Andersen Global Sırbistan'a Adım Atıyor

Andersen Global Sırbistan'a Adım Atıyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, artık Belgrad merkezli Joksović, Stojanović & Partners (JSP) ile yaptığı bir İş birliği Anlaşması ile Sırbistan'da varlık gösteriyor. 12 ortaklı ekip kamu tüzel kişiliklerine ve çok sayıda uluslararası kurumsal müşterilere hukuki tavsiye sunuyor. Faaliyet alanları arasında, kurumsal ve ticari hukuk, havacılık, vergi ve sermaye piyasaları, rekabet, uyuşmazlık çözümü, istihdam, enerji, bilgi teknolojisi, fikri mülkiyet hakları, sigorta, şirket birleşmeleri ve satın almalar, emlak ve kamu ihaleleri bulunuyor.

Büro Genel Müdürü Dragan Psodorov, “Müşterilerimize sunduğumuz beceriklilik, güvenilirlik ve profesyonel kavrayışımız ile gurur duyuyoruz ve uzmanlığımızı sadece yerel değil, uluslararası düzeyde de sunmaya devam etmek istiyoruz,” diyor ve şöyle devam ediyor. “Değerlerimiz ve hedeflerimiz Andersen Global uluslararası kuruluşu ile uyumlu ve gelecek için bizimle aynı vizyonu paylaşan uluslararası bir profesyoneller ekibi ile iş birliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ise, “Sırbistan hem bölge içinde hem de bütün olarak Avrupa faaliyetleri için önemli bir katkı. JSP, bölgede diğer iş birliği yaptığımız şirketler için tamamlayıcı olan, başarımız için hayati öneme sahip olan sinerjik yaklaşımı güçlendiren, geniş bir platforma sahip. Ayrıca, saygın uluslararası şirketlerle zaten bağlantıları bulunuyor. Yerleşik ilişkileri, hizmet yelpazesi stratejimize bir boyut ve ilave kaynaklar katıyor. JSP, ayrıca Karadağ'da da müşterilere hizmet ediyor, bu da bölgedeki etki alanımızı daha da genişletiyor,” diyor.

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4.500’ü aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 160’dan fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global

Powered by Business Wire