Euro
6.59
Dolar
5.80
BIST 100
95,421.05
Altın
1,424.01

Andersen Global Peru'da İş Ortağı Firmayı Bünyesine Katıyor

5 Şubat 2019 14:30 UTC

Andersen Global Peru'da İş Ortağı Firmayı Bünyesine Katıyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Peru Lima'da yerleşik saygın bir hukuk, vergi ve iş danışmanlık firması Estudio Hernández & Ugarelli ile işbirliği anlaşması imzaladığını duyurmaktan onur duyuyor. Bu anlaşma, Andersen Global için Peru'daki ikinci işbirliği anlaşması oluyor. Hernández & Ugarelli, 4 Ortak ve 12 uzmandan oluşuyor.

Hernández & Ugarelli, Peru'da önde gelen vergi ve hukuk danışmanlık firması olarak tanınmaktadır. Uzman ekibi, on yılları aşkın hukuk deneyimini, vergi hukuku, gümrük, sigorta, bankacılık ve finans, altyapı ve transfer fiyatlandırmasında uzmanlığı getiriyor. Chambers & Partners2011'den bu yana firmaya sürekli olarak bir vergi lideri olarak atıfta bulunmuştur ve vergi hukuku ve transfer fiyatlandırması konusunda 2018'den bu yana Leaders League tarafından hazırlanan Transactions & Deals Raporunda sıralamaya girmiştir.

Cecilia Hernández, vergi alanında yedi yıllık deneyimiyle eski bir Arthur Andersen danışmanıdır. “Müşteriye özel hizmet ilkelerimize ve uzmanlığımıza yönelik odaklanmamızın bizi rekabetten ayırdığına inanıyorum” diyor Hernández & Ugarelli Kurucusu ve Ana Ortağı Cecilia Hernández ve ekliyor. “Temel değerlerimizin bazıları arasında, müşterilerle kendi ailemiz gibi işbirliği yapmak ve kendi işimize değil, öncelikle onların işine odaklanırken, sınıfının en iyisi, kesintisiz bir hizmeti sağlamak bulunuyor.”

Hernández & Ugarelli'nin çokça aranmasının bir nedeni var. Cecilia'nın ekibi yalnızca en yüksek profesyonel standartları sağlamıyor, ayrıca Latin Amerika'daki uzmanlığımıza ve stratejimize ilave derinlik ve kapsam katıyor. Bölgedeki vergi ve hukuk uygulamalarımıza başka bir boyut getiriyorlar” diyerek görüşlerini belirtiyor Andersen Global Başkanı ve Andersen Tax LLC CEO'su Mark Vorsatz.

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD'li üye firma Andersen Tax LLC tarafından oluşturulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4.000'i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 130'dan fazla noktada hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

Kaynak: Andersen Tax

Bu haber bültenini çevrimiçi olarak şu adresten görebilirsiniz:
http://www.businesswire.com/news/home/20190205005001/en