Euro
10.31
Dolar
8.63
BIST 100
1,425.20
Altın
1,806.75

Aptorum Group Euronext Paris Menkul Kıymetler Borsasında APM Sembolü Altında İşleme Kabul Edilen Nasdaq'da Listelenmiş İlk Biyofarmasötik Şirketi Oldu

 

Aptorum Group Euronext Paris Menkul Kıymetler Borsasında APM Sembolü Altında İşleme Kabul Edilen Nasdaq'da Listelenmiş İlk Biyofarmasötik Şirketi Oldu

NEW YORK--(BUSINESS WIRE) - Mevzuat Haberleri:

Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) (“Aptorum Group"), Küresel karşılanmamış tıbbi ihtiyaçları karşılamak için yeni terapötiklerin geliştirilmesine odaklanan bir biyofarmasötik şirketi, bugün A Grubu Adi Hisse Senetlerinin " APM " sembolü altında ve ISIN Kodu: KYG6096M1069 olarak Euronext Paris’teki Euronext Profesyonel Bölümü’nde işleme başladığını duyurmaktan memnuniyet duymaktadır. Aptorum Group'un A Sınıfı Adi Hisse Senetleri, Nasdaq Global Market'te APM sembolü altında yer almaya devam ediyor.

Aptorum Group'un 7.950.986 A Sınıfı Olağan Payları, Aptorum Group'un Fransız Autorité des Marchés Financiers tarafından 16 Temmuz 2020'de verilen izahnamesi için vize almasının ardından Paris'teki Euronext piyasasında işlem görmeye başladı.

Reed Smith LLP, Aptorum Group'un hukuk danışmanı ve listeleme aracısı olarak görev yapmaktadır. BNP Paribas Securities Services , Aptorum Group'un ticaret aracısı olarak görev yapmaktadır.

Aptorum Group Hakkında

Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) karşılanmamış tıbbi ihtiyaçları karşılamak için yeni terapötikler geliştirmeye ve ticarileştirmeye adanmış bir ilaç şirketidir. Aptorum Group'un mevcut ilaç portföyü, nadir hastalıklar, bulaşıcı hastalıklar ve metabolik hastalıklardaki endikasyonları içerir ve bunların bir kısmı ile klinik araştırma aşamalarına girmeyi hedeflemektedir. Aptorum Group ayrıca NativusWell® markası altında pazarlanan bir kadın sağlığı takviyesi olan dioscorea opposita biyoaktif nutrasötik tabletleri piyasaya sürmektedir. 

Aptorum Group hakkında daha fazla bilgi için lütfen internet adresini ziyaret edin. www.aptorumgroup.com.

Sorumluluk Reddi ve İleriye Dönük İfadeler

Bu basın bülteni, Aptorum Group'un herhangi bir menkul kıymetini satın almak için bir teklif ya da teklif talebi anlamına gelmez.

Bu duyuru, 14 Haziran 2017 tarihli regülasyonlar (AB) n° 2017/1129 ve 14 Mart 2019 tarihli n° 2019/980 ve 14 Mart 2019 tarihli n° 2019/979 sayılı Tüzük ile değiştirilen Yönetmelik anlamında bir izahname değil, bir tanıtım belgesidir.

Bu basın bülteni, Aptorum Group Limited ve 1995 tarihli Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası kapsamında “ileriye dönük beyanlar” oluşturan gelecek beklentileri, planları ve beklentileri ile ilgili açıklamaları içermektedir. Bu amaçla, burada yer alan ve tarihi gerçek ifadeleri olmayan ifadeler, ileriye dönük ifadeler olarak kabul edilebilir. Bazı durumlarda, ileriye dönük ifadeleri "olabilir," "gerekir," "bekliyor", "planlıyor", "öngörür," "olabilir," "niyet eder," "hedef" "bekler, "" tasarlar "," inanır "," tahminler "," öngörür"," potansiyel "veya" devam "veya bu terimlerin veya diğer benzer ifadelerin negatiflerini içerecek şekilde görebiliriz. Aptorum Group, başvuru gönderimleri ve denemeleri için öngörülen zaman çizelgeleriyle ilgili ifadeleri içeren, gelecekteki beklentileri ve gelecekteki olaylar ve işlerini, finansal durumunu ve faaliyetlerin sonuçlarını etkileyebileceğine inandığı eğilimler hakkındaki projeksiyonları içeren bu ileriye dönük beyanları temel almıştır. Bu ileriye dönük beyanlar, yalnızca bu basın açıklamasının yapıldığı tarihten itibaren söz konusudur ve açıklanan yönetim ve organizasyon değişiklikleri, devam eden hizmet ve kilit personel ile ilgili riskler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir dizi risk, belirsizlik ve varsayımlara tabidir , ek tüketici segmentleri, geliştirme sonuçları, şirketin beklenen büyüme stratejileri, işindeki beklenen eğilimler ve zorluklar için ek ürünler sunarak ürün çeşitlerini genişletme kabiliyeti ve tedarik zincirine ve Aptorum Group'un Form 20-F ve Aptorum Group'un gelecekte SEC ile yapabileceği diğer başvurularda ve Fransız Autorité des Marchés Financiers  ile visa n°20-352 on 16 Temmuz 2020 tarihli izahname'de daha ayrıntılı olarak tanımlanmaktadır.  Sonuç olarak, bu tür ileriye dönük ifadelere dahil edilen ekler değişebilir ve burada açıklananlardan önemli ölçüde farklı olabilir. Aptorum Group, yeni bilgiler, gelecekteki etkinlikler veya başka bir nedenle bu basın bülteninde yer alan ileriye dönük beyanları güncelleme yükümlülüğü kabul etmez.

Bu basın bülteni herhangi bir temsil veya garanti olmaksızın” olduğu gibi” sunulmaktadır.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim

Yatırımcı ilişkileri

Aptorum Group Limited
Yatırımcı İlişkileri Bölümü:
Tel: +852 3953 7700
E-posta: investor.relations@aptorumgroup.com 

Actifin - Finansal İletişim Avrupa

Yatırımcı ilişkileri
Ghislaine Gasparetto
ggasparetto@actifin.fr

+33 1 56 88 11 22 

Redchip - Finansal İletişim Amerika Birleşik Devletleri

Yatırımcı ilişkileri
RedChip Companies, Inc.
dave@redchip.com
+1407491 4498 

Kaynak: Aptorum Group Limited