Andersen Global Türkmenistan’ın En Büyük Hukuk Firmalarından Biriyle Orta Asya Genişlemesini Sürdürüyor

Andersen Global Türkmenistanın En Büyük Hukuk Firmalarından Biriyle Orta Asya Genişlemesini Sürdürüyor

 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, ek kapsam sağlayacak şekilde organizasyonun bölgedeki varlığını daha da güçlendiren, Türkmenistanda yerleşik Altyn Kanun LLC ile bir İş birliği Anlaşması yoluyla Orta Asya'daki platformunu büyütüyor.

2008 yılında kurulan, Altyn Kanun LLC, yerel ve uluslararası düzeylerde önde gelen uluslararası kuruluşlara, finansal kurumlara, yatırım fonlarına, kamu kurumlarına ve büyük şirketlere hukuk hizmetleri sağlamaktadır. Yönetici Ortak Kerim M. Akmamedov liderliğinde tam hizmet yelpazesi sunan firma, kurumsal, ticari, yasal işlemler, ihtilaf çözümü, işgücü, enerji, gümrük ve ticaret, bankacılık ve vergi alanlarında kabiliyetlere sahiptir. Firma, petrol ve gaz, enerji, kimya, madencilik, tekstil, inşaat, taşımacılık ve lojistik gibi ekonominin çeşitli sektörlerine odaklanır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları daima yaptığımız her işin merkezinde olacaktır diyor, Kerim ve ekliyor. Yıllar boyunca, firmamız müşterilerine yüksek düzeyli hizmetleri sağlamasının yanı sıra hizmetlerin sunulmasında en yüksek bütünlük ve şeffaflık standartlarını sürdürmesiyle tanınmıştır. Andersen Global’de benzer düşünce yapısına sahip bireylerle iş birliği yapmak, hizmetlerimizin yelpazesini genişletirken ve derinleştirirken, büyümemizi de destekler.

Kerim ve ekibi yönetime olan bağlılığını göstermiştir, böylelikle bu, Türkmenistan’da önde gelen firmalardan biri olmalarına yol açmıştır diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. Ülkenin hukuk ortamı konusunda derin bilgi ve uzmanlığa sahipler. Uyumlu değerlerimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız, bölgede daha fazla kaynağın katılımını sağlamaya devam ederken, bize ilave genişleme pozisyonu sunan sinerjik bir iş birliğine izin veriyor.

Andersen Globaldünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 7.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 253’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Global 415-764-2700

Kaynak: Andersen Global