Euro
8.62
Dolar
7.30
BIST 100
1,060.59
Altın
2,033.64

Andersen Tax & Legal Polonya'da Bir Konum Ekliyor

Andersen Tax & Legal Polonya'da Bir Konum Ekliyor

 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global bugün Polonya'da Andersen Tax & Legal'in kuzey-orta Polonya'daki müşterilere hizmet etmek üzere Torun'da yeni bir ofis daha açtığını duyurdu. Torun, Andersen Global üye firmaları ve işbirliği yaptığı firmalar yoluyla Polonya’daki dört konumdan biri.

Ocak 2019'da Andersen Tax & Legal Polonya'da Andersen Global'in bir üye firması haline gelmiştir. Polonya'daki ekip, KDV danışmanlığı, durum değerlendirmesi, gümrük müşavirliği, şirket birleştirmeleri ve satın almaları, işgücü kanunu, idari hukuk ve müşteriler için değerleme hizmetleri dahil olmak üzere vergi, hukuk, transfer fiyatlandırması ve danışmanlık hizmetlerini sağlar.

“Bu, devam eden büyümemiz ve uzmanlarımızın gelişimi için mükemmel bir katkı olmuştur. Yeni ofis sadece Polonya'da hizmet kabiliyetlerimizi geliştirmemizi sağlamıyor, ayrıca ülke dışındaki müşterilere de ulaşma ve hizmet etme yeteneğimizi geliştiriyor,” diyor Polonya Andersen Tax & Legal Yönetici Partneri Marcin Matyka ve ekliyor. “Stratejik olarak, Torun ve büyükşehir alanı iş geliştirme için onu uygun kılan özelliklerinin kusursuz kombinasyonuna sahiptir: konum, yüksek kaliteli iş pazarı, güçlü teknik altyapı artı, son derece olumlu inkar edilemez bir enerji.”

Polonya'da Andersen Tax & Legal'da Partner olan Aleksandra Kalinowska “Torun heyecan verici bir pazar ve bu pazarın ekibimizin sınıfının en iyisi, kesintisiz hizmeti sunabileceklerine dair geribildirimi almış bulunuyoruz. Polonya'daki ekibimiz, bu katkıyla bölge genelinde daha geniş bir kapsama ulaşabilecek ve önümüzdeki yıllarda etkisini görmek için heyecan duyuyoruz,” diyor.

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4.500’ü aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 149’dan fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global