Euro
7.73
Dolar
6.85
BIST 100
116,435.80
Altın
1,773.15

Andersen Global Önemli Gambiya Pazarına Giriyor

Andersen Global Önemli Gambiya Pazarına Giriyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, organizasyonun global varlığının ayrılmaz bir parçası olan Afrika'daki hızlı genişlemesini sürdürerek, Fajara'da yerleşik bir hukuk firması Fajara Chambers ile bir İş Birliği Anlaşması yoluyla Gambiya pazarına girişini duyurmaktadır.

25 yılı aşkın bir süredir, Yönetici Ortaklar Ann Rivington ve Malick F. M'bai tarafından yönetilen 11 uzman personele sahip firma hukuk davaları, genel iş hukuku, telekomünikasyon, gayrimenkul, bankacılık ve turizm alanlarında sektör yetkinliği ile hizmet veren tam kapsamlı bir hukuk firmasıdır. Ayrıca, Fajara Chambers Chambers Global tarafından sürekli olarak takdir edilmiştir.

Fajara Chambers için Andersen Global ile iş birliği yapmak, bir ayrıcalık, diyor Malick ve ekliyor. Bu iş birliği yüksek nitelikli hukuk hizmetlerinin özel müşterilerin yanı sıra kurumsal ve ticari müşterilere sağlanmasına yönelik bağlılığımızı ve sadece Batı Sahra alt bölgesinde değil, ayrıca uluslararası iş topluluğu genelinde çıkarlarına hizmet verme isteğimizi yansıtmaktadır. Benzer düşünce yapısına sahip bireylerle çalışmayı ve Gambiya pazarında müthiş bir rakip olan bir hizmeti geliştirmeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz görüşlerini şöyle ifade ediyor, Afrika platformumuz kıtada hukuk hizmetleri için zaten en büyük sağlayıcılardan biri haline gelmişti ve bölgede referans bir organizasyonu oluşturmak, stratejimizdeki temel bir unsurdur. Fajara Chambers'ın eklenmesi, global sunumumuzu önemli ölçüde geliştiriyor. Malick ve ekibi önemli deneyim ve uzmanlığı beraberlerinde getiriyorlar ve bağımsızlık ve yönetime olan bağlılıkları Gambiya ve ötesindeki kabiliyetlerimizi daha da geliştirecektir.

Andersen Globaldünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 5.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 175’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global