Dolar
13.46
Euro
15.26
Altın
1,834.53
ETH/USDT
2,522.10
BTC/USDT
35,754.00
BIST 100
2,011.16

Attindas Hygiene Partners Daha Düşük Karbon Ayak İzine Sahip Koruyucu İç Çamaşırı Ürünlerini Avrupa Genelinde Lanse Ettiğini Duyurdu

Attindas Hygiene Partners Daha Düşük Karbon Ayak İzine Sahip Koruyucu İç Çamaşırı Ürünlerini Avrupa Genelinde Lanse Ettiğini Duyurdu

Attindas Hygiene Partners'ın yenilikçi birleştirme teknolojisi Maxi Comfort™, karbon emisyonlarını azaltıyor

RALEIGH, Kuzey Carolina--(BUSINESS WIRE)-- Attindas Hygiene Partners, azaltılmış karbon emisyonlu, yetişkinler için idrar tutamamaya yönelik koruyucu iç çamaşırının Avrupa'daki lansmanını duyurmaktan gurur duyar. Geleneksel yapıştırıcı yerine ultrasonik birleştirici kullanan yeni ürün tasarımının kullanımıyla, Attindas daha az çevresel etki yaratmak için karbondioksit dahil olmak üzere sera gazı emisyonlarını artık ölçülebilir biçimde azaltabilmektedir. Bu teknoloji yatırımı, Attindas’ın Kuzey Amerika ve İspanya'daki son başarılı lansmanlarının üzerine gelmektedir.

Yeni ürün tasarımı, daha konforlu, kolay giyme imkanı sunarak, kullanıcı deneyimini de geliştirmektedir. Ürün genelinde elastik malzemenin üstten alta dek artırılması, koruyucu iç çamaşırın çok çeşitli beden biçimlerine ve boyutlarına uyabilmesini sağlar.

“Attindas olarak, İdrar Tutamayan Yetişkinlerin her gün sağlıklı, saygın ve konforlu bir yaşam sürmesine yardımcı olmak için etkili, ekonomik ve yaygın biçimde tedarik edilebilen çözümleri sunma hedefiyle hareket ediyoruz” diye görüşlerini belirtiyor, Attindas Global Pazarlama Direktörü Chad M. Lang. “Koruyucu iç çamaşırındaki bu yenilik, ürün yelpazemizin sürdürülebilir profilini genişletirken, tüketiciler için geleneksel iç çamaşırına daha benzer ürünler giyme deneyimini sunmaktadır. Bu yeniliği bir sonraki alışverişleri için erişilebilir kılarak, koruyucu iç çamaşırlarımızın kullanıcıları ve Avrupa'da desteklediğimiz perakendeci ortak markalarımızın bu yeni ürünü tecrübe edecek olmasından dolayı heyecan duyuyoruz.”

Attends® Pull-On koruyucu iç çamaşırı için tanıtım videosu: https://youtu.be/Hqok7g5L1LY

Attindas Hakkında

Merkezi ABD, Kuzey Carolina'daki Raleigh'de bulunan Attindas Hygiene Partners, Kuzey Amerika'da Attends Healthcare Products, Associated Hygienic Products ve HDIS ile Avrupa'da Laboratorios Indas ve Attends Healthcare AB'nin dahil olduğu şirketler grubunu bünyesinde barındırmaktadır. Attindas ABD, Kanada, Avrupa ve dünya genelindeki ihracat pazarları için emici hijyen ürünleri tasarlar, üretir ve pazarlar. Şirketin başlıca ürün serileri, Attends, Incopack, Indasec, Chelino ve Comfees dahil olmak üzere tanınmış markaları altında sağlık, perakende ve doğrudan müşteriye satış kanalları için, diğerlerinin yanı sıra yetişkinler için idrar tutamamaya yönelik ürünler ve çocuk bezlerini içermektedir. Attindas buna ilaveten Kuzey Amerika ve Avrupa'daki perakendeciler için geniş yelpazeye yayılmış özel etiketli markalar olarak da tedarik sağlar. Daha fazla bilgi için www.attindas.com adresini ziyaret edin.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

 

Attindas Hygiene Partners 8020 Arco Corporate Drive, Suite 200, Raleigh, NC 27617 919-237-4000 contact@attindas.com www.attindas.com

İletişim Bilgileri

Ms. Tia Schulstad +1 (919) 237 4000 contact@attindas.com

 

Kaynak: Attindas Hygiene Partners

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.