Euro
6.50
Dolar
5.82
BIST 100
97,551.19
Altın
1,490.98

BitHarp Madencilik Donanımları İçin 3 Artı 1 Teklifini Uzatıyor

BitHarp Madencilik Donanımları İçin 3 Artı 1 Teklifini Uzatıyor

WELLINGTON, Yeni Zelanda --(BUSINESS WIRE)-- BitHarp, şirketin karlı madencilik donanımları için son derece başarılı olan '3 Artı 1 Teklifi'ni uzattığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Sadece birkaç hafta önce tanıtılan bu özel promosyon, tüm kripto madenciliği meraklıları arasında büyük bir başarıya ulaştı. Genel talebe dayanarak, bu promosyon şimdi 12 Ekim'e kadar devam edecektir.

Yeni Zelanda merkezli bir kuruluş; BitHarp , iki madencilik donanımı Lyre Miner ve Harp Miner'ın yeni lansmanı ile küresel kripto endüstrisinde ilgi odağı oldu. Bu madencilerin her ikisi de sıradan madencilik meraklılarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Önemli bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duyan yüzlerce madencilik donanımının aksine, www.BitHarp.com , birçok yeni başlayan kişiyi kripto madenciliğinde şanslarını denemeye teşvik etti. Ev içi kullanım için uygun olan bu madenciler önceden yapılandırılmıştır ve prize takıldığı anda madenciliğe başlayabilir.

Madencilik kolaylığının yanı sıra, BitHarp , birçok endüstri öncüsünü şaşırtan yüksek hash güç oranları sunarak müşterilerinin karlılığını sağlamak için de başarılı olmuştur. Üstelik, Lyre Miner ve Harp Miner, sırasıyla 600 ve 2400 watt'lık tüketime sahip, piyasadaki en fazla enerji tasarrufu sağlayan madencilik donanımları arasındadır.

BitHarp'ın iki ürünü, aşağıda özetlendiği gibi hash güçlerine sahip olup Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Dash madenciliği için kullanılabilir.

Bitcoin: 335 TH/s (Lyre Miner) ve 2000 TH/s (Harp Miner)

Litecoin: 55 GH/s (Lyre Miner) ve 300 GH/s (Harp Miner)

Ethereum: 14 GH/s (Lyre Miner) ve 75 GH/s (Harp Miner)

Dash: 9 TH/s (Lyre Miner) ve 50 TH/s (Harp Miner)

BitHarp'tan bir sözcü, “3 artı 1 teklifimizin uzatılmasını isteyen insanlardan çok sayıda arama ve e-posta aldık” dedi ve ekledi: .“Bu teklifin 12 Ekim'e kadar geçerli olacağını açıklamaktan memnuniyet duyuyorum.”

Lyre Miner ve Harp Miner hakkında daha fazla bilgi için https://www.bitharp.com/ adresini ziyaret edin.

BitHarp Hakkında: BitHarp, madenciliği yatırımcılar için daha kolay ve daha karlı kılmak amacıyla inşa edilmiş, en yüksek performanslı ve esnek kripto para birimi Madencilik donanımlarının Yeni Zelanda merkezli üreticisidir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

 

İletişim

Medya
Alexa Zimine
alexa@bitharp.com
+64 04 889 3268

 

Kaynak: BitHarp