Andersen Global St. Lucia'daki Konumuyla Karayipler'deki Kapsamını Destekliyor

Andersen Global St. Lucia'daki Konumuyla Karayipler'deki Kapsamını Destekliyor 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Orta Karayipler'de son genişlemenin hemen ardından, Andersen Global bölgenin doğusunda kuruluşun derinliğini ve kapsamını daha da geliştirerek Du Boulay, Anthony & Co. hukuk firması ile bir İş Birliği Anlaşması yoluyla St. Lucia'da bir konum ekliyor. 

15 yılı aşkın bir süre önce kurulan Du Boulay, Anthony & Co.'nun uzmanlar ekibi, ticari ve kurumsal hukuk, devir, aile hukuku, gayri menkul, yasal süreçler ve yabancı yatırımı dahil olmak üzere geniş bir çeşitlilikteki uygulama alanlarında yasal ihtiyaçları olan bireylere ve şirketlere hizmet vermek için derin bilgiyi ve uzmanlığı getirmektedir. 

“Başarımızın işareti, daima yönetimi ve şeffaflığı tutarlı biçimde sergileyen uzmanlarımız tarafından ortaya çıkarılan en yüksek kalitedeki hukuki çalışma olmuştur ve olmaya devam etmektedir” diyor, Yönetici Ortak Michelle Anthony-Desir ve ekliyor. “Hedefimiz, önde gelen bir hukuk firması olarak kalmak ve duyarlı ve kişiye özel müşteri hizmetlerine odaklanmaktır. Güçlü müşteri ilişkilerini geliştirmeye ve sürdürmeye adanmışız ve Andersen Global ile iş birliğimiz, daha karmaşık, sürekli değişen bir iş dünyasının taleplerini karşılamamıza olanak sağlayacaktır.”

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz şunları belirtti, “St. Lucia kuruluşumuz için başka bir önemli pazardır ve çok uluslu müşterilerimiz için tek başvuru yeri olarak kesintisiz biçimde hareket etmek için genel stratejimizi geliştiriyor. Michelle ve ekibi bölgede iş birliği yaptığımız firmaların bazılarıyla mükemmel uyum ve güçlü çalışma ilişkilerini sürdürüyor. COVID-19 salgınına karşın, kuruluşumuz özellikle Karayipler'de olmak üzere global platformunu genişletmeye odaklanmayı sürdürmekte ve bu yıl bölgede ek genişleme öngörmektedir.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 206’dan fazla noktada hizmet vermektedir. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700 

Kaynak: Andersen Global