Euro
7.74
Dolar
6.86
BIST 100
116,548.30
Altın
1,771.57

Andersen Global Liberya'da Varlık Kazanıyor

Andersen Global Liberya'da Varlık Kazanıyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, organizasyonun global platformu genelinde büyümeyi destekleme girişimlerini sürdürerek Liberya'da tam hizmet kapsamını sunan muhasebe firması BICON Inc. ile bir İş Birliği Anlaşması yoluyla Afrika'daki varlığını artırdığını duyuruyor.

2015 yılında kurulan BICON Inc. Yönetici Ortak Zinnah B. Sackie tarafından yönetiliyor ve bazıları şu anda önemli atanmış resmi pozisyonlarda ve bazıları geçici sözleşmeli olan 30'u aşkın uzmandan oluşan bir ekibe sahiptir. Monrovia'da yerleşik firma ticari ürünler, imalat, madencilik ve tarım dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilere geniş bir muhasebe hizmetleri aralığı sağlamaktadır.

Son yıllardaki istikrarlı büyümemiz, müşteri sorunlarıyla ilgilenirken yönetim ve şeffaflık taahhüdümüzü ve sürekli değişen iş ortamında müşteri ihtiyaçlarını verimli biçimde ele alarak pazarımızdaki rekabetçi avantajı sürdürme yeteneğimizi yansıtmaktadır, diyor Zinnah ve ekliyor. Firmamızın devam eden büyüme yolculuğunda sonraki mantıklı adım, Andersen Global ile iş birliğimiz; bunun müşterilerimizin bölgesel ve global ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmemizi sağlayacak sinerjik bir fırsat olduğuna inanıyorum”.

“Afrika'daki genişlememiz organizasyonumuz için önemli bir öncelik olmayı sürdürüyor ve yüksek nitelikli, BICON Inc.'deki gibi benzer düşünce yapısındaki bireylerle çalışmak vergi hizmetlerini kesintisiz biçimde sağlamak amacıyla global platformumuzu başarıyla ilerletmemize olanak tanıyor, diyor Andersen CEO'u ve Andersen Global Başkanı Mark Vorsatz ve ekliyor. BICON Inc.'nin katılması, Afrika'daki varlığımızı artırmaya devam etme tutkumuzun bir yansıması ve kıtadaki pazar payımızı artırmak için kaydettiğimiz ilerlemenin bir kanıtıdır”.

Andersen Globaldünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 5.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 176’dan fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global