Euro
6.59
Dolar
5.79
BIST 100
95,421.05
Altın
1,423.57

Andersen Tax & Legal Polonya'ya Açılıyor

29 Ocak 2019 14.30 UTC

Andersen Tax & Legal Polonya'ya Açılıyor

A2Z Tax & Legal, Andersen Tax & Legal Oluyor SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, A2Z Tax & Legal'in Andersen Tax & Legal adını alacağını ve uluslararası kuruluşun tam üyesi haline geleceğini, Doğu Avrupa'da daha etkili bir şekilde varlık göstereceğini duyurdu. Andersen Global, üye firmaları ve iş birliği firmaları aracılığıyla neredeyse 20 Avrupa ülkesinde varlık gösteriyor.

Merkezi Varşova'da bulunan A2Z Tax & Legal, 20'nin üzerinde çalışan ve beş Ortaktan oluşuyor ve KDV danışmanlığı, durum tespiti, gümrük danışmanlığı, birleşme ve satın alımlar, idari hukuk ve değer belirlemeyi içeren vergi, hukuk, transfer fiyatlandırması ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. A2Z Tax & Legal bünyesinde çalışan ortaklar yıllardır Andersen Global ile çalışıyor ve şirket geçtiğimiz bahar ayında bir İş Birliği Anlaşması imzaladı.

A2Z Tax & Legal İdari Ortağı Marcin Matyka, konu ile ilgili düşüncelerini şöyle açıkladı: “Birkaç A2Z Tax & Legal Ortağı ile birlikte, kariyerlerimize 20 yıldan uzun süre önce Arthur Andersen'da başladık. Bu nedenle, Polonya'da Andersen adı altında vergi ve hukuk uygulamalarının geliştirilmesi büyük bir anlam taşıyor ve yalnızca kendimiz için değil, sonraki nesiller için de birinci sınıf bir şirket oluşturma konusunda kendimizi sorumlu hissediyoruz. Andersen Global’in üye ve ortak şirketlerinden çoğu ile halihazırda bir çalışma ilişkisine sahibiz; bunlar arasında Katowice'de bulunan ve Andersen Global ile iş birliği içerisinde çalışan bir hukuk ve vergi şirketi olan KSP Legal & Tax advice bünyesinde çalışan iş arkadaşlarımız da yer alıyor.”

A2Z Tax & Legal Ortağı Aleksandra Kalinowska ise düşüncelerini şu şekilde aktardı: “Ekibimiz, Andersen adına ve Andersen değerlerine derinden bağlı. İşe hem deneyim hem de müşteri hizmetleri konusunda en yüksek standartlara dayalı bir temelden başladığınızda, bu durum sizi derinden etkiliyor. Andersen Global'in tam üye şirketlerinden biri olmak, bu değerlere sürekli bağlılığımızı temsil ediyor ve müşterilerimizin dünya genelinde hizmetleri sorunsuz bir şekilde alabilmesini sağlıyor.”

Andersen Global Yönetim Kurulu Başkanı ve Andersen Tax LLC CEO'su Mark Vorsatz şu sözleri sarf etti: “A2Z Tax & Legal'deki ekibimiz, birinci sınıf hizmet sunan ve Avrupa bölgesindeki mevcut yeterliliklerimize katkıda bulunan profesyonellerden oluşuyor.” Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD'li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4.000'i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 129'den fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Tax 415-764-2700

Kaynak: Andersen Tax

Bu haber bültenini çevrimiçi olarak şu adreste görebilirsiniz: http://www.businesswire.com/news/home/20190129005004/en