Euro
8.62
Dolar
7.30
BIST 100
1,060.59
Altın
2,033.64

Andersen Global Orta Doğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Andersen Global Orta Doğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Ürdün Kökenli Zalloum & Laswi, Andersen Tax & Legal Haline Geliyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Ürdün kökenli Zalloum & Laswi’nin uluslararası birliğin tam üyesi bir firma haline geldiğini ve Andersen Tax & Legal adını benimseyeceğini açıklayarak Orta Doğu’daki mevcudiyetini güçlendirmeye devam ediyor. Bu firma daha önce de Andersen Global ile geçen sonbaharda bir işbirliği anlaşması imzalamıştı.

Ürdün’deki Andersen Tax & Legal’in Ofis Yönetim Müdürü Rasha Laswi, “Bir yıldan az zamanda Andersen’in görev bilinci, sınıfının en iyisi hizmet ve şeffaflık değerlerini yakından görebilmiş olduk”, dedi. “Hemen hemen hiç görülmemiş bir itibar kazandırdığı için Andersen Global’in tam üyesi bir firma olmayı ve kapıda Andersen adını bulundurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

 Zalloum & Laswi 1993 yılında Yönetici Ortak Azzam Zalloum tarafından kuruldu. Firmanın yaklaşık 20 profesyoneli, orta ila büyük ölçekli Ürdünlü ve yabancı şirketlere bankacılık ve finansman, medeni hukuk, sözleşmeler, yabancı yatırım, fikri mülkiyet hakları, uluslararası ticaret ve sınırlar ötesi konular, kurum ve ticaret hukuku, ceza hukuku, hukuk davaları ve anlaşmazlık çözümleme, şirket birleşmesi ve satın alma ve gayrimenkul alanlarında hukuki hizmetler sağlıyor.

 Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO’su Mark Vorsatz, “Ürdün’deki hukuk ve iş topluluğu 26 yıldır Zalloum & Laswi’deki meslektaşlarımıza bakmıştır ve kendileri tüm Orta Doğu için iş stratejimizin önemli bir parçasıdır”, dedi. “Rasha ve ekibi, işbirliği yapan bir firma olarak ve şimdi de üye bir firma olma özelliğiyle, bizimle birlikte oldukları zaman boyunca müşterilere global taahhüdümüzü açıkça yansıtan şekilde sorunsuz bir hizmet sağlamaya olan bağlılıklarını ortaya koymuştur.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 4.500’ü aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 149’dan fazla noktada hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global