Euro
6.57
Dolar
5.84
BIST 100
95,952.77
Altın
1,271.47

Andersen Tax, Türkiye'deki Faaliyetlerini Genişletiyor

Andersen Tax, Türkiye'deki Faaliyetlerini Genişletiyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, yerel üye şirketi Andersen Tax'in Ocak ayında Denizli şehrinde açtığı beşinci ofis ile Türkiye'deki faaliyetlerini genişlettiğini duyurmaktan gurur duyar. Türkiye'de, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da da faaliyet gösteren Andersen Tax, Ocak 2018'de Andersen Global bünyesine katıldı ve bölgede hızlı bir büyüme gerçekleştirdi.

Andersen Tax'in Türkiye'deki İdari Ortakları ve Andersen Global'in Avrupa Bölge Yönetim Kurulu üyeleri Ersin Nazalı ve Çağdaş Güren “Denizli'deki konumun eklenmesi, Andersen Tax'e bu kilit piyasada stratejik bir avantaj sağlıyor” dedi ve ekledi: “Andersen Tax, Türkiye'de beş şubesi olan tek şirkettir ve gösterdiğimiz istikrarlı büyüme, müşterilerin hizmetlerimiz ve yaklaşımımıza olumlu tepki verdiğini göstermektedir. Amacımız, müşterilerimize yakın olmak ve ticari bir bakış açısıyla, uzman hizmetleri hızlı bir şekilde sağlamaktır.”

Andersen Global Yönetim Kurulu Başkanı ve Andersen Tax LLC CEO'su Mark Vorsatz “Denizli'de bir ofis açılması, oradaki müşterilerimize sağlanan kaliteli hizmetlerin yanı sıra, piyasadaki sürekli etkinliğimizin bir sonucu” dedi.

Andersen Tax, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birlik olan Andersen Global'in Türkiye'deki üye şirketidir. 2013 yılında ABD'li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4000'i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 127'den fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

Kaynak: Andersen Tax

Bu haber bültenini çevrimiçi olarak şu adresten görebilirsiniz:
http://www.businesswire.com/news/home/20190108005036/en