alıyor. BitMEX'te açık kariyer fırsatlarını keşfetmek için Buraya Tıklayın 

BitMEX Hakkında

BitMEX yatırımcılara küresel dijital para birimi finansal piyasalarına erişim sağlayan bir ticaret platformudur. BitMEX, HDR Global Trading Limited'e aittir. BitMEX, vizyonumuz, büyüyen ekibimiz ve önümüzdeki yol hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi takip edin.  TwitterTelegram, ve BitMEX Blogu. BitMEX'te açık kariyer fırsatlarını keşfetmek için.press@bitmex.com ile bağlantı kurun

Fotoğraflar\Multimedya galeri için: https://www.businesswire.com/news/home/52562902/en

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Media Jessica Lindeman press@bitmex.com +852 5717 5579

 

Kaynak: BitMEX

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.